Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

εξωσωματική στον Καπετανάκη


Recommended Posts

Καλημέρα, εχει καμία απο εσας εμπειρία απο αυτο το κεντρο του κου Καπετανάκη που ειναι σοφοκλεους 10 στο χαλανδρι?

Ο κος Καπετανάκης αν και μεγαλος σχετικά μου φανηκε καλυτερος απο ολα τα μεγαλα ονοματα του χώρου δεδομενου οτι δεν παρουσιασε την εξωσωματική ως την μονη λύση και τεκμηριώνοντας καθε τι που τον ρωτουσα.Οσο για τα θεματα-προβληματα που εχουμε ειναι ο μονος που μου εδωσε απαντήσεις ομοιες με αυτα που βρηκα σε ιατρικές ερευνες αποδεκτες απο το συνολο της ιατρικής κοινοτητας (ενας φιλος μου φοιτητης της ιατρικής με εχει βοηθήσει να εχω πρόσβαση) και οχι μονο μαυριλα ή μονο θετική σκέψη.

Ο Παντος ειναι η αλλη επιλογή που σεκεφτομαστε αλλα οι απαντήσεις του ητανε πιο 'εμπορικές' για να μας πεισει οτι το κεντρο του ειναι το καλυτερο.

Συγκεκριμένα υπαρχουν κοπελες εδω μέσα που ειχανε επιτυχία με την 1η στον Καπετανάκη αν οχι μετα απο ποσες φορες πετυχε, αν παλι καποια εχει κακη εμπειρια ας την παραθεσει γιατι δεν εμπιστευομαι κανενα οσο καλή εντύπωση και να μου κανει. Εχω καταλάβει οτι οι γιατροι στην ελλάδα εκτος από γιατροί οι περισσοτεροι απο αυτούς θα διεπρεπαν και στην υποκριτική τεχνη.

Ευχαριστώ για τις απαντήσεις σας εκ των προτερων.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημέρα, εχει καμία απο εσας εμπειρία απο αυτο το κεντρο του κου Καπετανάκη που ειναι σοφοκλεους 10 στο χαλανδρι?

Ο κος Καπετανάκης αν και μεγαλος σχετικά μου φανηκε καλυτερος απο ολα τα μεγαλα ονοματα του χώρου δεδομενου οτι δεν παρουσιασε την εξωσωματική ως την μονη λύση και τεκμηριώνοντας καθε τι που τον ρωτουσα.Οσο για τα θεματα-προβληματα που εχουμε ειναι ο μονος που μου εδωσε απαντήσεις ομοιες με αυτα που βρηκα σε ιατρικές ερευνες αποδεκτες απο το συνολο της ιατρικής κοινοτητας (ενας φιλος μου φοιτητης της ιατρικής με εχει βοηθήσει να εχω πρόσβαση) και οχι μονο μαυριλα ή μονο θετική σκέψη.

Ο Παντος ειναι η αλλη επιλογή που σεκεφτομαστε αλλα οι απαντήσεις του ητανε πιο 'εμπορικές' για να μας πεισει οτι το κεντρο του ειναι το καλυτερο.

Συγκεκριμένα υπαρχουν κοπελες εδω μέσα που ειχανε επιτυχία με την 1η στον Καπετανάκη αν οχι μετα απο ποσες φορες πετυχε, αν παλι καποια εχει κακη εμπειρια ας την παραθεσει γιατι δεν εμπιστευομαι κανενα οσο καλή εντύπωση και να μου κανει. Εχω καταλάβει οτι οι γιατροι στην ελλάδα εκτος από γιατροί οι περισσοτεροι απο αυτούς θα διεπρεπαν και στην υποκριτική τεχνη.

Ευχαριστώ για τις απαντήσεις σας εκ των προτερων.

 

Εμένα κοπέλα μου , έκανε εξωσωματική η αδερφή μου αλλά σε κανέναν από τους 2.Το έκανε σε ένα άλλο κέντρο και είχε επιτυχία με την πρώτη.Αν θέλεις παραπάνω πληροφορίες, την ρωτάω και σου απαντάω.

