Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΩΡΛ (ΚΑΛΟΣ!) ΣΕ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ?


kassy

Recommended Posts

Καλησπέρα σε όλους,

ψάχνω ΩΡΛ καλο γιατρό και εξαιρετικό άνθρωπο σε νοσοκομειο της θεσσαλονίκης.

Μάλλον πάμε για εγχειριση αμυγδαλές.

Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων για το χρόνο σας.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις



Διαφημίσεις

Ευχαριστούμε εκ των προτέρων για την κατανόηση

απο την ομάδα moderators

 

Link to comment
Share on other sites

  • 4 εβδομάδες μετά...
Καλησπέρα σε όλους,

ψάχνω ΩΡΛ καλο γιατρό και εξαιρετικό άνθρωπο σε νοσοκομειο της θεσσαλονίκης.

Μάλλον πάμε για εγχειριση αμυγδαλές.

Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων για το χρόνο σας.

 

 

γεια σας κοριτσια και γω εκανα εγχειριση και ο γιος μου.

ιπποκρατειο 2 καλοι ειναι ο διευθυντης κοντζογλου και ο μπενης.....

κλεινετε ραντεβου στο νοσοκομειο σε εναν απο τους 2 και σας παρακολουθουν και βλεπουν τι πρεπει να κανετε.

εγω εχει 2 εβδομαδες που εκανα εγχειριση εκει.

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...

( απάντηση savvassym) καλημερα , εγώ έκανα αμυγδαλεκτομή με τον κύριο κοντζογλου στο Ιπποκράτειο αλλά γνώρισα και τον κύριο Μπενή. Είναι πολύ καλός και αυτός διότι τον έβλεπα και αυτόν στις επισκέψεις τον ιατρών και είναι σούπερ. όπως επίσης άκουσα και από ασθενής τα καλύτερα για τον Μπενή. τον μικρό μου τον έκανα σε κλινικη αλλα δεν έμεινα ευχαριστημενη απο την κλινικη όχι απο γιατρό. ενω στο νοσοκομειο Ιπποκράτειο εμεινα ευχαριστημένη και απο τις κοπελες ( νοσοκομες )

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Θέλω να κάνω εναν ακωολογικό έλεγχο στο μικρό μας και δεν έχω ιδέα πως γίνεται. Απλό τεστ έχουμε κάνει σε ωρλ (οχι παιδιών) και βγήκε καλό. Θέλω όμως έναν πλήρη έλεγχο. Αν έχει κάποιος/α ανάλογη εμπειρία απο γιατρούς στη Θεσσαλονίκη θα εκτιμούσα πολύ να με ενημέρωνε. Τί εξετάσεις γίνονται και πως και αν μπορείτε να μου προτείνεται κάποιον. Μου είπαν για το Παπανικολάου αλλά τα ραντεβού αργούν πολύ.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Θέλω να κάνω εναν ακωολογικό έλεγχο στο μικρό μας και δεν έχω ιδέα πως γίνεται. Απλό τεστ έχουμε κάνει σε ωρλ (οχι παιδιών) και βγήκε καλό. Θέλω όμως έναν πλήρη έλεγχο. Αν έχει κάποιος/α ανάλογη εμπειρία απο γιατρούς στη Θεσσαλονίκη θα εκτιμούσα πολύ να με ενημέρωνε. Τί εξετάσεις γίνονται και πως και αν μπορείτε να μου προτείνεται κάποιον. Μου είπαν για το Παπανικολάου αλλά τα ραντεβού αργούν πολύ.

Περυσι ειχαμε προβλημα με τον γιο μου γιατι εκανε εκκριτικη ωτιτιδα και ειχε βαρηκοια...πηγαμε σε 3 :evil: ωρλ συστημένοι και οι 3 ηθελαν να χειρουργησουν αμεσα...και πακετο αμυγδαλες κρεατακια και σωληνακια στο αυτι:evil:. Ο μικρος ηταν 4 και ειχε παθει μολις μια αμυγδαλιτιδα:evil::evil: για να μην τα πολυλογω Μαρκου Κων/νος. Ο ΣΩΤΗΡΑΣ. Μας ηρεμησε ειπε να προσπαθησουμε με σπρευ και αγωγη απο το στομα και φυσικα ο μικρος την γλιτωσε. Ειναι Επικουρος στο ΑΧΕΠΑ και εχει ιατρειο στην Εθν. Αμυνης. Αξιζει να παρεις την γνωμη του:-D

Link to comment
Share on other sites

Πραγματικά χαίρομαι για σας και εύχομαι να μη περάσουμε κ μεις εστω απο την ιδέα του χειρουργέιου. Ευτυχως το υγρό υποχώρησε και το είχαμε απο τα χριστούγεννα μετά απο ωττίτιδα που ευτυχώς πάλι δεν επηρρέασε την ακοή του. Απλά επειδή άργησε να μιλήσει γιαυτό είπα να του κάνω όλο το πακέτο μπας και τρέχει τπτ στο εσωτερικό του αυτιού που δεν φαίνεται με απλή εξέταση. Μου είπαν για βυθοσκόπηση αλλά θέλει νάρκωση και με τρομάζει η ιδέα. Ευχαριστώ πάντως για τη πρόταση θα το κοιτάξω

Link to comment
Share on other sites

  • 1 χρόνο μετά...
Καλημέρα. Γνωριζει κανένας τον ωρλ Μέγα Ιωάννη στη θεσ/νικη?

