Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Αλλεργιολόγος Πίτσιος Κωνσταντίνος


filoudaki

Recommended Posts

Μήπως κάποια μαμά γνωρίζει αυτον τον γιατρό?

Μας στέλνει η παιδίατρος για να μας ελεγξει για αλλεργία, αλλά επειδή θηλάζω, θέλω να ξέρω αν είναι θετικός ή αρνητικός απέναντι στον θηλασμό.

 

Οποιαδήποτε αλλη πληροφορία θα είναι επίσης επιθυμητη!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

Διαφημίσεις


Καλημέρα.

 

Ο συγκεκριμένος αλλεργιολόγος είναι πολύ καλός και με μεγάλη εμπειρία. Εγώ κάνω εμβόλιο επί τέσσερα χρόνια και έχω ήδη απαλλαγεί από την μία αλλεργιογόνο ουσία, ενώ η δεύτερη βρίσκεται σε πολύ χαμηλά επίπεδα. Τώρα τελειώνουν οι θεραπείες μου. Ο μεγάλος μου γιος έκανε επί τριετία "εμβόλιο" (ουσία ενσταλάξιμη στο στόμα) για αλλεργία που είχε στο χορτάρι και τώρα είναι τελείως καλά.

Τον συνιστώ ανεπιφύλακτα!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Μήπως κάποια μαμά γνωρίζει αυτον τον γιατρό?

Μας στέλνει η παιδίατρος για να μας ελεγξει για αλλεργία, αλλά επειδή θηλάζω, θέλω να ξέρω αν είναι θετικός ή αρνητικός απέναντι στον θηλασμό.

 

Οποιαδήποτε αλλη πληροφορία θα είναι επίσης επιθυμητη!

 

δεν τον ξερω

ξερω ομως οτι ο ανηψιος του αντρα μου με ...οτι φανταστεις... αλλεργιες, που παρουσιάστηκαν κατα τη διάρκεια του θυλασμού, πήγε στο παίδων πεντέλης και εκανε ολα τα απαραίτητα τεστ

εαν θες σου λεω σε πμ το όνομα του αλλεργιολογου που τον ειδε και τον παρεπεμψε για τις εξετασεις.

 

age.png

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...