Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Γυναικολόγοι που συνεργάζονται με βιοκλινική-γαληνό


Recommended Posts

Καλησπέρα σε όλες σας. Ψάχνω να βρω γιατρό ο οποίος να συνεργάζεται με την βιοκλινική, όποιες γνωρίζουνε, μπορούνε να βοηθήσουνε; Σας ευχαριστώ πολύ.

Li2ep3.pngKeoEp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Και γω εκεί γέννησα το δεύτερο. Ο γιατρός μου συνεργάζεται με το γέννεσις, αλλά του το ζήτησα και το δέχτηκε.

...άνθρωπέ μου τί ξεφτύλα,να σου χαλάνε το όνειρο κι εσύ να τους αφήνεις

Link to comment
Share on other sites

Τον Ιούνιο γέννησα στον Γαληνό.Είχα τον κύριο Τσεκούρα Χρήστο.Εκπληκτικός γιατρός.Τον Κατσίκη τον είχε η κοπέλα που είμασταν αζί στο δωμάτιο,Φοβερός γιατρός και αυτός.

Δήμητρα

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Διαφημίσεις

Σας ευχαριστώ όλες κορίτσια για τις άμεσες απαντήσεις σας, ελπίζω να έχω καλά αποτελέσματα σύντομα...απλά μου συστήσανε την βιοκλινική και από θέμα κόστους και απο θέμα εξυπηρέτησης, ελπίζω να είναι όπως τα λένε. Φιλιά σε όλες

Li2ep3.pngKeoEp3.png
Link to comment
Share on other sites

καλημερα, κ εγω εκει γεννησα τον Φεβρουαριο.Ο γιατρος μου ηταν ο Δημητρης Αθανατος κ εμεινα παρα πολυ ευχαριστημενη κ απο την κλινικη κ απο τον γιατρο μου.Πηρα μαλιστα το προγραμμα των 2 ημερων κ μετα ερχοταν για 3 μερες η μαια στο σπιτι.Εμεινα παρα πολυ ευχαριστημενη κ απο αυτην.Αφου την πηραμε παρα πολλες φορες τηλ. κ αργοτερα για καποιες αποριες που ειχαμε (αντι να παιρνουμε την παιδιατρο)κ αυτη μας απαντουσε σε ολα με μεγαλη ευχαριστηση.Σου ευχομαι ολα με το καλο

Link to comment
Share on other sites

  • 3 εβδομάδες μετά...
Ξερει καμια σας τον γκριμπιζη αν συνεργαζεται εκει;

 

Γεια σου φίλη μου. Σα να θυμάμαι από μια γνωστή που τον έχει οτι δεν ξεγεννάει στη Βιοκλινική. Μπορεί να κάνω λάθος όμως. Βρες από τα θέματα για τους γιατρούς της Θεσσαλονίκης κοπέλες που τον έχουν και ρώτα μήπως κάποια τον έχει ρωτήσει και ξέρει στα σίγουρα.

Think Different
Link to comment
Share on other sites

  • 3 εβδομάδες μετά...

καλησπέρα κ απο μενα!

ο Γκριπίζης σίγουρα δεν ειναι στην βιοκλινική. ειναι σε διαβαλκανικο κ Παπαγεωργίου. εσεις βρε κορίτσια που ειχατε γιατρους απο βιοκλινικη ειναι κανενας απο αυτους σε δημόσιο νοσοκομείο?ο δικος μου ηρθε βιοκλινικη επειδη του το ζητησα αλλα θελω να αλλάξω κ προτιμώ κάποιον που να ειναι κ στο ικα...

M6bap3.png

 

cik1p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Γεια σας κοριτσια!!

Γεννησα πριν απο δυο μηνες στη Βιοκλινικη με εναν καταπληκτικο νεο γιατρο, τον Κατσικη Ηλια.

Πολλα φιλια!!!

 

 

Τον Ιούνιο γέννησα στον Γαληνό.Είχα τον κύριο Τσεκούρα Χρήστο.Εκπληκτικός γιατρός.Τον Κατσίκη τον είχε η κοπέλα που είμασταν αζί στο δωμάτιο,Φοβερός γιατρός και αυτός.

 

 

:-)...

Link to comment
Share on other sites

  • 3 εβδομάδες μετά...

Καλημέρα, είμαι νέα υποψήφια μαμά και ελπίζω να με βοηθήσετε, καθώς έχω πελαγώσει. Ο γιατρός που έχω τόσα χρόνια παύει να ασχολείται με μαιευτική. Έτσι στην αρχή του 3ου μήνα βρέθηκα χωρίς γιατρό.

Θέλω πολύ να γεννήσω στο γαληνό και ψάχνω κάποιον που να συνεργάζεται με τη συγκεκριμένη κλινική, αλλά πρέπει οπωσδήποτε να βρεθεί γρήγορα γιατί τα χρονικά περιθώρια στενεύουν.. Ο Κατσίκης που αναφέρατε είναι τόσο καλός; Επίσης, ξέρω μπορεί να ακουστεί χαζό αλλά σε εξετάζει στο κρεβάτι ή σε καρέκλα :oops: ;

και κάποιος άλλος που θα μου προτείνατε;

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα, είμαι νέα υποψήφια μαμά και ελπίζω να με βοηθήσετε, καθώς έχω πελαγώσει. Ο γιατρός που έχω τόσα χρόνια παύει να ασχολείται με μαιευτική. Έτσι στην αρχή του 3ου μήνα βρέθηκα χωρίς γιατρό.

