Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

SOS!!!!!!Γιατί ξαφνικά τρώει ελάχιστα????


Recommended Posts

Κορίτσια και αγόρια, η μπουμπού μου σήμερα έκλεισε τους 4 μήνες! Και εδώ και 2 ημέρες δεν τρώει σχεδόν καθόλου. Τη θηλάζω και το μεσημέρι και το βράδυ της δίνω και λίγο συμπλήρωμα. Λοιπόν, ούτε στήθος θέλει, ούτε μπιμπερό. Κατα τα άλλα είναι ευδιάθετη και ομιλητικότατη!!! Μηπως ΄κάποιος έχει αντιμετώπισει κάτι παρόμοιο??? Αν ναι ας μου πει γιατί έχω φοβερή αγωνία και έχω αγχωθεί πολύ!!!

 

Α!! Ξέχασα να σας πω ότι έπαιρνε epadoren και πριν 2 εβδομάδες το σταμάτησα. Λέτε να έχει καμία σχέση ή είναι τελείως άσχετο???

 

Αν κάποιος ξαναλέω ξέρει κάτι ας το πει για να πάει η καρδούλα της μαμάς στη θέση της..... Φιλιά

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


δεν θέλω σε καμία περίπτωση να σε τρομάξω . αλλά θα σου πώ την δική μου περίπτωση, με την κόρη μου που είναι και αυτή 4 μηνών και έχω και εγώ το ίδιο πρόβλημα.

πριν 20 μέρες πέρασε ουρολοίμωξη και μετά από εξετάσεις είδαμε ότι έχει παλινδρόμηση ούρων 3 βαθμού. η μείωση της όρεξης μου είπε η παιδιάτρος ότι οφείλεται σε αυτό χωρίς όμως να είναι ανησυχιτικό καθότη η δική μου είναι 6.5 κιλά.

φίλη μου με μωρό στην ίδια ηλικία λιγόφαγο και εκείνο προληπτικά και η δική της παιδιάτρος την έστειλε για εξετάσεις.βγήκαν πεντακάθαρες, μετά από ένα διάστημα 2 εβδομάδων το παιδί έχει πάλι το ρυθμό του.

εγώ θηλάζω αποκλειστικά ενώ η φίλη μου δίνει μόνο συμπλήρωμα.

το κάθε παιδάκι σίγουρα είναι διαφορετικό.

μια ερώτηση στον παιδιάτρό σου θα σου λύσει τις απορίες.

Q3V6p3.png

 

Nhh7p3.png

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...