Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

δύσοσμα αέρια


Recommended Posts


Διαφημίσεις


τι να σου πω..δεν ξέρω!η δικιά μου είναι 2 μηνών και έχει 2 μέρες δύσοσμα..!θα πάω στις οκτώ Ιουλίου στην παιδίατρο και θα ρωτήσω.πάντως μέχρι τώρα δεν μύριζαν και μου έκανε εντύπωση ..αν και το πήραμε με τον άνδρα μου στην πλάκα!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

εχει ειδικες εξετασεις γι αυτο. δεν ξερω που μπορεις να τις κανεις ομως...:/

δεν εχει σημασια αν θηλαζεις η οχι αφου το μωρακι πινει γαλα.

α! αφου δεν θηλαζεις δοκιμασε να της δωσεις ειδικο γαλα που ειναι ειδικα για παιδια με δυσανεξια στη λακτοζη. θα εχει σιγουρα το φαρμακειο αν οχι το σουρεμαρκετ.

αν παρατηρησεις οτι ακομα και με αυτο το γαλα εχει πολλα αερια τοτε θα πρεπει να σκεφτουμε κατι αλλο.

Link to comment
Share on other sites

Τα γαλατα μεχρι τον 6ο μηνα δεν τα πουλανε μονο στα φαρμακια?!?Και της δικιας μου οταν ηταν τοσο μικρη δεν μυριζαν και λεβαντα!!εγω τη μυρωδια απο τα αερια και τα κακακια της δεν την αντεχα..σιγα σιγα εστρωσε και πλεον δε μυριζουν καθολου..Μαλλον ειναι απο τα υγρα που εχουν στο στομαχι σε αυτην την ηλικια αν δεν κανω λαθος..Αλλα οπως σου ειπαν και τα κοριτσια,δε βλαπτει ενα τηλεφωνηματακι στον γιατρο..

 

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...