Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

τιμές σπερματεγχυσης


Recommended Posts

καλησπέρα κοριτσια!

(και αγορια ...καμια φορά....)

 

θα ηθελα να κανω ενα γκάλοπ....

μπορειτε να μου πειτε ποσο σας πηγε η σπερματεγχυση?

κεντρο και γιατρος (αν ηταν χωριστα...)

 

ακουω τιμες απο 250 ευρω και εχω ακουσει και 600...:confused:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 100
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • paraskeuh

    paraskeuh 11 δημοσιεύσεις

  • Sunty

    Sunty 8 δημοσιεύσεις

  • Evg

    Evg 5 δημοσιεύσεις

  • cat76

    cat76 4 δημοσιεύσεις

Εγώ είμαι μεγάλο κορόιδο γιατί πλήρωσα 800 την πρωτη και 600 τη δευτερη. Περιλαμβάνει παρακολούθηση, αιματολογικές (που χωρις λόγο μου κάναν κάθε 2 μέρες και τις πλήρωνα από 50 ευρω), γιατρό και κέντρο. Και 600 τη δευτερη...

 

Ασ το ξεχάσω καλύτερα...

c12e25debb.png
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια!

Και εγώ θέλω να κάνω σπερματέγχυση με δότη σπέρματος. Μένω Θεσσαλονίκη. Μήπως κάποια από εσάς είναι από εδώ για να μου πει με pm σε ποιο κέντρο να πάω και ποιο να αποφύγω;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Διαφημίσεις


Διαφημίσεις

Αυτο Είναι που φοβάμαι κι Εγώ. Αν Είναι να ξοδεψεις ενα σωρό λεφτά και να μην πετύχει, κανε και εξωσωματικη τελικά..

 

Δεν πάει έτσι! Ούτε κι οι εξωσωματικές πετυχαίνουν πάντα. Κι εκεί ξοδεύεις 10 φορές περισσότερα χρήματα. Εγώ συνέλαβα με σπερματέγχυση, αλλά η εξωσωματική απέτυχε. Θέμα πιθανοτήτων είναι όλα.

Link to comment
Share on other sites

δεν παει πάντα ετσι...

 

δεν μπορω να καταλαβω τι παραπάνω και τι λιγοτερο κανει καποιος και η διαφορα ειναι τόση....

Link to comment
Share on other sites

Εγώ ετοιμάζομαι για άλλη IUI πριν το Πάσχα. Και μετά έχω ταξίδι. Τουλάχιστον στην σπερματέγχυση δεν υπάρχουν οι περιορισμοί ξάπλας όπως μετά την εμβρυομεταφορά. Θα σας πω νέα.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

450 στο νοσοκ παπαγεωργείου θεσ/νίκη. πέτυχε οπότε ούτε που το συζητώ, ειδικά αφού είχα ξοδέψει πολλάαααααα λεφτά για εξωσωματική (χωρίς αποτέλεσμα) σε ιδιωτικό, όπου είχα ρωτήσει μια κοπέλα που έκανε τότε σπερματέγχυση κ μου'πε περίπου 900. τώρα κάνω πάλι για δεύτερο παιδάκι, τιμή ίδια

gZufp3.png

1fKrp2.png

Link to comment
Share on other sites

450 στο νοσοκ παπαγεωργείου θεσ/νίκη. πέτυχε οπότε ούτε που το συζητώ, ειδικά αφού είχα ξοδέψει πολλάαααααα λεφτά για εξωσωματική (χωρίς αποτέλεσμα) σε ιδιωτικό, όπου είχα ρωτήσει μια κοπέλα που έκανε τότε σπερματέγχυση κ μου'πε περίπου 900. τώρα κάνω πάλι για δεύτερο παιδάκι, τιμή ίδια

 

καλα στο παπαγεωργιου ειναι ακριβοτερα απο οτι σε εναν γιατρο εξω:confused::confused:...γιατι καποια κοριτσια ειπαν για 300 σε γυναικολ στην θεσσαλονικη!!!!απιστευτο,τουλαχιστον ειχες το επιθυμητο αποτελεσμα,καλη επιτυχια κ στο δευτερο!!!!:lol::lol::lol::lol:

χαμογελα τρελλα κ ολα θα πανε μια χαρα

το αγορακι μου ειναι η ζωη μου ολη!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

εμενα ,πριν 2 χρονια,ιδιωτης μου επαιρνε 400 χωρις αποδειξη,και 600 με αποδειξη...καταλαβαινετε τωρα..και ειχα κανει 5 προσπαθειες και τζιφος...εκανα μετα 1 εξωσωματικη και μετα αλλη μια και επιτελους επιασα το μπουμπουκακι μου..φανταστειτε ποσα λεφτα εχωσα...μετα βεβαια μπρος στο παιδι δεν σκεφτεσαι τιποτα...

Link to comment
Share on other sites

Εγώ είμαι μεγάλο κορόιδο γιατί πλήρωσα 800 την πρωτη και 600 τη δευτερη. Περιλαμβάνει παρακολούθηση, αιματολογικές (που χωρις λόγο μου κάναν κάθε 2 μέρες και τις πλήρωνα από 50 ευρω), γιατρό και κέντρο. Και 600 τη δευτερη...

 

Ασ το ξεχάσω καλύτερα...

Και εγω απο οτι καταλαβαινω..κοροιδο πιαστηκα.Πριν 6χρονια 700ευρω.

Τα θεωρησα κοροιδια με τοσο χαμηλο ποσοστο επιτυχιας και εκανα εξωσωματικη,η οποια πετυχε με την πρωτη.!!!

jyjdp3.png

sWN4p3.png

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν γεία σας.

είμαι νεα στο forum.

εγώ για τις 5 σπερματεγχυσης που έχω κάνει πλήρωσα 110 euro στο κέντρο για την επεξεργασία και 200 euro στον γιατρό.

επιπλέον 30 euro σε κάθε επίσκεψη στο ιατρείο του για την παρακολούθηση των ωοθυλακιων

Link to comment
Share on other sites

κορίτσια εγώ την έκανα στην εμβρυογονία στο λητώ, πέτυχε με τη 2η και στοίχησε 300.

 

 

 

:o μπορείς να μου στείλεις με pm το όνομα του γιατρού σου?

είσαι ευχαριστημένη από το κέντρο?

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...