Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΨΑΧΝΩ ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟ ΣΤΟ ΕΛΕΝΑ ΠΟΥ ΝΑ ΣΥΝΕΡΓΑΖΕΤΑΙ ΚΑΙ ΜΕ ΙΔΙΩΤΙΚΟ ΜΑΙΕΥΤΗΡΙΟ


Recommended Posts

Καλημέρα!!!

Δεν ειμαι ακόμα εγκυος αλλα ελπίζω ... σύντομα να ειμαι:)

Ψαχνω για γυναικολογο του Ελενα, και για τώρα αλλά και κατα την διάρκεια της εγκυμοσύνης, αλλά επειδη οι απόψεις γενικά διειστανται σχετικα με την επιλογή Δημοσιου ή ιδιωτικού μαιευτηρίου για την γέννα, θα ήθελα να βρω κάποιον γιατρο που να συνεργάζεται με το Ελενα αλλά και με ιδιωτικο μαιευτήριο.

Ειχα βρει απο παλια μηνύματα μέσα στο forum την Κα Δημοπούλου συνεργαζόταν και με το Ελενα αλλά και με το Λητώ αλλα όχι πλεον. :(

Θα το εκτιμούσα εαν ειχατε κάποιον να μου προτείνετε. Αν παλι οχι γνωρίζετε μήπως πως αλλιώς μπορω να ψάξω???

Ευχαριστώ πολύ για τον χρόνο σας!

Μαρία

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


μαρακι μου σε εχω παρατηρησει οτι ψαχνεισ εδω και μερεσ για γιατρο σχεδον παντου .

αυτο που ξερω ειναι οτι οι γιατροι που ειναι στο ελενα δεν εχουν ιδιωτικα ιατρεια και δεν ειναι και σε ιδιωτικα μαιευτηρια .απαγορευτεται απο οτι ξερω απο τον νομο .αν ψαχνεισ για κατι τετειο ψαξε σε πανεπιστημιακα οπως αττικο και ενα αλο δεν θυμαμαι .

αυτα ξερω ,με το καλο να βρεισ οπως το θελεισ .

ylSkp1.pngrwLVp1.png
Link to comment
Share on other sites

Έχει δίκιο. Οι γιατροί του Έλενα δεν έχουν ιδιωτικά ιατρεία, αλλά μόνο απογευματινά. Οπότε κοίταξε τα καλά και τα κακά και διάλεξε πριν πας. Εγώ γέννησα εκεί και έμεινα σχετικά ικανοποιημένη.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

γιατι δεν δοκιμαζεις εναν γιατρο του ελενα? ισως εκλπαγεις με τις υπηρεσιες και την φροντιδα του μαιευτηριου (σε σχεση με τα ιδιωτικα)

"Ν'αγαπας την ευθυνη. Να λες, εγω μοναχος μου θα σωσω τον κοσμο. Αν χαθει, εγω θα φταιω." Ν.Καζαντζακης

Link to comment
Share on other sites

Γιατί θες γιατρό από το Ελενα και να είναι και σε ιδιοτικο; Αν σε ενδιαφέρει το ιδιοτικό από την άποψη των καλύτερων δωματίων, θα σου έλεγα πως οκ στο δημόσιο μπορεί να μην έχει τόοοοοσο καλά δωμάτια, αλλά μπορείς να βρεις κάποιο νοσοκομείο όπως το Αττικό ή το Αρεταίειο που είναι ακρως ικανοποιητικά. Όσο για τους γιατρούς αυτών των 2, επειδή είναι πανεπιστημιακά, έχουν πολλούς και καλούς γιατρούς και σίγουρα θα βρείς κάποιον που να σου ταιριάξει.

6/ 11/2007: Ο μικρός Πρίγκιπας!!!

24/3/2011: Η Μπουκίτσα μας!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Γιατί θες γιατρό από το Ελενα και να είναι και σε ιδιοτικο; Αν σε ενδιαφέρει το ιδιοτικό από την άποψη των καλύτερων δωματίων, θα σου έλεγα πως οκ στο δημόσιο μπορεί να μην έχει τόοοοοσο καλά δωμάτια, αλλά μπορείς να βρεις κάποιο νοσοκομείο όπως το Αττικό ή το Αρεταίειο που είναι ακρως ικανοποιητικά. Όσο για τους γιατρούς αυτών των 2, επειδή είναι πανεπιστημιακά, έχουν πολλούς και καλούς γιατρούς και σίγουρα θα βρείς κάποιον που να σου ταιριάξει.

Γέννησα στο ΜΗΤΕΡΑ σε μονόκλινο. Πριν λίγο καιρό η κολλητή μου γέννησε στο Έλνενα στα μονόκλινα του 5ου. Σας πληροφορώ ότι τα λουξ μονόκλινα του Έλενα ήταν πολύ καλύτερα..Και σίγουρα πολύ πιο φτηνά:mad:

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...