Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Παδιάτρος περιοχή Νίκαιας


pennyscorpina

Recommended Posts

Καλησπέρα ηθελα να ρωτησω αν γνωριζει κανεις την παιδιατρο Νικολαϊδου Αναστασια στην Νίκαια. Την εχει ακουστα κάποια μαμά απο εδώ και τι εντύπωση της εχει δωσεί; Ευχαριστω εκ των προτέρων :-)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Διαφημίσεις


Μήπως καμία κοπέλα γνωρίζει την κα Χρυσούλα Μανίκα, παιδίατρο στην Νϊκαια? Η οδος της είναι αν δεν κάνω λάθος στην Ναζιανζού. Αν έχετε καμία πληροφορία, θα χαρώ να με ενημερώσετε.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 χρόνο μετά...
Καλησπέρα σας,

 

σας παρακαλώ πολύ για την βοήθειας, να μου συστήσετε

ένα καλό παιδίατρο περιοχής Νίκαιας.

 

Ευχαριστώ προκαβολικά,

Ευτυχία

 

ειναι σχετικο αυτο που ζητας,"ένα καλό παιδίατρο ".

το καλο για εμενα μπορει να ειναι λιγο για εσενα;)

ο δικος μας ειναι Καιαφας Χαρης στο κορυδαλλο.αν θελεις περισσοτερα στοιχεια μπορω να σου στειλω με πμ.

καλημερα:P

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ειναι σχετικο αυτο που ζητας,"ένα καλό παιδίατρο ".

το καλο για εμενα μπορει να ειναι λιγο για εσενα;)

ο δικος μας ειναι Καιαφας Χαρης στο κορυδαλλο.αν θελεις περισσοτερα στοιχεια μπορω να σου στειλω με πμ.

καλημερα:P

 

 

Επίσης και εμείς αν και η Κάπου που αναφέρει η προηγούμενη κοπέλα μου έγραφε τα εμβόλια της μικρής και ήταν πολύ εξυπηρετική οπότε εσύ αποφασίζεις.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 χρόνο μετά...

Κορίτσια καλησπέρα,

Είμαι στον 8 μήνα της εγκυμοσύνης μου, είναι το πρώτο μου παιδί και ψάχνω για παιδίατρο στην περιοχή της Νίκαιας. Με ενδιαφέρει πέρα του να είναι καλός, με εμπειρία και οικονομικός, να είναι επίσης και εύκολα διαθέσιμος όλο το 24ωρο, είμαι νέα μανούλα και πιστεύω θα έχω μεγάλο άγχος με τον μπέμπη. Μπορεί κάποιος να με βοηθήσει;;;

Σας ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Εγω εχω να σου συστησω τον δικο μας . Σεχαντε Ραουφ λεγεται εχει ιατρειο ςτην Καλλιθεα οδος Σκρα αλλα ερχεται και ςτο ςπιτι . Μπορω να εγγυηθω γι αυτον αφου τον γνωριζω παρα πολλα χρονια!!! Ειναι πρωην διευθυντης στον Παιδων.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα!! Λοιπον εγώ έχω την Γρίλλη Σιμων. Στην αρχη είχα έναν αλλό παιδίατρο στην μικρή μου αλλά μετα από 2 μηνών την πήγα σε αυτόν. Είναι αρκετα καλός , οικονομικός, πολύ της λεπτομέριας, στοργικός και προσεκτικός με την μικρή μου(για μένα πολύ βασικό) κόβει ΑΠΟΔΕΙΞΗ (και αυτό πολύ βασικό) τον βρίσκεις πάντα στο τηλεφωνο και αν οχι με παιρνει πισω ο ιδιος. και βρισκετε στον Ρεντη κοντα στην Πειραιως!

qZmyp3.pngZmFZp3.png
Link to comment
Share on other sites

  • 4 εβδομάδες μετά...
Εγώ θα σας συνιστούσα τον Φυτανίδη, γλυκύτατος άνθρωπος με μεγάλη εμπειρία. Χώρια που μπορεί και μου γράφει τα εμβόλια και τα φάρμακα των παιδιών μου για να τα παίρνω δωρεάν από το φαρμακείο και δεν χρειάζεται να τρέχω στον εοπυυ.

