Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΚΑΛΟΣ ΕΠΙΣΤΗΜΟΝΑΣ Κ ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΓΙΑ ΕΓΧΥΣΗ


Recommended Posts

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!ΓΝΩΡΙΖΕΤΕ ΚΑΠΟΙΟΝ ΚΑΛΟ ΕΠΙΣΤΗΜΟΝΑ Κ ΑΝΘΡΩΠΟ ΠΟΥ ΝΑ ΝΟΙΑΖΕΤΑΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΓΙΑ ΣΕΝΑ Κ ΟΧΙ ΤΟ ΠΟΡΤΟΦΟΛΙ;

ΘΕΛΩ ΕΝΑ ΓΙΑΤΡΟ ΠΟΥ ΝΑ ΕΧΕΙ ΧΡΟΝΟ ΝΑ ΣΥΖΗΤΗΣΕΙ ΜΑΖΙ ΜΟΥ Κ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ ΝΑ ΒΛΕΠΩ ΚΥΡΙΩΣ ΑΥΤΟΝ Κ ΟΧΙ ΤΟ ΤΕΑΜ ΤΟΥ.

ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΠΑΩ ΓΙΑ ΣΠΕΡΜΑΤΕΓΧΥΣΗ ΜΕ ΤΗ ΕΛΠΙΔΑ ΝΑ ΠΟΚΤΗΣΩ ΕΝΑ ΜΩΡΑΚΙ ΠΟΥ ΤΟΣΟ ΕΠΙΘΥΜΩ:-P.

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Eyenaki, στα μεγάλα κέντρα των Αθηνών, απ΄όσο ξέρω, οι γιατροί σε βλέπουν για πολύ ώρα την πρώτη φορά και μετά στην εμβρυομεταφορά ή στην σπερματέγχυση. Μιλάς με τις μαίες οι οποίες αυστηρώς παίρνουν οδηγίες από τον γιατρό που σε παρακολουθεί με βάση την παρακολούθηση που σου κάνει συνήθως άλλος γιατρός. Την διαδικασία αυτή, εφόσον γίνεται σωστά και ο γιατρός παρακολουθεί το φάκελο δεν την βρίσκω καθόλου κακή. Αυτό που μας ενδιαφέρει όλες είναι ο γιατρός να δίνει τις σωστές οδηγίες για να έχουμε αποτέλεσμα. Ο χαρακτήρας του, τουλάχιστον εμένα, με αφήνει αδιάφορη. Αλλωστε δε πάμε σε ψυχολόγο σε εξωσωματικό πάμε.

Σε ο,τι αφορά τα χρήματα, θεωρώ ότι κανένας δεν κάνει φιλανθρωπία. Ολοι χρήματα θέλουν, απλά άλλοι παίρνουν λιγότερα κ άλλοι περισσότερα. Επίσης μεγάλη σημασία παίζει και οι εμβρυολόγοι του κέντρου.

Με βάση αυτά που είπα παραπάνω, πολύ καλά κέντρα εξωσωματικής, αν μενεις Αθήνα, θεωρούνται του Πάντου, του Παράσχου, του Λαινά, του Μαστρομηνά, του Τσιριγώτη αλλά και άλλα που ίσως δεν τα ξέρω.

Σε ο,τι αφορά τη σπερματέγχυση, όλα τα κέντρα την κάνουν και δεν στοιχίζει ακριβά. Είναι πολύ εύκολη διαδικασία.

Καλή επιτυχία σε ο,τι και αν διαλέξεις

Link to comment
Share on other sites

:wink:

Eyenaki, στα μεγάλα κέντρα των Αθηνών, απ΄όσο ξέρω, οι γιατροί σε βλέπουν για πολύ ώρα την πρώτη φορά και μετά στην εμβρυομεταφορά ή στην σπερματέγχυση. Μιλάς με τις μαίες οι οποίες αυστηρώς παίρνουν οδηγίες από τον γιατρό που σε παρακολουθεί με βάση την παρακολούθηση που σου κάνει συνήθως άλλος γιατρός. Την διαδικασία αυτή, εφόσον γίνεται σωστά και ο γιατρός παρακολουθεί το φάκελο δεν την βρίσκω καθόλου κακή. Αυτό που μας ενδιαφέρει όλες είναι ο γιατρός να δίνει τις σωστές οδηγίες για να έχουμε αποτέλεσμα. Ο χαρακτήρας του, τουλάχιστον εμένα, με αφήνει αδιάφορη. Αλλωστε δε πάμε σε ψυχολόγο σε εξωσωματικό πάμε.

