Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Λαδοπουλος και Ξινιας γνωριζετε καποιον απο τους δυο????


chris 81

Recommended Posts

Κοριτσια εχει καμια τον Λαδοπουλο ή τον Ξινια για παιδιατρο???Θεσσαλονικη ειναι για τον Ξινια ξερω οτι ειναι και στο Ιπποκρατειο για τον αλλο δεν ξερω τιποτα αμα εχει ακουσει καμια θα χαρω πολυ να μου γραψει!!!:roll::roll:

γιατί εγώ ότι ονειρευόμουν στην ζωή μου ,το έχω βρει σε εσενανε ψυχή μου και έχω τα πάντα πια!!!

η πεταλουδίτσα μου γεννήθηκε στις 23/9/10

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Στον Λαδόπουλο πήγαινα εγώ μέχρι να γίνει η μικρή 5 μηνών.

Δεν έμεινα ευχαριστημένη για διάφορους λόγους, που όμως εσένα μπορεί να σου φανούν και μυστήριοι: δεν είναι υποστηρικτικός με τον θηλασμό, δεν γνωρίζει ούτε τα βασικά, οπότε αν θέλεις να θηλάσεις θα σε μπερδέψει και θα σε αγχώσει. Επιπλέον με πίεζε να κάνω εμβόλια στο μωρό ενώ δεν ήθελα, και να ξεκινήσω στερέες από 5 μηνών (που για μωρό που θηλάζει είναι νωρίς).

 

Κατά τα άλλα ήταν μια χαρά.

jv42p3.png

DfUyp2.png

Link to comment
Share on other sites

Βρε Palladin μου σε ποια αλλα δηλαδη ηταν καλος???:D:D:D

 

μονο αυτα που μου ειπες φτανουν για να φαει χι!!!

 

θελω να θηλασω αποκλειστικα οποτε δεν τον παιρνω καν τηλ.απλα με βολευε επειδη ηταν διπλα μου!!!εσυ πας σε κανεναν αλλο εκει κοντα???:confused:

γιατί εγώ ότι ονειρευόμουν στην ζωή μου ,το έχω βρει σε εσενανε ψυχή μου και έχω τα πάντα πια!!!

η πεταλουδίτσα μου γεννήθηκε στις 23/9/10

Link to comment
Share on other sites

χα χα δεν είχα συνειδητοποιήσει ότι είσαι η κοπέλα που είχε ανοίξει και το άλλο θέμα για τον θηλασμό, και σκέφτηκα ότι μπορεί να μην θέλεις να θηλάσεις, να θέλεις απλά έναν γιατρό να κάνετε τα εμβόλια, να τον βρίσκεις στο τηλέφωνο αν αρρωστήσει το παιδί κλπ (στο τηλ. ας πούμε τον βρίσκεις εύκολα).

 

Εγώ πηγαίνω στην Πατσούρου, δεν είναι πολύ κοντά, είναι όμως ανατολικά κι αυτή, Σοφούλη 4

jv42p3.png

DfUyp2.png

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...