Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Recommended Posts

ο μικρός μου έχει σε 8 ημέρες τα πρώτα του γενέθλια!! πριν 3 εβδομάδες κάναμε τη βάφτιση και το γάμο μας και μας έφεραν ένα σωρό πράγματα! Βέβαια αλλάξαμε σχεδόν τα πάντα, πήραμε και για μεγαλύτερης ηλικίας ρούχα. Τώρα λοιπόν, του αγοράσαμε για τα γενέθλιά του τα παραμύθια αμπρα κατάμπρα!! Τα θυμάστε;;;; Χάρηκα πολύ όταν τα ανακάλυψα και νομίζω θα τα χαρεί και εκείνος αλλά και εγώ!!!:P

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


και βεβαια τα θυμομαστε και ειναι υπεροχα....;)

οταν του τα βαλεις να τα ακουσει πες μας αντυπωσεις...αν του αρεσε κτλ

 

Να σας ζησει!!!

pasxalitsa v

το καλύτερο δώρο της ζωής μας...είναι ΕΔΩ!!!

kALOp3.png

Link to comment
Share on other sites

ήταν κάποια που ρωτούσε για τα παραμύθια αυτά!! δεν θυμάμαι ποια ήταν!! αν την ξέρει κάποια, εγώ που έχω παραγγείλει μπορώ να τις δώσω πληροφορίες αν αψάχνει ακόμα

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

αυριο εχει τα γενεθλια ενα κοριτσακι 8 χρονων μας καλεσε και σκεφτομαι να της παρω δωρο ενα βιβλιο και συγκεκριμενα το αστερι του βορρα

αλλα

θα της αρεσει η να της παρω κατι αλλο????εσας τα κοριτσακια σας τι προτιμανε σε αυτη την ηλικια????????????/

Link to comment
Share on other sites

αυριο εχει τα γενεθλια ενα κοριτσακι 8 χρονων μας καλεσε και σκεφτομαι να της παρω δωρο ενα βιβλιο και συγκεκριμενα το αστερι του βορρα

αλλα

θα της αρεσει η να της παρω κατι αλλο????εσας τα κοριτσακια σας τι προτιμανε σε αυτη την ηλικια????????????/

 

Το έχεις διαβάσει; Δεν είναι για την ηλικία της...

qc40p3.png

 

Nv8Rp3.png]

Link to comment
Share on other sites

Εκτός από Χ.Πότερ...

 

Τα μαγικά μαξιλάρια του Ε.Τριβιζά είναι καλό για την ηλικία της.

Το καπλάνι της Βιτρίνας (αξεπέραστο)

Ρώτα και στο βιβλιοπωλείο. Αυτοί ξέρουν τι φεύγει

qc40p3.png

 

Nv8Rp3.png]

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...