Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

χαμηλες τιμες οιστραδιολης


Recommended Posts

καλημερα σε ολες........ειναι η πρωτη φορα που γραφω και θα ηθελα την εμπειρια σας......ειχα ξεκινησει την τριτη προσπαθεια αλλα σταματησε προχθες γιατι δεν ανεβαινε η τιμη της οιστραδιολης....ενω ειχα τελειωσει σχεδον και το τριτο κουτι Puregon η τιμη ηταν 15.45.....μου ανεβασε τις μοναδες του πουρεγκον σε 400 μετα απο 3 μερες μου προσθεσε pergoveris αλλα τελικα ειχα κανει μονο ενα ωοθηλακιο και μου προτεινε να σταματησω.....δεν μου εξηγησε πολλα πραγματα απλα οτι δεν ανταποκριθηκε ο οργανισμος στα φαρμακα....μηπως ξερετε που μπορει να οφειλεται?????

θα ξεκινησω μου ειπε ξανα τον σεπτεμβρη με βραχυ πρωτοκολο γι αυτο ζητιανευω φαρμακα...........

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


καλημερα σε ολες........ειναι η πρωτη φορα που γραφω και θα ηθελα την εμπειρια σας......ειχα ξεκινησει την τριτη προσπαθεια αλλα σταματησε προχθες γιατι δεν ανεβαινε η τιμη της οιστραδιολης....ενω ειχα τελειωσει σχεδον και το τριτο κουτι Puregon η τιμη ηταν 15.45.....μου ανεβασε τις μοναδες του πουρεγκον σε 400 μετα απο 3 μερες μου προσθεσε pergoveris αλλα τελικα ειχα κανει μονο ενα ωοθηλακιο και μου προτεινε να σταματησω.....δεν μου εξηγησε πολλα πραγματα απλα οτι δεν ανταποκριθηκε ο οργανισμος στα φαρμακα....μηπως ξερετε που μπορει να οφειλεται?????

θα ξεκινησω μου ειπε ξανα τον σεπτεμβρη με βραχυ πρωτοκολο γι αυτο ζητιανευω φαρμακα...........

καταρχην πρεπει να ηρεμησεισ.καλησπερα και απο μενα.το επαθε και μια φιλη μου αυτο αλλα μετα ανεβηκε η τιμη τησ οιστραδιολησ εκανε το προγραμμα που κραταει σχεδον μηνα.αρχιζε 21η μερα του κυκλου.μηπωσ εχεισ ωοθιλακικη ανεπαρκεια?καλα δε σου πε το γιατι?σε ποιο γιατρο πασ?

Link to comment
Share on other sites

ξεκινησα στης 29 μαιου με gonapeptyl για καταστολη....η πρωτη μετρηση οιστραδιολης ηταν 254 ( οχι φυσιολογικο) μετα επεσε βεβαια αλλα οταν προστεθηκε το δευτερο φαρμακο δεν ανεβαινε ......τις δυο προηγουμενες φορες ισα ισα που χρησιμοποιουσα το τριτο κουτι puregon 'η gonal.....τοτε απο οσο θυμαμαι μου ειχε παρει 6 αυγουλακια.........οχι πολλα αλλα φταναμε στην εμβρυομεταφορα.....και στο γιατρο στο ικα που πηγα για να μου γραψει κι αλλα φαρμακα μου ειπε οτι δεν υπαρχει εξηγηση........τωρα τι να πω κι εγω.......μαζι μου στην προσπαθεια αυτη ηταν και μια κοπελα η οποια δεν ειχε κανει ωοθυλακια την προηγουμενη φορα ........εγω ειμαι 38 αυτη ειναι 36

τις προσπαθειες τις κανω στο ηρακλειο κρητης στο κεντρο γονιμοτητας του πεπαγνη

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...