Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

SOS!!!!!!!!Εμετοσ και Αιμα!!!!!!!!!!!!


Recommended Posts

καλησπερα!!!εχω ενα μωρακι σχεδον 8 μηνων!!!

απο εχθεσ το απογευμα κανει εμετο μετα που εφαγε φαριν λακτε!!και το βραδυ οταν πηγα να τησ δωσω γαλα αρχισε τησ ρουκετεσ και στο τελοσ ποθ δεν ειχε να βγαλει τιποτα αλλο εβγαλε λιγο αιμα!!!απο τοτε μονο 100 γρ γαλα εχω καταφερει να τησ δωσω!!!πηρα τη γιατρο μου και θα μασ δει το απογευμα αλλα εγω εχω φρικαρει!!!!κατι ανεφερε για ελκοσ....εχει τυχει σε καμοια κατι παρομιο?????

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Αχ κοπέλα μου δεν ξέρω ιδιαίτερο για αυτό απλά με μια αναζήτηση για την αιματέμεση βρήκα το ακόλουθο άρθρο στο οποίο αναφέρει ότι ενδεχομένως να είναι σύμπτωμα της ΓΟΠ. http://www.enet.gr/?i=news.el.article&id=127797

Αφού σας είπε η γιατρός να πάτε το απόγευμα προφανώς δε θα είναι κάτι ιδιαίτερα επείγον αλλιώς θα σας έστελνε σε νοσοκομείο.

Καταλαβαίνω το άγχος σου....

Περαστικά!

Link to comment
Share on other sites

το ειχα διαβασει και γω αυτο το αρθρο...ευχαριστω πολυ παντωσ για το ενδιαφερον!!!!

μακαρι να μην ειναι τιποτα γιατι κοντευω να τρελαθω!!!!!

Link to comment
Share on other sites

οχι δεν κανει αλλο αλλα δεν εχει φαει και τιποτα....ευτυχωσ κοιμηθηκε λιγο τωρα και η γιατροσ ειπε οταν ξυπνησει να τησ δωσω κοτοσουπα χωρισ να την πιεσω...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

η κλινηκη τησ εικονα ειναι πολυ καλη!!!δεν φαινετε να εχει κατι....απλα θα το παρακολουθησουμε λιγεσ μερεσ και αν ξανα κανει εμετο με αιμα θα παμε νοσοκομειο....μεχρι στιγμησ ολα πανε καλα!!!ισωσ να ειναι καποια ιωση και απο το ζορι του εμετου να εβγαλε το αιμα!!!

σασ ευχαριστω πολυ για το ενδιαφερον!!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εχουμε βγαλει και εμεις αιματακι λιγο με εμετο. Η γιατρος ειπε ήτε ειναι απο μυτη και καποιο τριχωιδες αγγειο που εσπασε εκει ή στον φαρυγγα/λαρυγγα και να μην ανησυχω καθολου. Βεβαια εξαρτατε και ποση ποσοτητα εβγαλε.....

Don't give me love, i've had my share. Give me the truth instead.....

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...