 

 

¨Ετσι γινετε πλεον με ολους τους γιατρους που ειναι συμβεβλημενοι με τον εοπυυ δεν ειναι ο μονος....

qZmyp3.pngZmFZp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπερα!! Λοιπον εγώ έχω την Γρίλλη Σιμων. Στην αρχη είχα έναν αλλό παιδίατρο στην μικρή μου αλλά μετα από 2 μηνών την πήγα σε αυτόν. Είναι αρκετα καλός , οικονομικός, πολύ της λεπτομέριας, στοργικός και προσεκτικός με την μικρή μου(για μένα πολύ βασικό) κόβει ΑΠΟΔΕΙΞΗ (και αυτό πολύ βασικό) τον βρίσκεις πάντα στο τηλεφωνο και αν οχι με παιρνει πισω ο ιδιος. και βρισκετε στον Ρεντη κοντα στην Πειραιως!

 

Tον έχουμε σχεδόν 5 χρόνια και είμαστε πολύ ευχαριστημένοι :-P:-P:-P.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 εβδομάδες μετά...
  • 2 εβδομάδες μετά...
Κορίτσια καλησπέρα,

Είμαι στον 8 μήνα της εγκυμοσύνης μου, είναι το πρώτο μου παιδί και ψάχνω για παιδίατρο στην περιοχή της Νίκαιας. Με ενδιαφέρει πέρα του να είναι καλός, με εμπειρία και οικονομικός, να είναι επίσης και εύκολα διαθέσιμος όλο το 24ωρο, είμαι νέα μανούλα και πιστεύω θα έχω μεγάλο άγχος με τον μπέμπη. Μπορεί κάποιος να με βοηθήσει;;;

Σας ευχαριστώ

 

Κι εγώ τα παιδιά μου τα πηγαίνω στον κο Φυτανίδη, γλυκύτατος άνθρωπος με μεγάλη εμπειρία.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Κορίτσια καλησπέρα,

Θέλω να σας ευχαριστήσω για την αναταποκρισή σας στο μηνυμά μου στις αρχές Απριλίου. Είχα πραγματικά αγχωθεί με το θέμα "βρίσκω παιδίατρο". Τελικά κατέληξα στον κο Φυτανίδη και είμαι απόλυτα ευχαριστημένη με την επιλογή μου. Θα πω μόνο αυτό "ο άνθρωπος είναι πάντα εκεί", οποιαδήποτε ώρα και ημέρα είναι διαθέσιμος να με βοηθήσει με υπευθυνότητα και σεβασμό (ακόμα και για τις πιο χαζούλικες ερωτήσεις μου...).

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 2 months later...
Κορίτσια καλησπέρα,

Θέλω να σας ευχαριστήσω για την αναταποκρισή σας στο μηνυμά μου στις αρχές Απριλίου. Είχα πραγματικά αγχωθεί με το θέμα "βρίσκω παιδίατρο". Τελικά κατέληξα στον κο Φυτανίδη και είμαι απόλυτα ευχαριστημένη με την επιλογή μου. Θα πω μόνο αυτό "ο άνθρωπος είναι πάντα εκεί", οποιαδήποτε ώρα και ημέρα είναι διαθέσιμος να με βοηθήσει με υπευθυνότητα και σεβασμό (ακόμα και για τις πιο χαζούλικες ερωτήσεις μου...).

 

Πολύ καλή επιλογή Andriana83 τουλάχιστον με τον κ. Φυτανίδη ξέρεις ότι, ότι λέει είναι ειλικρινές!!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 1 χρόνο μετά...

Γεια σας μανούλες!! Αυτό το θέμα έχει πάρα πολύ καιρό που έχει ανοιχτεί και επειδή δεν είχε αναπτυχθεί θα παρακαλούσα όποια μανούλα έχει κάποιο/α παιδίατρο στην Νίκαια που θα μπορούσε να μου συστήσει... Μετακόμισα πρόσφατα και ψάχνω κάποιον/α έμπειρο/η, να μπορώ να επικοινωνώ μαζί του/της τηλεφωνικώς οποιαδήποτε ώρα της ημέρας, αν είναι και φιλικός με το θηλασμό ακόμα καλύτερα. Σας ευχαριστώ!!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 χρόνο μετά...

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...