Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΣΟΣ ΠΥΡΕΤΟΣ!!!!!!!!!!


Recommended Posts

Ο μπεμπης μου εδω και 2-3 μερες ειναι λιγο βραχνιασμενος,ειμαστε σε φαση που εχουν φουσκωσει τα δοντακια μας και λιγο γκρινιαζουμε!!!!! ομως τωρα το μεσημερι αφου ξυπνησε τον ειδα κοκκινι και ειχαμε 38,4!!!!! εχω φρικαρει γιατι δεν εχει ξανακανει πυρετο....μπορει να ειναι δοντακια?????την παιδιατρο θα την παρω το απογευμα

7rdup2.png ΕΙΣΑΙ Η ΖΩΗ ΜΑΣ!!!!!
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Ο μπεμπης μου εδω και 2-3 μερες ειναι λιγο βραχνιασμενος,ειμαστε σε φαση που εχουν φουσκωσει τα δοντακια μας και λιγο γκρινιαζουμε!!!!! ομως τωρα το μεσημερι αφου ξυπνησε τον ειδα κοκκινι και ειχαμε 38,4!!!!! εχω φρικαρει γιατι δεν εχει ξανακανει πυρετο....μπορει να ειναι δοντακια?????την παιδιατρο θα την παρω το απογευμα

 

 

Ειναι πιθανό να ανέβασε πυρετό λόγω των δοντιών,όπως είναι πιθανό να είναι και αρρωστούλης. Και στις δυο περιπτώσεις δεν υπάρχει κανενας λόγος να αγχώνεσαι. Τα μικρά μας κάνουν πυρετούς όλη την ώρα! Πάρε τηλ την παιδίατρο και μην αγχώνεσαι :)

6/ 11/2007: Ο μικρός Πρίγκιπας!!!

24/3/2011: Η Μπουκίτσα μας!!!

Link to comment
Share on other sites

Τα δόντια δεν κάνουν τόσο πυρετό. Τηλεφώνησε στην παιδίατρο και πήγαινέ τον να τον δει όσο μπορείς συντομότερα. Λογικά, καμια ίωση θα είναι. Περαστικά σας!

Link to comment
Share on other sites

Η παιδιατρος μας ειπε οτι τα δοντακια κανουν συνηθως πυρετο οταν σκασουν! ομως εμας μας επεσε σε 36,8 και μου ειπε να τον παρακολουθω κι αν συνεχισει να τον παω αυριο να τον δει!!!!!μαλλον ιωσουλα

7rdup2.png ΕΙΣΑΙ Η ΖΩΗ ΜΑΣ!!!!!
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...