Link to comment
Share on other sites

Dimela kalimera

Συναδελφος μου εδώ στο γραφείο έκανε εξωσωματική στον Καπετανάκη με πολύ σοβαρό πρόβλημα αζωοσπερμίας (είχε 1-3 μονο !) και έμεινε έγγυος με την πρώτη και έκανε το κοριτσάκι της

Είναι όντως μεγάλος σε ηλικία αλλά έχω ακούσει τα καλύτερα

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα, εχει καμία απο εσας εμπειρία απο αυτο το κεντρο του κου Καπετανάκη που ειναι σοφοκλεους 10 στο χαλανδρι?

Ο κος Καπετανάκης αν και μεγαλος σχετικά μου φανηκε καλυτερος απο ολα τα μεγαλα ονοματα του χώρου δεδομενου οτι δεν παρουσιασε την εξωσωματική ως την μονη λύση και τεκμηριώνοντας καθε τι που τον ρωτουσα.Οσο για τα θεματα-προβληματα που εχουμε ειναι ο μονος που μου εδωσε απαντήσεις ομοιες με αυτα που βρηκα σε ιατρικές ερευνες αποδεκτες απο το συνολο της ιατρικής κοινοτητας (ενας φιλος μου φοιτητης της ιατρικής με εχει βοηθήσει να εχω πρόσβαση) και οχι μονο μαυριλα ή μονο θετική σκέψη.

Ο Παντος ειναι η αλλη επιλογή που σεκεφτομαστε αλλα οι απαντήσεις του ητανε πιο 'εμπορικές' για να μας πεισει οτι το κεντρο του ειναι το καλυτερο.

Συγκεκριμένα υπαρχουν κοπελες εδω μέσα που ειχανε επιτυχία με την 1η στον Καπετανάκη αν οχι μετα απο ποσες φορες πετυχε, αν παλι καποια εχει κακη εμπειρια ας την παραθεσει γιατι δεν εμπιστευομαι κανενα οσο καλή εντύπωση και να μου κανει. Εχω καταλάβει οτι οι γιατροι στην ελλάδα εκτος από γιατροί οι περισσοτεροι απο αυτούς θα διεπρεπαν και στην υποκριτική τεχνη.

Ευχαριστώ για τις απαντήσεις σας εκ των προτερων.

 

 

dimela38 σου εχω στελει προσωπικο μηνυμα.

XBQNp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα, εχει καμία απο εσας εμπειρία απο αυτο το κεντρο του κου Καπετανάκη που ειναι σοφοκλεους 10 στο χαλανδρι?

Ο κος Καπετανάκης αν και μεγαλος σχετικά μου φανηκε καλυτερος απο ολα τα μεγαλα ονοματα του χώρου δεδομενου οτι δεν παρουσιασε την εξωσωματική ως την μονη λύση και τεκμηριώνοντας καθε τι που τον ρωτουσα.Οσο για τα θεματα-προβληματα που εχουμε ειναι ο μονος που μου εδωσε απαντήσεις ομοιες με αυτα που βρηκα σε ιατρικές ερευνες αποδεκτες απο το συνολο της ιατρικής κοινοτητας (ενας φιλος μου φοιτητης της ιατρικής με εχει βοηθήσει να εχω πρόσβαση) και οχι μονο μαυριλα ή μονο θετική σκέψη.

Ο Παντος ειναι η αλλη επιλογή που σεκεφτομαστε αλλα οι απαντήσεις του ητανε πιο 'εμπορικές' για να μας πεισει οτι το κεντρο του ειναι το καλυτερο.