Σε ο,τι αφορά τα χρήματα, θεωρώ ότι κανένας δεν κάνει φιλανθρωπία. Ολοι χρήματα θέλουν, απλά άλλοι παίρνουν λιγότερα κ άλλοι περισσότερα. Επίσης μεγάλη σημασία παίζει και οι εμβρυολόγοι του κέντρου.

Με βάση αυτά που είπα παραπάνω, πολύ καλά κέντρα εξωσωματικής, αν μενεις Αθήνα, θεωρούνται του Πάντου, του Παράσχου, του Λαινά, του Μαστρομηνά, του Τσιριγώτη αλλά και άλλα που ίσως δεν τα ξέρω.

Σε ο,τι αφορά τη σπερματέγχυση, όλα τα κέντρα την κάνουν και δεν στοιχίζει ακριβά. Είναι πολύ εύκολη διαδικασία.

Καλή επιτυχία σε ο,τι και αν διαλέξεις

 

ΣΕ ΣΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΙΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ Κ ΤΙΣ ΕΥΧΕΣ ΣΟΥ!Κ ΣΥ Ο,ΤΙ ΕΠΙΘΥΜΕΙΣ!:-D

Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΟΤΑΝ ΕΧΕΙΣ ΣΥΝΗΘΗΣΕΙ ΕΝΑ ΓΙΑΤΡΟ ΣΥΖΗΤΗΣΙΜΟ Κ ΧΑΜΟΓΕΛΑΣΤΟ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΕΥΚΟΛΟ ΝΑ ΠΗΓΑΙΝΕΙΣ ΣΕ ΕΝΑ ΚΕΝΤΡΟ ΟΠΟΥ Η ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟ ΑΠΡΟΣΩΠΗ.ΧΩΡΙΑ ΤΟΥ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΚΚ ΛΙΓΟ ΨΥΧΟΦΘΟΡΟ ΣΑΝ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ.ΑΛΛΑ ΟΠΩΣ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΚΑΜΙΑ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΕΝΑΝ ΑΠΛΟ ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟ ΠΟΥ ΣΕ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΕΙ.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!ΓΝΩΡΙΖΕΤΕ ΚΑΠΟΙΟΝ ΚΑΛΟ ΕΠΙΣΤΗΜΟΝΑ Κ ΑΝΘΡΩΠΟ ΠΟΥ ΝΑ ΝΟΙΑΖΕΤΑΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΓΙΑ ΣΕΝΑ Κ ΟΧΙ ΤΟ ΠΟΡΤΟΦΟΛΙ;

ΘΕΛΩ ΕΝΑ ΓΙΑΤΡΟ ΠΟΥ ΝΑ ΕΧΕΙ ΧΡΟΝΟ ΝΑ ΣΥΖΗΤΗΣΕΙ ΜΑΖΙ ΜΟΥ Κ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ ΝΑ ΒΛΕΠΩ ΚΥΡΙΩΣ ΑΥΤΟΝ Κ ΟΧΙ ΤΟ ΤΕΑΜ ΤΟΥ.

ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΠΑΩ ΓΙΑ ΣΠΕΡΜΑΤΕΓΧΥΣΗ ΜΕ ΤΗ ΕΛΠΙΔΑ ΝΑ ΠΟΚΤΗΣΩ ΕΝΑ ΜΩΡΑΚΙ ΠΟΥ ΤΟΣΟ ΕΠΙΘΥΜΩ:-P.

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

 

ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ, ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΖΗΤΑΣ ΠΙΟ ΠΑΝΩ ΤΑ ΕΧΕΙ Ο Κος ΜΑΚΡΑΚΗΣ ΣΤΟ EMBRYOART. ΚΑΙ ΜΙΛΑΜΕ ΓΙΑ ΜΕΓΑΛΟ ΚΕΝΤΡΟ.

ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙΣ ΕΜΕΙΝΑ ΕΓΚΥΟΣ ΣΤΗΝ 1Η ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ, ΕΙΧΑ ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΑΤΥΧΙΑ ΚΑΙ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕ Η ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΚΑΙ ΠΑΡΟΛΟ ΤΗΝ ΠΙΚΡΑ ΚΑΙ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΑ ΜΟΥ, ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΚΑΙ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΠΩΣ ΚΑΙ ΠΩΣ ΠΟΥ ΘΑ ΞΑΝΑΚΑΝΩ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΜΕ ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΑΝΘΡΩΠΟ ΚΑΙ ΘΑ ΒΛΕΠΩ ΤΟ ΧΑΜΟΓΕΛΟ ΤΟΥ, ΤΗΝ ΤΡΥΦΕΡΟΤΗΤΑ ΤΟΥ. ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΣΥΖΗΤΗΣΗΜΟΣ ΚΑΙ ΘΑ ΜΙΛΑΣ ΜΑΖΙ ΤΟΥ ΠΑΝΤΑ. KAI EINAI ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΟΣ ΕΠΙΣΤΗΜΟΝΑΣ. ΜΟΛΙΣ ΕΓΙΝΕ Η ΕΜΒΡΥΟΜΕΤΑΦΟΡΑ ΗΡΘΕ ΣΤΟ ΚΡΕΒΒΑΤΙ ΝΑ ΜΟΥ ΕΞΗΓΗΣΕΙ ΠΩΣ ΑΚΡΙΒΩΣ ΕΚΑΝΕ ΤΗΝ ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΗ.

ΚΑΙ ΕΠΙΣΗΣ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ. ΨΑΞΕ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΑ ΘΕΜΑΤΑ ΓΙΑ ΤΟ EMBRYOART ΚΑΙ ΘΑ ΔΕΙΣ. ΑΝΟΙΓΟΥΝ ΠΑΛΙ ΣΤΙΣ 29 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ. ΑΝ ΘΕΣ ΣΟΥ ΔΙΝΩ ΤΑ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΤΟΥΣ.

7SKXp3.png

6zRCp3.png

Link to comment
Share on other sites

Ενα παραδειγμα του ποσο άνθρωπος είναι. Οταν ημουν 4-5 εβδομ. και θα με εβλεπε 1η φορά ωστε να δουμε το μωρακι, ηταν οι μέρες της κακοκαιρίας. Με πήρε ο ίδιος (οχι η γραμματεας ή οι μαίες οι οποίες είναι και αυτές καταπληκτικές) ενα μεσημέρι για να μου πει ότι επειδή φοβόταν ότι δεν θα μπορούσε να ερθει απο το σπιτι του αν πιασει χιονι την αλλη μέρα στο κεντρο που ειχαμε ραντεβού, αν μπορούσα να πήγαινα το απόγευμα της ίδιας μέρας.

7SKXp3.png

6zRCp3.png

Link to comment
Share on other sites

Ενα παραδειγμα του ποσο άνθρωπος είναι. Οταν ημουν 4-5 εβδομ. και θα με εβλεπε 1η φορά ωστε να δουμε το μωρακι, ηταν οι μέρες της κακοκαιρίας. Με πήρε ο ίδιος (οχι η γραμματεας ή οι μαίες οι οποίες είναι και αυτές καταπληκτικές) ενα μεσημέρι για να μου πει ότι επειδή φοβόταν ότι δεν θα μπορούσε να ερθει απο το σπιτι του αν πιασει χιονι την αλλη μέρα στο κεντρο που ειχαμε ραντεβού, αν μπορούσα να πήγαινα το απόγευμα της ίδιας μέρας.

Σ΄ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΟΛΑ!ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗΕΠΙΤΥΧΙΑ Κ ΣΥΝΤΟΜΑ ΝΑ ΓΙΝΟΥΜΕ :D Κ ΟΙ ΔΥΟ ΜΑΝΟΥΛΕΣ!

ΑΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ,ΣΤΕΙΛΕ ΜΟΥ ΣΕ Π.Μ ΤΑ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΤΟΥ.

Link to comment
Share on other sites

Σου τα δίνω εδώ. Δεν είναι τίποτε μυστικό.

Το τηλέφωνο του κέντρου είναι 210-6450364. Είναι στην Λεωφόρο Αλεξάνδρας 194, Αμπελόκηποι σχεδόν δίπλα στο μετρό Αμπελόκηποι. Δες και το site τους. Μπορείς να τους πάρεις στις 29 Αυγούστου και να ζητήσεις ραντεβού μαζί του (Ευάγγελος Μακράκης). Εχω και το κινητό του αλλά είναι πιο σωστό να μιλήσεις με το κέντρο.

Να ξέρεις οτι θα κοιτάξει την περίπτωσή σου πολύ σωστά. Το κέντρο θα δείς ότι έχει πολύ κόσμο αλλά πάντα θα μιλάς μαζί του.

Με το καλό σου εύχομαι γρήγορα να μείνεις έγκυος.

