Ελληνική Εταιρία Ενημέρωσης Γονέων Σύνδεσμοι Α-Ω | chat 0-2 | 3-5 | 6-12

forum υγεία & ασφάλεια διατροφή ψυχολογία δραστηριότητες ειδήσεις
-

Επιστροφή   Φόρουμ της ΕΕΕΓ (Ελληνική Εταιρεία Ενημέρωσης Γονέων) > Κοινωνικοποίηση, Εκπαίδευση: τα πρώτα βήματα > Σύλλογοι Γονέων και Κηδεμόνων

Notices

Σύλλογοι Γονέων και Κηδεμόνων Γονείς και μέλη των Συλλόγων Γονέων και Κηδεμόνων, δικτυωθείτε. Η ενότητα αυτή μπορεί να χρησιμοποιηθεί για καλύτερη συνενόηση αλλά και υποστήριξη των συλλόγων μεταξύ τους, σε οργανωτικά και νομικά θέματα.

Απάντηση στο θέμα

Εργαλεία Θεμάτων
Παλιά 14-10-10, 11:32   #1
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ1974

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ1974 χωρίς αξιολόγηση
Προεπιλογή ΗΜΕΡΟΛΟΓΙΟ ΣΥΛΛΟΓΟΥ ΓΟΝΕΩΝ ΓΙΑ ΤΟ 2011

Καλημέρα , σκεφτόμαστε ως Σύλλογος Γονέων να φτιάξουμε ημερολόγια για το 2011 , προκειμένου να τα πουλήσουμε και να συγκεντρώσουμε χρήματα για τις δράσεις μας στο Νηπιαγωγείο . Μήπως γνωρίζει κανείς από που θα μπορούσαμε να αγοράσουμε φθηνά υλικά ή ακόμη και έτοιμα ημερολόγια ; Καμιά αποθήκη ή κάποιο πολυκατάστημα που να δίνει και χονδρική ;
Ο χρήστης ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ1974 δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 04-11-10, 14:40   #2
xmen

Περιοχή: ΞΑΝΘΗ
xmen ουδετερη μηδέν
Αποστολή μηνύματος μέσω MSN στον/στην xmen Send a message via Skype™ to xmen
Προεπιλογή

Μόνο σε τυπογραφείο.
Ο χρήστης xmen δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 04-11-10, 14:55   #3
νελλίτσα

Το avatar του χρήστη νελλίτσα

Περιοχή: αθήνα
νελλίτσα χωρίς αξιολόγηση
Προεπιλογή

γιατέν φτιάχνετε μόνοι σας? μιλήστε με τις νηπιαγωγούς και σίγουρα θα έχουν πολλές ιδέες να σας δώσουν. άλλη εναλλακτική αλλά δεν ξέρω τι παίζει οινομικά είναι στο
www.photomemories.gr
Ο χρήστης νελλίτσα δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 05-11-10, 08:38   #4
GIOYLA

Το avatar του χρήστη GIOYLA

Περιοχή: Στον κοσμο μου
GIOYLA χωρίς αξιολόγηση
Αποστολή μηνύματος μέσω MSN στον/στην GIOYLA
Arrow

Kαλημερα θα σου πω μερικα απο τα σχεδια που εχουμε φτιαξει στον δικο μας συλλογο μπορειτε να παρετε κανελλες να τις δεσετε μα κορδελα να κολλησετε και ενα ημερολογιο επανω και ειναι ετοιμο,επισης ενα πουγκι απο τσοχα η απο τσουβαλι το μονο που θελει ειναι κοψιμο και κολλημα με σηλικονη βαζεις και απ'εξω το ημερολογιο κολλας και εαν θελεις μερικα αποξηραμενα οπως πορτοκαλια η λεμονια τα οποια τα φτιαχνεται μονοι σας και αυτο επισης πουλησε τρελααλλημια ιδεα ειναι η κλειδοθηκη ενα τετραγωνο κομματι ξυλλου σας το κοβει ο μαραγκοςβαζεται εσεις τα πιαστρακια το ημερολγιο και ετοιμο και τελος μπορειτε να βρειτε πηλινους κουμπαραδες η κλειδια η πεταλλα βαζεται επανω ενα ημερολογιο και ετοιμο και αυτο για πουλημα μην νομιζεται οτι ειναι ακριβα τα πηλινα μπορειτε με 1 με 1,5 ευρω να βρειτε
ελπιζω να βοηθησα και οτι απορια εχεις πες μου

Ο χρήστης GIOYLA δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 05-11-10, 08:53   #5
kalamaraki

Το avatar του χρήστη kalamaraki

Περιοχή: Πέρασα Θεσσαλονίκηηηηηηηηηηηηη
kalamaraki ουδετερη μηδέν
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχικό μήνυμα απο νελλίτσα Εμφάνιση μηνυμάτων
γιατέν φτιάχνετε μόνοι σας? μιλήστε με τις νηπιαγωγούς και σίγουρα θα έχουν πολλές ιδέες να σας δώσουν. άλλη εναλλακτική αλλά δεν ξέρω τι παίζει οινομικά είναι στο
www.photomemories.gr
Και εγω αυτο θα προτεινα, να το φτιαξετε σε μια σελιδα με κατάστημα ιντερνετ εχει πολυ οικονομικες λυσεις και σιγουρα για πολλα τεμ θα πεσει η τιμη της μονάδας. αλλα που εχω να προτεινω ειναι τα εξης.
www.tictacphoto.com
http://fotoinsight.net/
www.foto.com
http://www.e-professionalphoto.gr

ειναι δοκιμασμενα τα σαιτ και αξιοπιστα αλλα για το /www.photomemories.gr δεν εχω αποψη...
Ο χρήστης kalamaraki δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 05-11-10, 10:41   #6
νελλίτσα

Το avatar του χρήστη νελλίτσα

Περιοχή: αθήνα
νελλίτσα χωρίς αξιολόγηση
Προεπιλογή

εγώ σε αυτό photomemories είχα φτιάξει ένα άλμπουμ του μωρού και έτυχε να το ξέρω... καλή ποιότητα (οι σελίδες είναι ιλουστρασιον σαν περιοδικού- όχι χοντρες όπως στα ψηφιακά αλμπουμ) και ήταν γρήγοροι στην παράδοσή τους. αυτά... μη σε πάρω και στο λαιμό μου...
Ο χρήστης νελλίτσα δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Bookmarks

Εργαλεία Θεμάτων

Δικαιώματα - Επιλογές