Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

κοριτσια για βοιτιστε λιγο την ασχιετη (Δεν τα χονευει?)


Recommended Posts

καλυσπερα για αλλι μια φορα θελω βοιθεια απο σας

ζιταω συγνομη για τα ελλινικα μου

 

ι μικρη ειναι 14 μηνων

μερικιες φορεσ βλεπο στα κακα της οτι δεν εχει χονεψει αυτα που εφαγε την προιγουμενη μερα

τι εννο ..... εχτες εφαγε φακες το μεσιμερη λοιπον σιμερα το πρωι εκανε κακα και ιδα μεσα ολοκλιρες φακες ( πολλες )... αυτα γινοντε και με καροτο και με μιλο αν φαει

 

τι ειναι βρε κοριτσια ? εχει πορβλιμα και δεν τα χονεβει ??? να το πο στο παιδιατρο ???

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Αυτό με τις φακές συμβαίνει και στον δικό μου, που έχουν την ίδια ηλικία, γιατί έχουν φλούδια...τα άλλα όμως δεν της τα αλέθεις για να της τα δώσεις? Είναι λίγο σκληρα κι επικίνδυνα να τα τρώνε ακόμα ολόκληρα...

Link to comment
Share on other sites

Τότε καλύτερα να ρωτήσεις τον παιδίατρο για σιγουριά...αν και δε νομίζω να είναι κάτι σοβαρό, από τη στιγμή που δεν παρουσιάζει δυσφορία πχ από κοιλόπονο ή δυσκοιλιότητα.

Link to comment
Share on other sites

αγγελινα οχι δεν παρουσιαζει κανενα συμπτομα οτι ποναει κοιλια της ,σε ευχαριστω για την απαντιση ...παντος με της φακες τρομαξα σιμερα

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Kαι εμένα όταν τρώγανε σουσάμι.Τους άρεσε να τρώνε και το τρώγανε με το κουταλακι.Βγαινανε τα κακάκια τους μέσα στο σουσάμι.Αλλά από την στιγμή που δεν παραπονέθηκαν δεν έδωσα σημασία.

Ο θηλασμός είναι μια ΥΠΕΡΟΧΗ σχέση(δεν είναι γάλα σε κονσέρβα)Η κατσικούλα θηλάζει το κατσικάκι, η γαιδουρίτσα το γαιδουράκι,η γατούλα το γατάκι, γιατί οχι και ο άνθρωπος το ανθρωπάκι...

Link to comment
Share on other sites

Ειναι φυσιολογικο , και σε εμας και σε ολους συμβαινει , το λογο δεν τον γνωριζω . Καλα κανεις και δεν τα αλεθεις , και εμειςν και στα 2 απο 10-11 μηνων δεν αλεθαμε τπτ , απλως τα κοβαμε μικρα κομματακια .

QRyOp2.png

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...