Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ιδεες για μπουφε παιδικού πάρτυ


Recommended Posts

13 ώρες πρίν, zaxaroulini είπε:

Μπήκα σε αυτό το θέμα να προτείνω τις καταπληκτικές δημιουργίες μου και διαβάζω για το αν θα το προσφέρουμε σε πιατάκι ή μπουφε :confused:

Αυτό το πράγμα να μην μπορούμε να μείνουμε εντός θέματος μία φορά :?

 

 

 

Έλα ρε ζαχαρουλίνι, που είσαι να βάλεις την τάξη!! :-P

 

13 ώρες πρίν, Mama_Anesti_ είπε:

Ευχαριστώ για τις συνταγες. Έχω αρκετά πράγματα να κάνω στο μυαλό μου, μου αρέσουν οι ιδέες σου. Σορι που το ξεχυλωσα το θέμα, μου φάνηκε σχετική ή ερώτηση...:oops:

 

Καλέ κάνε δουλειά σου, άσε το ζαχαρουλίνι να λέει, πλάκα κάνει! 

 

 

Ωραίες ιδέες πάντως όντως! Με και άνευ ρεσώ! :mrgreen:

TmO0p3.png Ο τρόπος που μιλάμε στα παιδιά μας, γίνεται η εσωτερική τους φωνή.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 176
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Εγώ πάντα μιλάω σοβαρά! :?

 

Λοιπόν, επίσης μία καταπληκτική ιδέα για παιδικό πάρτυ είναι να φτιάξεις διάφορες κουζίνες για να καλύψεις όλα τα γούστα, δηλαδή να έχεις πινελιές Ελληνικής, ιταλικής ίσως και κινέζικης κουζίνας! οι καλεσμένοι σου θα ενθουσιαστούν!

 

Σούσι δεν προτείνω γιατί δεν είναι για όλα τα γούστα!

Επίσης, θα πρέπει να προσέξεις ιδιαίτερα το στήσιμο του μπουφέ! Πολλές φορές ακόμη και να μην έχουμε πετύχει κάτι απόλυτα σε γεύση και μόνο το στήσιμο του δίνει άλλον αέρα.

Εγώ μία φορά είχα φτιάξει μία ολόκληρη παιδική χαρά σε πιατέλα κυρίως από σφολιατοειδή και λαχανικά, δηλαδή είχα φτιάξει την κούνια από τυροπιτάκια και λουκανικάκια, δεν μπορώ να στο περιγράψω επακριβώς, είχε πολύ πλάκα!

Η τραμπάλα από καροτάκι που το είχα στεριώσει σε μία βάση από ψωμί, τι να σου λέω τώρα!

"Λευτεριά στο zaxaroulini!!!"

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...