7SKXp3.png

6zRCp3.png

Link to comment
Share on other sites

Στο EmbryoArt κάναμε και εμείς εξωσωματική με ένα έμβρυο και Δόξα τον Θεό πέτυχε με την πρώτη. Ο γυναικολόγος μου είναι ο Χασιάκος ο οποίος με παρέπεμψε στον Μουστακαρία, με τον οποίο και κάναμε την εξωσωματική. Άριστος σαν γιατρός, το κέντρο πολύ καλό αλλά έχω ακούσει επίσης πολύ καλά λόγια και για τον Μακράκη. Επίσης νομίζω ότι σε σχέση με άλλα κέντρα, οι τιμές τους είναι καλές.

 

Σου εύχομαι σε όποιο κέντρο και αν πας, να έχεις καλή επιτυχία!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εγώ στον Πάντο έκανα εξωσωματική στα δίδυμα και τον θεωρώ τον καλύτερο. Στο Λαϊνά εκανα σπερματεγχυση αλλά δεν εμεινα καθολου ευχαριστημενη από την αντιμετώπιση του ίδιου κ μιας μαίας. Ο Μαστρομηνάς ήταν πολύ καλός κ γλυκομίλητος αλλά ούτε αυτός μου εδωσε λύση.

Link to comment
Share on other sites

ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΓΙΑ ΤΟ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ ΣΑΣ.ΕΧΩ ΗΔΗ ΚΑΝΕΙ ΣΥΟ ΣΠΕΡΜΑΤΕΓΧΥΣΕΙΣ ΣΤΟΝ ΤΖΕΦΕΡΑΚΟ(ΠΟΛΥ ΚΑΛΟΣ ΕΠΙΣΤΗΜΟΝΑΣ) ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΜΕΙΝΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΜΕΝΗ ΟΥΤΕ ΑΠΟ ΤΗΝ ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑ ΤΟΥ ΟΥΤΕ ΑΠΟ ΤΟ ΓΕΓΟΝΟΣ ΟΤΙ ΕΝΩ ΑΥΤΟΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΚΑΘΕ ΤΡΕΙΣ Κ ΛΙΓΟ ΜΕ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΟΥΝ ΑΛΛΟΙ.(ΟΙ ΣΥΝΕΡΓΑΤΕΣ ΤΟΥ)

ΤΟ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ ΘΑ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΩ ΓΙΑ 3Η.(ΜΑΛΛΟΝ ΣΕ ΑΛΛΟ ΚΕΝΤΡΟ)

ΘΕΛΩ ΠΟΛΥ ΕΝΑ ΜΩΡΑΚΙ.;)

Link to comment
Share on other sites

Εγώ στον Πάντο έκανα εξωσωματική στα δίδυμα και τον θεωρώ τον καλύτερο. Στο Λαϊνά εκανα σπερματεγχυση αλλά δεν εμεινα καθολου ευχαριστημενη από την αντιμετώπιση του ίδιου κ μιας μαίας. Ο Μαστρομηνάς ήταν πολύ καλός κ γλυκομίλητος αλλά ούτε αυτός μου εδωσε λύση.

και εγω στον παντο εκανα τα διδυμακια μου!δεν θεωρω κακο να σε βλεπει η ομδα καποιου οταν το κεντρο εχει ενα απο τα καλυτερα εργαστηρια και μια απο τις καλυτερες εμβρυολογους.

ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΚΑΙ ΑΝΘΡΩΠΑΚΙΑ......

Link to comment
Share on other sites

ΠΑΝΤΟΣ!!!! δεν θα τον ελεγα "συζητησιμο ανθρωπο" αλλα στο κατω κατω τι να το κανεις αν δεν εχεις το επιθυμητο αποτελεσμα??? Σαν ανθρωπος καλος ήταν και ο Μαστρομηνας πολλες κοπελες εμειναν εγκυες σε αυτον, σε εμενα ομως δεν τα καταφερε εκεινος αλλα ο Πάντος.

YiMXp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Της πρωτες προσπαθειες της εκανα στο Καπετανακη δεν εμεινα καθολου ευχαριστημενη εχω πολυ ασχημη εμπειρια. Τωρα ειμαι σε γιατρο στο νησι μου και ειμαι πολυ ευχαριστημενη, γιατι πανω απ'ολα ειναι ΑΝΘΡΩΠΟΣ και πολυ καλος επιστημονας.

8HiKp2.png
Link to comment
Share on other sites

Συμφωνω πως δεν ειναι κακο να σε βλεπει η ομαδα καποιου γιατρου αλλα ειναι λιγο περιεργη η ψυχολογια οταν πρποσπαθεις για μωρο με αυτο τον τροπο κ θες να ειναι λιγοτερο απροσωπα τα πραγματα.

Ευχαριστω κοριτσακια για το ενδιαφερον.:P

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...