Συγκεκριμένα υπαρχουν κοπελες εδω μέσα που ειχανε επιτυχία με την 1η στον Καπετανάκη αν οχι μετα απο ποσες φορες πετυχε, αν παλι καποια εχει κακη εμπειρια ας την παραθεσει γιατι δεν εμπιστευομαι κανενα οσο καλή εντύπωση και να μου κανει. Εχω καταλάβει οτι οι γιατροι στην ελλάδα εκτος από γιατροί οι περισσοτεροι απο αυτούς θα διεπρεπαν και στην υποκριτική τεχνη.

Ευχαριστώ για τις απαντήσεις σας εκ των προτερων.

 

Εγώ έχω κάνει μία έξωσωματική στο καπετανάκη η οποία πέτυχε όμως τα έμβρυα παλλινδρόμησαν (και τα δύο).

Γενικά είναι θετικός και ότι μου έχει πεί έχει βγεί αλληθινό. Το δικό μου πρόβλημα είναι ίσως ο τραυματισμένος μου τράχυλος από την πρώτη μου εγκυμοσύνη ο οποίος δεν αφήνει το σπέρμα να φτάσει στις σάλπιγγες. Να μιλάς πάντα με τον μεγάλο γιατί είναι και ο γιός του μέσα ο οποίος είναι λίγο πιό εμπορικός.... σε πάει αμέσως σε υποβοηθούμενη αναπαραγωγή....Επίσης ένα μεγάλο μείον είναι η ωρες αναμονής δεν έχει σημασία το ραντευβου σου περιμένεις ................

Να πάς σε αυτόν που σε εμπνέει και σε ησυχάζει .... εμένα ο καπετανάκης μου εμπνέει εμπιστοσύνη.

Καλή επιτυχία

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

ΕΜΕΙΣ ΕΙΧΑΜΕ ΓΙΑΤΡΟ ΤΟΝ κ. ΚΑΠΕΤΑΝΑΚΗ. ΔΕΝ ΚΑΝΑΜΕ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ, ΑΛΛΑ ΜΕ ΠΟΛΛΑΠΛΗ ΟΩΡΗΞΙΑ ΕΧΟΥΜΕ ΤΑ ΔΙΔΥΜΑΚΙΑ ΜΑΣ. Ο κ ΚΑΠΕΤΑΝΑΚΗΣ ΚΑΙ Η ΟΜΑΔΑ ΤΟΥ ΕΙΝΑΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ ΚΑΙ ΣΕΒΟΝΤΑΙ ΤΑ ΧΡΗΜΑΤΑ ΠΟΥ ΚΕΡΔΙΖΟΥΝ. ΠΑΡΕΠΙΠΤΟΝΤΩΣ ΜΑΣ ΕΔΩΣΕ ΑΠΟΔΕΙΞΗ ΓΙΑ ΟΛΟ ΤΟ ΠΟΣΟ ΤΗΣ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗΣ! ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΣΠΑΝΙΖΕΙ ΣΤΙΣ ΜΕΡΕΣ ΜΑΣ! ΤΟΝ ΣΥΣΤΗΝΟΥΜΕ Α Ν Ε Π Ι Φ Υ Λ Α Κ Τ Α !!!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

koritsia exw kanei 1 spermatenxisi & 3 eksoswmatikes ston KAPETANKH alla dustixos apetuxa xwris na uparxei provlhma, rwthsame to giatro gia pio logo simvani kai mas eipai oti den mporoume na kseroume to logo. twra ksekinaw thn 4 eksoswmatikh ston idio giatro. opia kopela exei empiria sas parakalw grapstemou...... KALH EPITYXEIA!!!!!!! SE OLLES EUXOME H PROSPATHIA SAS NA EXEI THETIKA!!!!! APOTELESMATA. (twra pou to thimithika sto kentro tou KAPETANAKH einai poli kalh h kuria Souzi panta me to xamogelo kai na apantah se kathe aporia pou exw kai ollo to prosopiko einai katapliktiko...) polla filakia se olles!!

