Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Γυναικολος Μαχη Τρακα...την ξερεις κανεισ?


Recommended Posts


Διαφημίσεις


Ναι την γνωρίζω εγώ την κα Μάχη. Πάω εκεί απο το 2005. Είναι εξαίρετη ως γιατρός, λίγο αυστηρή (αλλά καλά κάνει), σε κάποια παλιά θέματα γυναικολογικά που είχα, τα αντιμετώπισε πολύ καλά χωρίς να έχω περαιτέρω προβλήματα. Όταν την χρειαζόμουν στο τηλέφωνο πάντα τη βρίσκω εαν όχι με καλεί η ίδια την επόμενη ώρα. Είχα ρωτήσει και έμαθα οτι δεν είναι και ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΟΝΟΜΑ στο ΙΑΣΩ αλλά δεν έχει δώσει και κανένα άσχημο συμβάν ή κάτι ανάλογο. Τώρα που είμαι και εγκυος συνεχίζω να πηγαίνω και μέχρι τώρα όλα καλά.

Ελπίζω να βοήθησα

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

είναι ευγενικός άνθρωπος. Είναι μια γυναικολόγος για τον κανονικό ετήσιο έλεγχο, μήκυτες και παρόμοια. Θεωρώ όμως ότι για δύσκολες και ειδικευμένες περιπτώσεις θα πρέπει να ψάξεις κάποιο/α πιο ειδικό/ή γιατρό.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 χρόνια μετά...

Κριτσια hello ειμαι καινουρια στο forum και επισκεπτομαι τη μαχη εδω και 2,5 χρονια ... με εβγαλε απο μια πολυ σ=δυσκολη φαση της ζωης μου και εχω μονη πολυ ευχαριστιμενη.....

Τωρα που ειμαι εγκυος συνεχιζω να πηγαινει στην ιδια γιατρο και τη συνιστω ανεπιφιλακτα!!!!!

Ειναι οντως αυστιρη αλλα στη πορεια συνιδιτοποιησα οτι καλα κανει!!!!

αυτααααααα

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...