Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Τι επαγγελονται οι αντρες σας?


kgial

Recommended Posts


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 804
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Εμενα ο καλος μου ειναι ηλεκτρονικος...

(Εδω οι καλοι συναγερμοι, καμερες ασφαλειας, θυροτηλεορασεις, δορυφορικες κεραιες...... ελα κοσμε παρε παρεεεεεεεεεεεεεε.......!

Στα 3 πληρωνετε 4!!!!!!!!!!!!!!!!!!

χιχιχιχι)

 

 

και εμένα σε τέτοια είναι πωλητής!!! πάρτε , πάρτε καλέ πάρτε !!!! :lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

Σαν πολλοί ηλεκρονικοί δεν μαζεύτηκαν εδώ;;;

 

Κι εμένα ηλεκτρονικός είναι.... σε επίπεδο σχεδιασμού, υλοποίησης και επισκευής οτιδήποτε ηλεκτρονικών συσκευών και οργάνων!!!!

Βασικά είναι ο άνθρωπος που μπορεί να φτιάξει τα πάντα.... και είμαι πολύ περήφανη γι' αυτόν....!!!!

Όσο ζω... μαθαίνω

--------------------------

Μαρία (γέννηση 5/6/2004)

Σωτήρης (γέννηση 30/7/2007)

Link to comment
Share on other sites

Με τον αντρα σου θα αποκτησουμε καλη φιλια! Ασχολουμαι με δορυφορικα σαν χομπι (μακαρι να μπορουσα και ως επαγγελμα)!!! 8)

 

 

E κατεβειτε προς Αθηνα μερια καλε!!!

καμια μεταθεση δε παιζει????

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εμενα ο καλος μου ειναι ηλεκτρονικος...

(Εδω οι καλοι συναγερμοι, καμερες ασφαλειας, θυροτηλεορασεις, δορυφορικες κεραιες...... ελα κοσμε παρε παρεεεεεεεεεεεεεε.......!

Στα 3 πληρωνετε 4!!!!!!!!!!!!!!!!!!

χιχιχιχι)

 

 

και εμένα σε τέτοια είναι πωλητής!!! πάρτε , πάρτε καλέ πάρτε !!!! :lol::lol::lol:

 

 

Ελα Angela να παρουμε τους τηλεβοες να βγαλουμε κανα φραγκο!!!

Link to comment
Share on other sites

Εμείς δουλεύουμε και οι δυο σε τυπογραφείο (στο ίδιο). Αλλά ασχολείται και με την αγιογραφία και τη ζωγραφική (όχι ως χόμπι). Τα χόμπι μας τα έχουμε κάνει στην άκρη εδώ και 2 χρόνια..... και ποιος ξέρει για πόσα χρόνια ακόμα..... :?:?:?

sL7ap2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ο δικός μου είναι....λαγός!!! :lol::lol::lol:

Σωστή προσέγγιση για αυτούς τους άντρες....

Είναι δύσκολο φαντάζομαι να είσαι μόνη αλλα απο το να έχεις κοντά σου έναν τέτοιο ..."λαγό" καλύτερα. Χίλιες φορές καλύτερα....

 

dev277pr___.png

Link to comment
Share on other sites

Εμένα είναι IT Manager (Υπεύθυνος Μηχανογράφησης) σε μια πολυεθνική εταιρία ερευνών ................... Κομπιουτεράς μέχρι αηδίας !!!!!!!!!!!!

 

Όλο καλώδια - κομπιουτερ σε διάφορες διαστάσεις και χωρητικότητας και αμέτρητα γκατζετάκια ηλεκτρονικά για το διαδίκτυο κλπ.

cRGo.jpg.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Μόλις γεννήθηκε η Τόνια άρχισε να τρέχει και έγινε...λαγός! :lol:

Τι να γίνει...όλα είναι για καλύτερα. Χιούμορ να έχουμε να τα ξεπερνάμε

 

Σοβαρά μιλάς κοπέλα μου?Δεν παντρευτήκατε δηλαδή? :?:

Link to comment
Share on other sites

εμενα ο ανδρουλης μου ασχολειται με παραδοσιακα επιπλα!Απο το να τα φτιαξει,να τα σκαλισει,μεχρι να τα στειλει στο προορισμο τους και να τα στησει ο ιδιος εκει!

Αλλα γενικα ευτυχως πιανουν τα χερια του και μου φτιαχνει μεχρι και ηλεκτρικα στο σπιτι :D

pEmXp3.png
Link to comment
Share on other sites

Ο δικός μου είναι....λαγός!!! :lol::lol::lol:

 

E, κοιτα κι εσυ αν τον πετυχεις πουθενα να τον κανεις στιφαδο με μπολικα κραμμυδακια!!!

(Συγχαρητηρια για το χιουμορ σου και το κουραγιο να μεγαλωνεις μονη σου ενα ζουζουνακι!)

Link to comment
Share on other sites

Να,κατι τετοιοι ρεζιλευουν το φυλο μας... :evil:

 

Ο συγκεκριμενος (οποια και να ειναι τα αισθηματα της πλεον γι'αυτον) οχι μονο λαγος ειναι....αλλα και ΚΟΤΑ και δεν του αξιζει καν ο ορος "ΑΝΤΡΑΣ" :x

Eπειτα απο πιεσεις που δεχτηκα απο την δχση,αφησα ελευθερη την αγελαδιτσα μουυυ να βοσκει στα λιβαδια.Οποιος χασαπης ενδιαφερθει ας επικοινωνησει πριβε μαζι μου για να κανονισουμε τα δεοντα!

Link to comment
Share on other sites

[quote name="karamelitsa"

Σοβαρά μιλάς κοπέλα μου?Δεν παντρευτήκατε δηλαδή? :?:

 

Όχι, αλλά δεν το μετανιώνω βέβαια.

 

 

"E, κοιτα κι εσυ αν τον πετυχεις πουθενα να τον κανεις στιφαδο με μπολικα κραμμυδακια!" Καλό mimika! :lol: Θα ετοιμάσω το κυνηγετικό!! :lol:

 

kgial μην ανησυχείς. Δεν σας βάζω όλους στο ίδιο σακί. Δεν είστε όλοι το ίδιο (ευτυχώς) :D:!:

1eca.jpg1ecap3.png
Link to comment
Share on other sites

απο το να έχεις κοντά σου έναν τέτοιο ..."λαγό" καλύτερα. Χίλιες φορές καλύτερα....

Έτσι πιστεύω κι εγώ.

 

Συμφωνώ απολύτως. Συγχαρητήρια στη Μanaleto και σ'΄όλες τις μανούλες που μεγαλώνουν μόνες τους παιδιά, κορίτσια κουράγιο και μπράβο σας!

Link to comment
Share on other sites

Να ρωτησω κατι ασχετο και αν θελετε απαντατε ειτε εδω ειτε με πμ...

Επειδη ειδα πολλους στον κλαδο του αντρα μου... Δουλευει κανεις Ιντρακομ ? Εκει ειναι ο σικος μου !

ή Φορθνετ ? εκει ημουν εγω

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Δημιουργία νέου...