8HiKp2.png
Link to comment
Share on other sites

Εγω κανω αλλου εξωσωματικη,ομως με τον Καπετανακη απεκτησε τα διδυμα της η γνωστη φωτογραφος Kαλλιοπη.Το ξερω γιατι παραθεριζαμε το καλοκαιρι στο ιδιο νησι και εγω (ως θρασυτατη!)την ρωτησα στα ισια...Παλι καλα που δεν με εβρισε η γυναικα!Δεν ξερω βεβαια τι προβλημα ειχαν,αλλα αυτο που ειδα ηταν μια αρκετα μεγαλη (ηλικιακα) μαμα ,με δυο μωρακια γυρω στο 1 ετους .

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Έχω κάνει πολλές εξωσωματικές στο κέντρο του Καπετανάκη. Γιατρός μου είναι ο κ. Μαρούλης. Εξαίρετος άνθρωπος και επιστήμονας με ήθος.Σκεφτείτε ότι δεν μπορούσε να πάει στο Φαρμακείο η νοσοκόμα του κέντρου και κατέβηκε ο ίδιος και μου έφερε τα φάρμακα που χρειαζόμουν! Τώρα, όσον αφορά το αποτέλεσμα, δεν το είδαμε, εκτός από την τελευταία φορά και η χαρά κράτησε μόνο ένα 24ωρο! Αλλά και σ' αυτό παίζουν πολλά ρόλο και κυρίως η ηλικία μου.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Επίσης η εμπειρία μου στον Πάντο ήταν απογοητευτική. Να φανταστείτε ότι μόλις του είπα ότι είχα ξανακάνει εξωσωματικές στον Καπετανάκη και δεν πέτυχαν, βγήκε έξω στους συνεργάτες του και σαν καραγκιόζης μιλούσε κοροϊδευτικά και δυνατά. Τελείως αντιεπαγγελματικό. Επίσης, μου ζήτησε να κάνω υστεροσαλπιγγογραφία, ενώ του έδωσα το ιστορικό μου ότι αφαίρεσα και τις δύο σάλπιγγες!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 1 month later...
Για τον Καπετανάκη έχω να πω τα καλύτερα.Υπέροχος άνθρωπος ,φοβερός γιατρός.Χάρη σε αυτόν έχω ένα κοριτσάκι 7 ετών.Τον λατρεύω.:P:smile::-)

 

αντονελα αν επιτρεπετε μετα απο ποσες προσπαθειες πετυχες?

να σου ζησει το κοριτσακι σου παντα γερο και καλοτυχο! και να το καμαρωσετε οπως επιθυμειτε!

8HiKp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 3 εβδομάδες μετά...
αντονελα αν επιτρεπετε μετα απο ποσες προσπαθειες πετυχες?

να σου ζησει το κοριτσακι σου παντα γερο και καλοτυχο! και να το καμαρωσετε οπως επιθυμειτε!

ΛΙΝ συγνώμη αλλά δεν είχα δει το μήνυμά σου.Έκανα την κόρη μου μετά από 7 προσπάθειες.Είχα μείνει όμως έγκυος 5 φορές από τις 7.Απλά ήμουν λίγο άτυχη.Ο γιατρός είναι υπέροχος άνθρωπος και καθόλου εκμεταλευτής.

Link to comment
Share on other sites

Η Κατερινα Καραβατου που παρουσιαζη το ΚΟΥΣ-ΚΟΥΣ στο ALFA ειναι εγκυος με εξωσωματικη στο κεντρο του Καπετανακη.

Αυτό το διάβασες ή στο είπε κάποιος?

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Κοριτσια εδω και αρκετους μηνες εχω φυγει απο τον καπετανακη:evil: με την χειροτερη εμπειρια:evil:

περα οτι υπηρχε πλυρης αδιαφορια ολα τα εκαναν στα κουτουρου

δεν μου δινουν της εξετασεις μου! τους περνω τηλ και μου λενε οτι δεν εχουν εξετασεις δικιες μου και οτι μου τα εχουν στειλη το μονο που ελαβα ηταν οι χοριακες που εκανα στο κεντρο του τι να τα κανω αυτα θελω το φακελο μου!(με ολες της εξετασεις) πιστευω οτι εχω καθε δικαιομα να τα εχω στα δικα μου χερια μου

 

Πιστευω οτι ολα πρεπει να γραφωντε και τα θετικα αλλα και τα αρνητικα

 

Αν ειμαι λαθος συνχωρεστεμε

8HiKp2.png
Link to comment
Share on other sites

  • 2 χρόνια μετά...