 

Μια από τις βαφτισιμιές μας έκανε με αυτόν εγχείρηση (σωληνάκια στα αυτιά) σε ηλικία 5 ετών και όλα πήγαν πολύ καλά.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 εβδομάδες μετά...

Από προσωπική εμπειρεία πολλών ετών εχω μάθει σχεδόν όλους τους ωρλ στο Ιπποκράτειο Θεσσαλονίκης. Είναι όλοι τους πολύ καλοί. Οποιος ενδιαφέρεται ας με ρωτήσει.

Ευχομαι να παθεις οτι σκεφτεσαι εσυ για μενα !!!

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 4 months later...

Θεωρω υποχρεωση μου τοσο σε ολους τους φιλους αυτου του site :D οσο κ στον ιδιο γιατρο να αναφερω το εξης. Πιτσιρικας 5.5 ετων μας λενε 90 τοις εκατο αποφραξη απο τα κρεατακια. Πηγαμε στον ΩΡΛ ΜΑΡΚΟΥ Κωννο και η προσεγγιση που κανει στον ασθενη ή στον γονιο αυτου ειναι πρωτον σαν ΑΝΘΡΩΠΟΣ, δευτερον σαν ΕΠΙΣΤΗΜΟΝΑΣ, τριτον σαν πατερας γιατι σου λεει τι θα εκανε στο δικό του παιδι και τεταρτον σαν χειρουργος να σε βαλει κατευθειαν για μαχαιρι. Αποτελεσμα το παιδι ειναι πολυ καλα, μας εδωσε μια θεραπεια κ μας συστησε να κανουμε το καλοκαιρι οσα περισσοτερα μπανια στη θαλλασα. Ουτε νυστερι ουτε βλακειες του τυπου οτι θα στραβωσουν τα δοντια κ θα βαλετε σιδερακια αν δεν κανετε τωρα την εγχειριση, που μας ελεγε αλλος διακεκριμενος (μην ξερασω) γιατρος της θεσνικης.

Καθηγητης πανεπιστημιου με το σπαθί του. Να μη σας ζαλιζω αλλο Σας τον συστηνω ανεπιφυλακτα!!!!!! :-P:-P:-P:-P:-P:-P:-P

Link to comment
Share on other sites

  • 4 χρόνια μετά...

Γεια σας..Γνωριζετε καλο ωριλα σε νοσοκομειο θεσσαλονικης για εγχειρηση κρεατακια και αμυγδαλες για την μικρη μου..; Και αν ναι ξερει κανεις να μου πει ποσο καιρο περιμενεις για την εγχειρηση; Περιμενεις πολυ η γινονται σχετικα γρηγορα;; Ευχαριστω!

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...
  • 2 months later...

Εμενα μου πρότειναν τον Χατζηαβραμιδη στον Παπαγεωργίου αντι του Μαρκου. Για τον γιο μου που εχει κρεατάκια. Δεν εχω αποψη ακομα αλλα μολις παω,θα ενημερωσω.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 χρόνια μετά...

Επαναφέρω το θέμα...

Κλείσαμε ραντεβού με τον κ.Μαγγαναρη στο Ιπποκράτειο για τα  δύο μου παιδιά που μάλλον χρειάζνται αφαίρεση τα κρεατακια τους.Καμια εμπειρία;

Link to comment
Share on other sites

11 ώρες πρίν, dama87 είπε:

Επαναφέρω το θέμα...

Κλείσαμε ραντεβού με τον κ.Μαγγαναρη στο Ιπποκράτειο για τα  δύο μου παιδιά που μάλλον χρειάζνται αφαίρεση τα κρεατακια τους.Καμια εμπειρία;

Καλημερα.Εκανε εγχειριση κρεατακια στον ανηψιο μου πριν χρονια,μολις ειχε κλεισει τα 3.Αμυγδαλες και κρεατακια μαζι.Αλλα εκανε και τις δικες μου αμυγδαλες λιγα χρονια μετα σε ηλικια 34 ετων.Πολυ καλος γιατρος και ανθρωπος.Εχει πολυ καλη φημη.

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ πολύ..Κ ο δικός μου ο γιος θα γίνει 3 τον οκτ ενώ η κόρη μου είναι 5.5...

Ευελπιστούμε να κλείσουμε κ για χειρουργείο σχετικά σύντομα, γιατί διαφορετικά ο χειμώνας προβλέπεται δυσκολος!

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...
20 hours ago, sweety** said:

Καλησπέρα.ξερετε κπ γιατρό που α κάνει χειρουργείο ενδοσκοπικα αφαίρεση πέτρας  που βρίσκεται στην παρωτιδα ???! 

Η και οπουδήποτε όχι μόνο θεσσαλονίκη.σας παρακαλώ αν έχετε κπ εμπειρία η γνωρίζετε κάτι πείτε μου!!

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...