Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

τι να ειναι αυτο το χρωμα στην πανα????


Recommended Posts

καλημερα,

δεν ξερω αν το εβαλα το θεμα στην σωστη ενοτητα αλλα με ενδιαφερει απο ιατρικης πλετρας.

Εχω παρατηρησει καποιες φορες και οχι σε ολες τις πανες,οταν αλλαζω την μπεμπα κυριως απο τσισα κατι αχνα πορτοκαλι ιχνη.Δεν ξερω τι μπορει να ειναι.

Ελεγξα οσο μπορουσα τα γεννητικα της οργανα και τον πωπο γιατι ανησυχησα μην ηταν αιμα αλλα ποτε δεν ειδα κατι ανησυχητικο.

παρολαυτα συνεχιζει να με απασχολει το θεμα,γιατι τελευταια το βλεπω ξανα.Κυριως στις λιμπερο και στου λιντλ.Στις παμπερς δεν εχω δει ποτε κατι τετοιο.

Μην ειναι καμια χρωστικη???

ειναι καμια μαμα που να εχει παρατηρησει κατι αναλογο???

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


είναι άλατα από τα νεφρά και οφείλονται στο ότι δεν ήπιε αρκετό γάλα την προηγούμενη φορά. Υπάρχει και αλλού το θέμα, δεν είναι ανησυχητικό το έχω δει και γω σε pampers οπότε μάλλον είναι τυχαίο το γεγονός με τις μάρκες.

0eqUp2.png
Link to comment
Share on other sites

Γειά σας,

μπορείτε επίσης να δείτε κι εδώ:

SOS ΑΦΥΔΑΤΩΣΗ ΚΑΙ ΔΕΚΑΤΑ

ροζ/πορτοκαλί σημαδάκι στην πάνα

Βοηθήστε στη διατήρηση της λειτουργικότητας του forum κάνοντας χρήση της αναζήτησης & αναφοράς.  Αν παρατηρήσετε κάποια δημοσίευση που θεωρείτε περίεργη επιθετική ή ενάντια στους κανόνες κάντε αναφορά δημοσίευσης  Οδηγίες για το πως γίνεται η αναφορά δείτε εδώ   Ευχαριστούμε

Ακολουθήστε μας και στο Instagram:

follow_insta.png.f136a60ab3d6a108659752cf6fcc0a5a.pngfollow_cafe.jpg.0bc77dbbb8cab70c6c8919c95cac08b8.jpg

 

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω πολυ για τις πληροφοριες.

δεν ειναι λοιπον κατι το τρομερο,μιας και η μπεμπα δεν παρουσαζει κανενα αλλο προβλημα,δεκατα ας πουμε!

παντως στην δικια μας περιπτωση μαλλον η πολλη ζεστη φταιει κι οτι ιδρωνει αρκετα,γιατι απο φαγητο αλλο τιποτε!!!

Link to comment
Share on other sites

το τι άγχος πέρασα κι εγώ με αυτά τα πορτοκαλί ίχνη δε λέγεται! τα παρατηρούσα κι εγω, έδειξα μια πάνα στην παιδίατρο και μου είπε ότι είναι άλατα γιατί τα μωρά χάνούν υγρά το καλοκαίρι ή δεν τρώνε αρκετά.είναι συνηθισμένο και δεν είναι ανησυχητικό , συμβαίνει σε πολλά παιδάκια.για να ηρεμήσω τελείως κάναμε κ εξέταση στα ούρα και βγήκε πεντακάθαρη. μην ανησυχείς !

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...