Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΠΑΙΔΙΑΤΡΟΣ ΣΤΗΝ ΠΡΕΒΕΖΑ 'Η ΣΤΗ ΛΕΥΚΑΔΑ


giota-2009

Recommended Posts


Διαφημίσεις



Διαφημίσεις

  • 2 εβδομάδες μετά...

καλησπέρα nellitsa,

 

επειδή με ενδιαφέρει η αποψή σου, την Νικολάου την ξέρεις? την έχεις επισκεφθεί? τι εννοείς αν θηλάζω να μην παω?

 

 

σ΄ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

με συγχωρείς για την καθυστέρηση...

τη συγκεκριμένη παιδίατρο την έχω επισκεφτεί για το γιο μου στις καλοκαιρινές μας διακοπές. επειδή τότε το μωρό ήταν μόλις είχε σαραντήσει και είχαμε ένα θέμα με έντονη ανυσηχία την επισκέφτηκα αρκετές φορές (είχα μείνει 2 μήνες πρέβεζα). μου τη σύστησαν φίλες μου που πάνε εκέι τα παιδιά τους και ήταν ευχαριστημένες.

γενικά είναι πολύ καλή με τα παιδιά, ευχάριθστη, χαμογελαστή και υπομονετική, ανοιχτή σαν άνθρωπος και διαθέσιμη ανά πάσα ώρα και στιγμή. δεν θα δώσει εύκολα φάρμακα και σου εξηγεί τι συμβαίνει. ως προς όλα αυτά είμαι ευχαριστημένη μαζί της. αν δεν θήλαζα και δεν ήμουν ενημερωμένη γύρω από το θηλασμό θα τη θεωρούσα ιδανική. έχει και σύμβαση με ΤΕΒΕ και δημόσιο (για άλλα ταμεία δεν ξέρω)

αυτό που σου είπα για το αν θηλάζεις να μην πας, εννοώ ότι γενικά δεν ξέρει για το θηλασμό πέρα πό τα βασικά με αποτέλεσμα να προτείνει συμπλήρωμα ξένου γάλακτος απλά γιοα να είμαστε σίγουροι πόσο τρώει το μωρό και γενικά οι συμβουλές της γύρω από το θέμα είναι συμβουλές για να αποθηλάσεις και όχι για να διατηρήσεις τη γαλουχία σου.

ελπίζω να σε βοήθησα αν και καθυστερημένα...

vyLxp3.pngG7Azp3.png

Link to comment
Share on other sites

  • 3 εβδομάδες μετά...

νελλιτσα καλησπέρα,

 

Τελικά πήγα σ΄αυτή για να κάνουμε το εμβόλιο. Ειναι γεγονός οτι η παιδίατρος στην Αθήνα όταν την πηγαίναμε για το εμβόλιο τη εξέταζε με λεπτομέρια κάτι που δεν έκανε η Νικολάου και αυτό λιγάκι με χάλασε. Κατά τα άλλα συμφωνώ μαζί σου ότι είναι γλυκιά και ευχάριστη. Σ΄ευχαριστώ πάντως

Link to comment
Share on other sites

νελλιτσα καλησπέρα,

 

Τελικά πήγα σ΄αυτή για να κάνουμε το εμβόλιο. Ειναι γεγονός οτι η παιδίατρος στην Αθήνα όταν την πηγαίναμε για το εμβόλιο τη εξέταζε με λεπτομέρια κάτι που δεν έκανε η Νικολάου και αυτό λιγάκι με χάλασε. Κατά τα άλλα συμφωνώ μαζί σου ότι είναι γλυκιά και ευχάριστη. Σ΄ευχαριστώ πάντως

 

 

εαν ενδιαφερεσαι για λευαδα Κοψιδάς Ευαγγελος.τηλ:2645023110

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...