Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

μεχρι ποσο χρονον τα παιδια μυ θα παρο τα επιδοματα τριτεκνον????


aleksagr

Recommended Posts

  • 3 εβδομάδες μετά...

Διαφημίσεις


αλεξαντρ

θα παιρνεις τα χρηματα που πηρες τωρα μεχρι και το πιο μικρο σου παιδι να γινει 6 ή 7 ετων δε θυμαμαι ακριβως παντως 6 σιγουρα!μετα ειναι πιο λιγα λεφτα.Αυτα ομως ισχυαν μεχρι τωρα,η κυβε:confused:ρνηση μπορει να τα αλλαξει,κανεις δεν ξερει ποτε και πως!

αν καταλαβα καλα απο τον τροπο που εγραψες το ονομα σου , μιλας ρωσικα! τοτε στειλε μου π.μ και αν ξερω θα σου απαντησω οτι απορια εχεις στη ρωσικη γλωσσα!

Link to comment
Share on other sites

Όταν κάθε παιδάκι σου κλείσει τα 25, τότε θα κόβεται το επίδομα για αυτό το παιδί.

Τα 25 είναι το maximum, για τα παιδιά που είναι φοιτητές ή φαντάροι. Αλλιώς το όριο είναι τα 21.

iyuNp3.png4hNCp3.png
Link to comment
Share on other sites

οπως τα λες!

αλλα οχι για το επιδομα τριτου παιδιου που ειναι και τα περισσοτερα χρηματα...αυτο μονο μεχρι να γινει και το τριτο 6-7 και μετα γιοκ!μετα τα

χρηματα ειναι πολυ λιγοτερα!

Link to comment
Share on other sites

Όχι πιγκουινάκι, ισχύει και για τους τρίτεκνους. Έχει αλλάξει ξανά ο νόμος.

Βγαίνει περίπου στα 44 ευρώ το παιδί ανά μήνα!!!!!! :shock::shock::shock:44 x 3 = 132 ευρώ το δίμηνο!

iyuNp3.png4hNCp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ναι κοπελα μου κι εγω τριτεκνη ειμαι, γι αυτο ξερω τι γραφω!

τωρα που ο μικρος μου ειναι 3 ετων παιρνω πανω απο 500 ευρω το διμηνο...το ποσο που εγραψες που θα παιρνω μετα, οπως βλεπεις ειναι ψιχια μπροστα σε αυτο που παιρνεις με το επιδομα τριτου παιδιου!δε θα απαντουσα ποτε στον ανθρωπο ανακριβειες!

Link to comment
Share on other sites

koyfetaki μιας και σε βρισκω ευκαιρη και μιας και μιλαμε για τα επιδοματα τριτεκνων, μηπως ξερεις ποτε θα μας τα δωσουν γιατι σημερα που έπερεπε να ειναι στο ταχυδρομειο δεν ηταν και δεν ειχαν λεει και καμια ενημερωση:confused:!

Link to comment
Share on other sites

αστα!!!!κι εγω που πηρα τηλ.στον ογα μου ειπαν οτι δεν εχουν τπτ στα χερια τους και θα καθυστερισουν,εγω ομως το περιμενα μεχρι την πεμπτη γτ και το προηγουμενο διμηνο το πηραμε με καθυστεριση,...να παρουμε παλι εκει γυρω στην πεμπτη-παρασκευη νομιζω θα εχουμε και καποια απαντηση τοτες!!!!00020461.gif

 

 

 

 

 

sig.asp?img=ad1

my 3 little stars are my reason to be2946785n7mfu4of95.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 6 months later...
ναι κοπελα μου κι εγω τριτεκνη ειμαι, γι αυτο ξερω τι γραφω!

τωρα που ο μικρος μου ειναι 3 ετων παιρνω πανω απο 500 ευρω το διμηνο...το ποσο που εγραψες που θα παιρνω μετα, οπως βλεπεις ειναι ψιχια μπροστα σε αυτο που παιρνεις με το επιδομα τριτου παιδιου!δε θα απαντουσα ποτε στον ανθρωπο ανακριβειες!

 

θεωρητικά θα παίρνεις περίπου 170 το μήνα αφού γίνει 6 ετών το 3ο παιδί

Πρακτικά ο Τζέφρυ μπορεί να το κόψει εντελώς

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...