Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΤΗΝ ΠΑΝΑ ("ΚΟΥΤΣΟΥΛΙΕΣ")


Recommended Posts

ΝΕΑ ΜΑΝΟΥΛΑ ......... (ΦΡΕΣΚΟ ΨΑΡΑΚΙ). ΑΧ... ΑΠΟ ΠΟΥ ΝΑ ΑΡΧΙΣΩ??? ΔΙΑΒΑΖΩ ΕΔΩ ΚΑΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΑΙΡΟ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΧΡΗΣΙΜΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΠΡΩΤΟΥΣ ΜΗΝΕΣ ΤΗΣ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ ΜΟΥ.

ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΜΑΙ ΣΤΗΝ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗ ΘΕΣΗ ΝΑ ΕΧΩ ΕΝΑ ΚΟΡΙΤΣΑΡΟ (:D) ΜΟΛΙΣ 9 ΗΜΕΡΩΝ ΓΕΝΝΗΘΗΚΕ ΜΕ ΒΑΡΟΣ 3.110 ΜΕ Φ.Τ. ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΒΑΡΟΣ ΤΩΡΑ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΜΟΥ ΤΗΝ ΖΥΓΙΣΑΝΕ ΣΤΗΝ ΕΞΟΔΟ ΜΑΣ. Η ΕΡΩΤΗΣΗ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ Η ΕΞΗΣ ΔΕΝ ΜΟΥ ΕΝΕΡΓΕΙΤΕ ΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΜΟΥ ΤΙ ΕΝΝΟΩ ΑΛΛΑΖΟΥΜΕ ΠΑΝΑ ΚΑΘΕ 2 ΩΡΕΣ ΠΟΥ ΘΑ ΞΥΠΝΗΣΕΙ, Η ΟΠΟΙΑ ΕΙΝΑΙ ΜΟΥΣΚΕΜΑ ΜΕ ΚΑΤΙ "ΚΟΥΤΣΟΥΛΙΕΣ" ΚΙΤΡΙΝΕΣ ΜΕ ΚΑΤΙ ΜΠΙΛΑΚΙΑ ΠΡΙΝ 4-5 ΜΕΡΕΣ ΕΚΑΝΕ ΠΙΟ ΜΕΓΑΛΗ ΠΟΣΟΤΗΤΑ. ΚΑΙ ΛΕΩ ΤΩΡΑ ΕΓΩ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΠΡΟΕΟΡΤΙΑ ΤΩΝ ΚΟΛΙΚΩΝ??? ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΝΑ ΦΤΑΙΕΙ ΚΑΙ Η ΔΙΑΤΡΟΦΗ ΜΟΥ ??? ΤΗΝ ΘΗΛΑΖΩ ΟΠΟΤΕ ΞΥΠΝΗΣΕΙ, ΑΠΟ ΓΑΛΑ ΦΤΟΥ ΜΟΥ ΕΧΩ ΑΦΘΟΝΟ ΒΕΒΑΙΑ ΕΧΕΙ ΠΕΡΙΟΡΙΣΕΙ ΤΟ ΧΡΟΝΟ ΘΗΛΑΣΜΟΥ ΣΤΟ 15', ΟΙ ΘΗΛΕΣ ΜΟΥ ΠΛΕΟΝ ΤΡΕΧΟΥΝ ΑΡΚΕΤΗ ΠΟΣΟΤΗΤΑ ΤΟ ΕΧΩ ΔΕΙ Κ ΕΠΙΣΗΣ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΑΠΟ ΤΟ ΛΑΙΜΟΥΔΑΚΙ ΤΗΣ.

ΕΙΝΑΙ ΟΛΑ ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ ΜΟΥ ΜΕΣΑ ΚΑΠΩΣ ΚΑΙ ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΝΑ ΤΑ ΒΑΛΩ ΣΕ ΤΑΞΗ!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


καλως ηρθες και να σου ζησει το μπεμπακι!!!!!απο οσο ξερω τα μωρα που θηλαζουν και μια εβδομαδα να μην ενεργηθουν δεν εχουν προβλημα!αν το βλεπεις και δεν ζοριζεται,μην ανησυχεις!Ας απαντησει και καμμια ειδικος βεβαια για πιο σιγουρα!

Link to comment
Share on other sites

να σου ζησει η μικρούλα σου!!!!

ειναι πολυ μωράκι ακόμα για να ανησυχείς!!!

ακόμα δεν εχει βρει τους ρυθμούς της!!

αλλα με μπέρδεψες λιγάκι!!!

δεν υπάρχουν κακακια στην πάνα??ή είναι λίγα???

4Z1vp3.png

είμαι ερωτευμένη με την κόρη μου!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

αχχχ...η κορη σου μου θυμιζει τη δικη μου οταν γεννηθηκε!ελπιζω να μην ειχες πεθανει στις καουρες οπως εγω!κουκλακι ειναι!!!!!!!!

