Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Φορέματα cinema


annalawyer85

Recommended Posts


Διαφημίσεις


Και εγώ αυτό στο Κολωνάκι ξέρω, αλλά να σου πω την αλήθεια για την τιμή τους ...500 ευρώ και βάλε τα υφάσματα και η ραφή τους δεν μου αρέσει καθόλου. Τα σχέδια είναι ωραία αλλά....

Link to comment
Share on other sites

Στην βαφτιση του γιού μου είχα πάρει και όλοι λέγανε για το φορεμά μου τα καλύτερα ;) !Το είχα πάρει πρίν τρία χρόνια 500 εύρω με έκπτωση ,απο τον Βραχνό στην Κηφισια

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

η αδερφη μου ειχε παρει φορεμα cinema απο το boom στο πειραια,εκανε γυρω στα 600ευρω πριν 3 χρονια αλλα ηταν οντως πολυ ιδαιτερο.νομιζω εχει boom και στη γλυφαδα.

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα,στο Κολωνακι υπαρχουν δυο καταστηματα!

Το ενα ειναι αυτο που ειναι πανω στον πεζοδρομο στην Τσακαλωφ...δεν θυμαμαι αριθμο.

Το αλλο ειναι καποια στενα πιο κατω,στριβεις αριστερα και ειναι ενα πολυ μικρο μαγαζακι που κατεβαινεις 2 σκαλια.Δυο επι δυο ειναι το μαγαζι,αλλα εχει κι εκει cinema και μπορω να σου πω πιο ωραια κομματια απο το κεντρικο καταστημα στην Τσακαλωφ!Θα βρω την διευθυνση ακριβως και θα στην στειλω!!

Περσυ ειχα παρει ενα φανταστικο φορεμα για τον γαμο του αδελφου μου απο 1000 ευρω σε προσφορα 600!!!Ολοι ειχαν να λενε για το φορεμα....εκανε θραυση!!!Και τωρα τον Οκτωβρη παντρευεται ο κουνιαδος μου και παλι cinema θα παρω!!!Εμεινα πολυ ευχαριστημενη!!!

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια εγώ πήρα cinema από το Περιστέρι στον Τσολακίδη είναι τέρμα Π.Τσαλδάρη πριν βγείς στην Θηβών και το πήρα 220? αλλά και τα προηγούμενα ρούχα των βαφτίσεων από εκεί τα είχα πάρει έχω μείνει απόλυτα ευχαριστημένη και από ποιότητα και από τιμές.Το φόρεμα το έχω βάλει και στο Link της βάφτισης αλλά το βάζω και τώρα πάλι.Πάντως αν δεν επείγεστε περιμένετε να μπεί ο Ιούλιος να μπούνε οι εκπτώσεις και θα τα πάρετε σίγουρα σε καλύτερες τιμές εγώ αυτό έκανα.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εμενα πειραζει που δεν μου αρεσουν ιδιαιτερα? τα θεωρω πολυ εκκεντρικα τα περισσοτερα κ θελουν να εχεις πολυ ωραιο σωμα..

Πως γινεται να φοραει το ιδιο φορεμα η Μενεγακη κ εγω:roll::roll::roll:

O5Lop2.png

kIP3p2.png

Link to comment
Share on other sites

Στον Πειραια εχει cinema στο Βοοm και αλλες μαρκες που εχουν ιδιαιτερα ρουχα. Εξαιρετικου γουστου ρουχα εχει και ο σχεδιαστης Τασος Μητροπουλος στον Πειραια!!!!!!

Τελεια κομψα ρουχα για ιδιαιτερες περιπτωσεις!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

. Εξαιρετικου γουστου ρουχα εχει και ο σχεδιαστης Τασος Μητροπουλος στον Πειραια!!!!!!

Τελεια κομψα ρουχα για ιδιαιτερες περιπτωσεις!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Συμφωνω!!!

4usdp3.png
Link to comment
Share on other sites

Στον Πειραια εχει cinema στο Βοοm και αλλες μαρκες που εχουν ιδιαιτερα ρουχα. Εξαιρετικου γουστου ρουχα εχει και ο σχεδιαστης Τασος Μητροπουλος στον Πειραια!!!!!!