καλησπερα

εχω αλλάξει δυο γιατρους εως τωρα, ο αρχικος γιατρος μου ηταν ο κ. Καπετανακής τον οπιο μετα απο 4 αποτυχημενες προσπαθειες αποχωρησα. Οταν πηγα στον νεο γιατρο μου βρηκε το προβλημα και μου το ελυσε.. και εοτιμσαζομαι πλεον γιια νεα εξωσοματικη.. ο κ. καπετανακης δυστηχως μου εκανε εξωσοματικεσ χωρις καν να γνωριζει την ακριβη αιτια του προβληματος. Αντιεπαγγελματιας κατ' εμε και δεν θα επρεπε καν να βρησκετε στον χωρο εφόσον δεν κανει την δουλεια του σωστα. πηγα σε αλλν γιατρο και με ρωτησε καποιεσ εξετασεις αν εχω κανει που ο κυριος Καπετανακης δεν μου ζητησε ποτε να κανω. Με ρωταγε ο νεος ο γιαατροσ, αυτη την εξεταση την εκανες? ΟΧΙ, αυτη την εξεταση την εκανες? ΟΧΙ, την αλλη? ΟΧΙ.. και τελικα αποδειχθηκε απο τις εξετασεις που εκανα οτι επρεπε οντως να γινουν. Ο κ. Καπετανακης στην απαντηση του γιατι δεν πιανω ήταν οτι καμια φορα δεν ειναι θελημα θεου.. ο αλλος ομως μου βρηκε το προβλημα.. το να μην ειναι γνωστης των πραγματων να μην το ριχνει στο θελημα θεου. Σαφως και μονο θελημα θεου ειναι αλλα πολλες φορες ο θεος ο ιδιος μας δινει ανθρωπους διπλα μας για να μας βοηθησουν στο προβλημα μας, τους επιστημονες..

 

Ειλικρινα δεν θελω καν να ακουω για αυτο τον γιατρο..

Α και το πιο τραγικο ειχα καταψυξη αλλα 3 εμβρυακια σε εκεινον και ηθελε να μου παρει χρηματα επειδη θα τα επερνα.. και θα πηγενα αλλου και μετα πολλα και τα λιγα οταν τον εστησα στην γωνια γιατι δεν μου εκανες αυτη την εξεταση? και του ειπα το ξερεις οτι μου βρηκαν αυτο και τόσο καιρο εκανα τσαμπα εξωσωματικες (φαρμακα-ταλαιπωρια ψυχολογικη-οικονομικη) ήθελε να μου κανειι δωρο εξωσωματικη.. και του λεω γιατι? για να φαω μια ντουζινα φαρμακα και να μην γινει τιποτα? φανταστειτε ηθελε να μου κανει δωρο εξωσοματικη.. τοσο πατατα ειχε κανει.. ηταν μπροστα στα μουτρα του το προβλημα και απλα δεν μου εκανε ΜΙΑ συγκεκριμενη εξεταση.. φυσιικα πειρα τα εμβρυακια μου και εφυγα δεν εκατσα να κανω αλλη εκει.. και οταν πηγα τα εμβρυακια μου στον αλλον γιατρο.. μου ειπε οτι ηταν ΑΧΡΗΣΤΑ λόγω του προβληματος που ειχαμε βρει... δηλαδη αν εκανα παλι στον κ. καπετανακη εστω αυτην την εξωσοματικη δωρο παλι 0 εις το πηλικο θα ημουν..

 

Ειναι απλα τραγικος γιατρος..

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...