Θέλω πολύ να γεννήσω στο γαληνό και ψάχνω κάποιον που να συνεργάζεται με τη συγκεκριμένη κλινική, αλλά πρέπει οπωσδήποτε να βρεθεί γρήγορα γιατί τα χρονικά περιθώρια στενεύουν.. Ο Κατσίκης που αναφέρατε είναι τόσο καλός; Επίσης, ξέρω μπορεί να ακουστεί χαζό αλλά σε εξετάζει στο κρεβάτι ή σε καρέκλα :oops: ;

και κάποιος άλλος που θα μου προτείνατε;

Mπυρος Αποστολος

κοριτσια ο ανθρωπος ειναι φοβερος .τωρα που ειμαι εγκυουλα με εξεταζει στο κρεβατι μετα μαλλον στην καρεκλα ,δεν ξερω γιατι κ γω τον βρηκα αφου εμεινα εγκυος αλλα τωρα δεν τον αλλαζω με τπτ

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα, είμαι νέα υποψήφια μαμά και ελπίζω να με βοηθήσετε, καθώς έχω πελαγώσει. Ο γιατρός που έχω τόσα χρόνια παύει να ασχολείται με μαιευτική. Έτσι στην αρχή του 3ου μήνα βρέθηκα χωρίς γιατρό.

Θέλω πολύ να γεννήσω στο γαληνό και ψάχνω κάποιον που να συνεργάζεται με τη συγκεκριμένη κλινική, αλλά πρέπει οπωσδήποτε να βρεθεί γρήγορα γιατί τα χρονικά περιθώρια στενεύουν.. Ο Κατσίκης που αναφέρατε είναι τόσο καλός; Επίσης, ξέρω μπορεί να ακουστεί χαζό αλλά σε εξετάζει στο κρεβάτι ή σε καρέκλα :oops: ;

και κάποιος άλλος που θα μου προτείνατε;

 

 

Ειναι παρα πολυ καλος!!!

Link to comment
Share on other sites

Γουλής Δημητρης φοβερος γιατρος και καταπληκτικος ανθρωπος !! θα καταλαβεις τι εννοω αν πας.... αναλογα με την εξεταση χρησιμοποιει και την καρεκλα και το κρεβατι.....

συμφωνω απολυτα μαζι σου zounzoun !!! τον συστηνω ανεπιφυλακτα !! Του χρωσταω πολλα του ανθρωπου..... edit admin

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα κ απο μενα!

ο Γκριπίζης σίγουρα δεν ειναι στην βιοκλινική. ειναι σε διαβαλκανικο κ Παπαγεωργίου. εσεις βρε κορίτσια που ειχατε γιατρους απο βιοκλινικη ειναι κανενας απο αυτους σε δημόσιο νοσοκομείο?ο δικος μου ηρθε βιοκλινικη επειδη του το ζητησα αλλα θελω να αλλάξω κ προτιμώ κάποιον που να ειναι κ στο ικα...

της κουνιαδας μου ο γιατρος ειναι στην βιοκλινικη και στο ικα νεαπολης. αν ενδιαφερεσαι στειλε μου πμ να σε πω λεπτομεριες.

 

eyEbp3.png

 

iaTAp3.png

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

sorry για το off topic, ποια η διαφορά στην εξέταση που γίνεται στην καρέκλα από αυτή που γίνεται στο κρεββάτι? παίζει ρόλο? είναι το ένα καλύτερο από το άλλο?

Link to comment
Share on other sites

καλημερα, κ εγω εκει γεννησα τον Φεβρουαριο.Ο γιατρος μου ηταν ο Δημητρης Αθανατος κ εμεινα παρα πολυ ευχαριστημενη κ απο την κλινικη κ απο τον γιατρο μου.Πηρα μαλιστα το προγραμμα των 2 ημερων κ μετα ερχοταν για 3 μερες η μαια στο σπιτι.Εμεινα παρα πολυ ευχαριστημενη κ απο αυτην.Αφου την πηραμε παρα πολλες φορες τηλ. κ αργοτερα για καποιες αποριες που ειχαμε (αντι να παιρνουμε την παιδιατρο)κ αυτη μας απαντουσε σε ολα με μεγαλη ευχαριστηση.Σου ευχομαι ολα με το καλο

 

 

Καλησπέρα,

 

μπορείς να μου πεις περισσότερες λεπτομέρειες για τον Αθάνατο? Προβληματίζομαι λίγο για την εμπειρία του, καθώς είναι σχετικά νέος. Η πρώτη εντύπωση που έχω είναι πάρα πάρα πολύ θετική, ωστόσο σίγουρα μπορείς να μου πεις περισσότερα.

 

Σ' ευχαριστώ πολύ!

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...