Τελεια κομψα ρουχα για ιδιαιτερες περιπτωσεις!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

Σωστά ενημερωμένο μου κορίτσι...

Και το κατάστημα stock είναι στην πλατεία Κερατσινίου ...πολύ κοντά μου καθώς και το Ρακσεβσκι...

 

Πάντως σήμερα βρέθηκα Γλυφάδα το απόγευμα και είδα πως σχεδόν ολα τα καταστήματα είχαν βάλει -20% και -30% στην τρέχουσα κολεξιόν...Ένα κατάστημα με παπούτσια είχα βάλει -50%

Τι ωραιο να εισαι μανουλα!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Τον Μητροπουλο φετος τον τιμησα ιδιαιτερα καθως εψαχνα κατι πολυ κομψο για τα πρωτα γενεθλια του γιου μου αλλα και για την βαφτιση μας που ειναι σε λιγες ημερες. Εμεινα απολυτα ευχαριστημενη και απο την ποιοτητα και απο τις τιμες για τοσο κομψα και ιδιαιτερα ρουχα. Απο το ιντερνετ δεν θα μπορουσα ποτε να ψωνισω γιατι αν δεν το δω πανω μου μου ειναι αδυνατον να ειμαι σιγουρη οτι ειναι ωραιο.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 εβδομάδες μετά...
  • 1 month later...
Τον Μητροπουλο φετος τον τιμησα ιδιαιτερα καθως εψαχνα κατι πολυ κομψο για τα πρωτα γενεθλια του γιου μου αλλα και για την βαφτιση μας που ειναι σε λιγες ημερες. Εμεινα απολυτα ευχαριστημενη και απο την ποιοτητα και απο τις τιμες για τοσο κομψα και ιδιαιτερα ρουχα. Απο το ιντερνετ δεν θα μπορουσα ποτε να ψωνισω γιατι αν δεν το δω πανω μου μου ειναι αδυνατον να ειμαι σιγουρη οτι ειναι ωραιο.

 

Οντως, ειναι εξαιρετικα τα κομματια του Μητροπουλου!!

Οσα βρισκω εδω στην ακρη Θεου που μενω, δηλαδη!!

Link to comment
Share on other sites

αγορασα και εγω φορεμα για την βαφτιση της κορης μου απο τον Ζηνα απο το ΟΠΕΡΑ στον Αλιμο .Λιγο ψιλοακριβουτσικο αλλα ειναι φοβερο .

Μωρο μου ηρθες για να μου αλλαξεις την ζωη.Σ αγαπω!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, εγώ πήρα Cinema από τη Μητροπόλεως στη Θεσσαλονίκη για τη βάπτιση της κόρης μου.Δεν χρεώθηκα ιδιαίτεα. Εκανε 560 και λόγω εκπτώσεων το πήρα μισή τιμή 265!Οπότε τρέχα τώρα.Είναι πολύ ωραίο...ροδακινί, με σούρες μέχρι το γόνατο, με τον έναν ώμο έξω και στον άλλο ώμο κάτι σαν κόσμημα με πέτρες

Link to comment
Share on other sites

Και στο ΟΠΕΡΑ στον Αλιμα που πηγα σημερα εχουν 50% εκπτωση...οποτε οποια ενδιαφερεται ειναι ευκαιρια νομιζω.

Παντρευομαι σε λιγο...αλλα ειμαι εγκυος και επειδη η κοιλιτσα εχει αρχισει και μεγαλωνει αρκετα φοβαμαι μηπως δεν αντεξω με το νυφικο ολο το βραδυ στο γαμο και ψαχνω μηπως αγορασω καποιο φορεματακι να εχω μαζι ωστε αν με κουρασει το νυφικο να το βγαλω.

Link to comment
Share on other sites

Αληθεια εβαλε η Οπερα 50% μαλλον θα ξαναπαω να δω.Παντως εγω απο 700 το πηρα 500 με 30% βασικα το ψιλομετανιωσα γιατι πολυ ακριβο βρε κοριτσια αν και καταπλητικο φορεμα .Τελος παντων μια φορα βαφτιζω την κορη μου

Μωρο μου ηρθες για να μου αλλαξεις την ζωη.Σ αγαπω!!!

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...