Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Επισκλιρηδιος στο νοσοκομειο της Ξανθης


Slavitsa89

Recommended Posts


Διαφημίσεις


πηγα εκει και μου ειπανε : δεν κανουμε εμεις επισκλιρηδιο. μια γιναικα απο εδω πριν 2 μερες μου ειπε οτι ακουσε αλλες γιναικες εκαναν αλλα πως να ξερω ποιος γιατρος αυτο το εκανε :| ολες γιναικες που τις ξερω λενε οτι καλιτερα ειναι να γεννισω χωρις επισκλιρηδιο...:roll: αλλα εγω δεν θελω. η πεθερα μου μου ειπε οτι υπαρχει κλινικη εδω αλλα δεν εχουν μεσα τιποτα...

dev101pp___.pngan1cHpC0g410010MDAwOTAxNXN8MDAwMDEzZGF8Vm8gYnJhaw.gif
Link to comment
Share on other sites

πρωτα απ ολα μην αγχωνεσαι.για ολα υπαρχει λυση!!λοιπον να ρωτησεις ξεκαθαρα τον γιατρο σου και ρωτα τον αν κανουν αλλου ειδους παυσιπονη πχ ραχιαια.αν παλι οχι τοτε γιατι δεν κανονιζεις εσυ με εναν αναισθησιολογο εκτος νοσοκομειου να ερθει οταν γεννας και να σου την κανει?ψαχτο γιατι δεν αξιζει να στεναχωριεσαι σε μια τοσο ευχαριστη περιοδο της ζωης σου:Dθα δεις οτι θα πανε ολα καλα!!

Link to comment
Share on other sites

πηγα εκει και μου ειπανε : δεν κανουμε εμεις επισκλιρηδιο. μια γιναικα απο εδω πριν 2 μερες μου ειπε οτι ακουσε αλλες γιναικες εκαναν αλλα πως να ξερω ποιος γιατρος αυτο το εκανε :| ολες γιναικες που τις ξερω λενε οτι καλιτερα ειναι να γεννισω χωρις επισκλιρηδιο...:roll: αλλα εγω δεν θελω. η πεθερα μου μου ειπε οτι υπαρχει κλινικη εδω αλλα δεν εχουν μεσα τιποτα...

 

απο οσο ξερω στο νοσοκομειο δεν κανουν επισκληριδιο ακομη και στην περιπτωση καισαρικης, νομιζω ομως οτι μπορεις να παρεις μαζι σου καποιον άλλο ανιασθησιολογο ( κανε μια ερψτηση στο νοσοκομειο). όσο για την κλινικη επειδη εγω εκει γέννησα εμεινα πολυ ευχαριστημενη κυριως γιατι ειχα μαζι το γιατρο μου και την σιγουρια που μου πρόσφερε αυτος!

 

παντως δεν υπαρχει λόγος να ανγχωνεσαι! Διανύεις μια υπέροχη περιοδο και προσπάθησε να τη ζήσεις όσο καλύτερα μπορείς! οτι αλλο χρειαστεις ειμαι στη διαθεση σου!

KuxCp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...