Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΤΗΝ ΒΟΗΘΕΙΑ ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ!!!!!!! (γυναικολογος)


Recommended Posts

Καλησπέρα, πριν 15 μέρες έκανα για δευτερη φορά απόξεση λόγω παλίνδρομης κύησης...

η ψυχολογία μου είναι χάλια...ο γιατρός μου μου πρότεινε να πάω σε έναν άλλο γυναικολόγο που εξειδικέυεται στις αποβολές...

δεν τον γνωρίζω και φοβάμαι πολύ...μήπως τον ξέρει καμία?

Νικολουδάκης Αντώνης λέγεται και είναι στο ΛΗΤΩ...

σας παρακαλώ πάαααρα πολύ κορίτσια χρειάζομαι βοήθεια...

ότι γνωρίζετε θα με βοηθούσε, φοβάμαι μηπως εκμεταλλευτεί την απόγνωση μου...ΒΟΗΘΕΙΑ................................

19-02-2011 my first baby is gone...

25-06-2011 my second baby is gone...

12-05-2012 το θαύμα έγινε..καλωςήρθες μωρό μου!

 

tXbzp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


γιατι σου το ειπε αυτο εκεινος δε μπορει να αντιμετωπισει την κατασταση..η αποξεση ειναι μια ευκολη υποθεση γι αυτους ρουτινας που λεμε..εγω σε αυτη την περιπτωση θα ρωτουσα γιατι και αν η απαντηση δεν με καλυπτε θα ΑΛΛΑΖΑ ΓΙΑΤΡΟ...σε μια δυσκολη υποθεση θα εβαζε τα κλαμματα?

Link to comment
Share on other sites

Λυπάμαι κορίτσι μου για υην ατυχία που είχες.Εχω περάσει κι εγώ τα ίδια και σε καταλαβαίνω.

Δεν γνωρίζω τον γιατρο που λες αλλά με μια προχειρη αναζήτηση βρήκα αυτο http://www.nikoloudakis.gr/ (λέει οτι διευθύνει το τμήμα ελέγχου επαναλαμβανόμενων αποβολών του Μαιευτηρίου ΛΗΤΩ ).

Και εδώ παλαιότερη συζήτηση για τον γιατρό ,που θα βρεις διάφορες γνώμες.

Ευχομαι όλα να πάνε καλά!

QqmLp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

μα καμία δεν γνωρίζει κάτι????????????????:confused::confused::confused:

 

Έχω τον δικο μου γυναικολογο που έχει ειδίκευση σε κυησεις υψηλού κινδύνου...τον εμπιστεύομαι απόλυτα γιατί είναι κ συγγενής μου.. Αν θες πληροφορίες στείλε μου πμ να ξέρεις ότι είναι στο Μητέρα.

 

Αξίζει πιστεύω να κανεις μια επίσκεψη...

 

Μια γνωστή μου έμεινε έγκυος κ είχε ένα πολυ σοβαρό πρόβλημα..πήγε σε 2 γυναικολογους κ της είπαν να το ρίξει, τώρα είναι έτοιμη να γεννήσει :-)

 

Σου εύχομαι σύντομα με ένα μωρακι στην αγκαλια!!!

Yugup3.png
Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...