 

Nαι ειναι αληθεια αυτο που λένε οτι οταν εχεις καουρες το μωρο εχει πολλα μαλλακια....... το διαπιστωσα!!!!!! πολλες παρα πολλες!!! τοσες που ειχα αρχισει κ τρομαζα!!! ειχα παθει ψυχολογικο, καθως ειμαι αρνητικη στο θεμα τριχοφυϊα και για να μην παρεξηγηθω εχω μπολικες. ειχα δει ονειρο οτι το παιδι μου γεννηθηκε με μουστακι, μουσακι κατι σε Σφακιανακη δηλαδη χωρις φαβοριτα χιχιχιχιχιχιχιχι. τραγικο!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

να σου ζησει η μικρούλα σου!!!!

ειναι πολυ μωράκι ακόμα για να ανησυχείς!!!

ακόμα δεν εχει βρει τους ρυθμούς της!!

αλλα με μπέρδεψες λιγάκι!!!

δεν υπάρχουν κακακια στην πάνα??ή είναι λίγα???

 

 

Σας ευχαριστώ όλους!!!

Υπαρχουν κατι ελάχιστα αλλα ζορίζετε πολύ για να τα κανει και ειναι και ημίρευστα (πως γίνεται αυτο δεν εχω καταλαβει, τόσο ζορισμα..???).

Link to comment
Share on other sites

ΝΕΑ ΜΑΝΟΥΛΑ ......... (ΦΡΕΣΚΟ ΨΑΡΑΚΙ). ΑΧ... ΑΠΟ ΠΟΥ ΝΑ ΑΡΧΙΣΩ??? ΔΙΑΒΑΖΩ ΕΔΩ ΚΑΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΑΙΡΟ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΧΡΗΣΙΜΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΠΡΩΤΟΥΣ ΜΗΝΕΣ ΤΗΣ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ ΜΟΥ.

ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΜΑΙ ΣΤΗΝ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗ ΘΕΣΗ ΝΑ ΕΧΩ ΕΝΑ ΚΟΡΙΤΣΑΡΟ (:D) ΜΟΛΙΣ 9 ΗΜΕΡΩΝ ΓΕΝΝΗΘΗΚΕ ΜΕ ΒΑΡΟΣ 3.110 ΜΕ Φ.Τ. ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΒΑΡΟΣ ΤΩΡΑ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΜΟΥ ΤΗΝ ΖΥΓΙΣΑΝΕ ΣΤΗΝ ΕΞΟΔΟ ΜΑΣ. Η ΕΡΩΤΗΣΗ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ Η ΕΞΗΣ ΔΕΝ ΜΟΥ ΕΝΕΡΓΕΙΤΕ ΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΜΟΥ ΤΙ ΕΝΝΟΩ ΑΛΛΑΖΟΥΜΕ ΠΑΝΑ ΚΑΘΕ 2 ΩΡΕΣ ΠΟΥ ΘΑ ΞΥΠΝΗΣΕΙ, Η ΟΠΟΙΑ ΕΙΝΑΙ ΜΟΥΣΚΕΜΑ ΜΕ ΚΑΤΙ "ΚΟΥΤΣΟΥΛΙΕΣ" ΚΙΤΡΙΝΕΣ ΜΕ ΚΑΤΙ ΜΠΙΛΑΚΙΑ ΠΡΙΝ 4-5 ΜΕΡΕΣ ΕΚΑΝΕ ΠΙΟ ΜΕΓΑΛΗ ΠΟΣΟΤΗΤΑ. ΚΑΙ ΛΕΩ ΤΩΡΑ ΕΓΩ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΠΡΟΕΟΡΤΙΑ ΤΩΝ ΚΟΛΙΚΩΝ??? ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΝΑ ΦΤΑΙΕΙ ΚΑΙ Η ΔΙΑΤΡΟΦΗ ΜΟΥ ??? ΤΗΝ ΘΗΛΑΖΩ ΟΠΟΤΕ ΞΥΠΝΗΣΕΙ, ΑΠΟ ΓΑΛΑ ΦΤΟΥ ΜΟΥ ΕΧΩ ΑΦΘΟΝΟ ΒΕΒΑΙΑ ΕΧΕΙ ΠΕΡΙΟΡΙΣΕΙ ΤΟ ΧΡΟΝΟ ΘΗΛΑΣΜΟΥ ΣΤΟ 15', ΟΙ ΘΗΛΕΣ ΜΟΥ ΠΛΕΟΝ ΤΡΕΧΟΥΝ ΑΡΚΕΤΗ ΠΟΣΟΤΗΤΑ ΤΟ ΕΧΩ ΔΕΙ Κ ΕΠΙΣΗΣ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΑΠΟ ΤΟ ΛΑΙΜΟΥΔΑΚΙ ΤΗΣ.

ΕΙΝΑΙ ΟΛΑ ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ ΜΟΥ ΜΕΣΑ ΚΑΠΩΣ ΚΑΙ ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΝΑ ΤΑ ΒΑΛΩ ΣΕ ΤΑΞΗ!!!!

 

 

 

μιλησε με τον παιδίατρο!!!!!!!!!!!!

 

age.png

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...