Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Recommended Posts


Διαφημίσεις


εμ...εμεις εδω μονο το μεγκα αουτλετ εχουμε...αντε και κανενα περιστασιακο μαγαζι στο κέντρο! Α...ανακάλυψα αλλα εσεις θα το ξέρετε , το adidas stock διπλα απο το λητώ στη μοναστηριου!!

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Στην Θεσσαλονικη εχουμε:

 

To Raxevxky stock στο κεντρο

Το Sarah stock στους Αμπελοκηπους

Το Fena stock στο Φοινικα

Ενα απιθανο stockαδικο με πολλες φιρμες (απο Burberry μεχρι Benneton) στον Ευοσμο

Το All about Shoes στη Διαγωνιο

Το Loupo (παιδικα ρουχα) στην Πυλαια

Το Mega Outlet βεβαια

 

 

Αμα θυμηθω κι αλλα θα τα γραψω...

Link to comment
Share on other sites

Υπαρχει adidas stock και reebok δίπλα στο bike and fitness(νομιζω έτσι λεγεται) στον δρόμο που παει προς Εδεσσα. Και νομιζω (δεν το εχω τσεκαρει) ότι υπαρχει stock του sum 0-13 στο εργοστάσιο τους δίπλα στο καινούριο 424 Στρατιωτικό νοσοκομειο.

Link to comment
Share on other sites

Στην Θεσσαλονικη εχουμε:

 

To Raxevxky stock στο κεντρο

Το Sarah stock στους Αμπελοκηπους

Το Fena stock στο Φοινικα

Ενα απιθανο stockαδικο με πολλες φιρμες (απο Burberry μεχρι Benneton) στον Ευοσμο

Το All about Shoes στη Διαγωνιο

Το Loupo (παιδικα ρουχα) στην Πυλαια

Το Mega Outlet βεβαια

Το ΝΑΚ stock στην οδο Μεγαλου Αλεξανδρου στον Ευοσμο (αντρικα,γυναικεια,παιδικα-λειτουργει και σαν κανονικο καταστημα και σαν στοκαδικο)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

CROCODILINO (παπουτσια) ΚΑΜΙΝΙΑ, Κων/πόλεως 45, τηλ. 210-4220800, Πειραιώς 76, τηλ. 210-4825205

Eγώ από εκεί παίρνω της μικρής....... Υπάρχουν περσινά σχέδια, αλλά η έκπτωση του 40% είναι σημαντική για εμένα....

Φέτος της πήρα πέδιλο με 25 ευρώ.

Υπάρχουν προσφορές σε ακόμη παλαιότερα πέδιλα με 10 και 15 ευρώ.

Η ποιότητα πολύ καλή και φυσικά δερμάτινα....

Link to comment
Share on other sites

CROCODILINO (παπουτσια) ΚΑΜΙΝΙΑ, Κων/πόλεως 45, τηλ. 210-4220800, Πειραιώς 76, τηλ. 210-4825205

Eγώ από εκεί παίρνω της μικρής....... Υπάρχουν περσινά σχέδια, αλλά η έκπτωση του 40% είναι σημαντική για εμένα....

Φέτος της πήρα πέδιλο με 25 ευρώ.

Υπάρχουν προσφορές σε ακόμη παλαιότερα πέδιλα με 10 και 15 ευρώ.

Η ποιότητα πολύ καλή και φυσικά δερμάτινα....

 

Εσύ σε ποιό κατάστημα ψωνίζεις;

Κων/λεως ή Πειραιώς;

 

Και υπάρχουν αρκετά σχέδια να διαλέξει κανείς;

kTB4p3.png

N9Mep2.png

Link to comment
Share on other sites

Στην Θεσσαλονικη εχουμε:

 

To Raxevxky stock στο κεντρο

Το Sarah stock στους Αμπελοκηπους

Το Fena stock στο Φοινικα

Ενα απιθανο stockαδικο με πολλες φιρμες (απο Burberry μεχρι Benneton) στον Ευοσμο

Το All about Shoes στη Διαγωνιο

Το Loupo (παιδικα ρουχα) στην Πυλαια

Το Mega Outlet βεβαια

 

 

Αμα θυμηθω κι αλλα θα τα γραψω...

 

το loupo ειναι διπλα στο jumpo?????

 

λοιπον πηγα πριν μια βδομαδα Mega outlet στα sUm και πηρα

 

μια μπλουζα καλοκαιρινη μακο, μια ζακετουλα φουτερ με κουκουλα και φερμουαρ, ενα πουκαμισακι που ειναι μεσατο και φοριεται και σαν φορεματακι, ενα μαγιο κοριτσιστικο και δυο ζευγαρια καλτσουλες και πληρωσα μονο 23 ευρω..... Να φανταστητε το μαγιο ειχε μονο 1,90 ευρω!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Μπερδεύτηκα και εγώ....χιχι...είναι κοντά στον Σκλαβενίτη στην Πειραιώς...σε ένα στενάκι δεξιά...."κόλλησα" τώρα...δεν το πιστεύω....πήγα την περασμένη εβδομάδα....

Θα δω την απόδειξη όταν γυρίσω σπίτι και θα σου την γράψω αύριο.

Όσο για την ποικιλία είναι ανάλογα το νούμερο...δηλαδή εγώ μετά το 31 που έχουν γίνει "ψιλο-μεγαλίστικα"και δεν μου αρέσουν για την μικρή δυσκολεύομαι, όμως είδα μία μαμά που πήρε για 24 νούμερο. πόσα ζευγάρια λές????4 !!!!

Μην σε πάρω και στο λαιμό μου...Αν σε βολεύει η περιοχή δεν έχεις να χάσεις κάτι.

Link to comment
Share on other sites

το loupo ειναι διπλα στο jumpo?????

 

λοιπον πηγα πριν μια βδομαδα Mega outlet στα sUm και πηρα

 

μια μπλουζα καλοκαιρινη μακο, μια ζακετουλα φουτερ με κουκουλα και φερμουαρ, ενα πουκαμισακι που ειναι μεσατο και φοριεται και σαν φορεματακι, ενα μαγιο κοριτσιστικο και δυο ζευγαρια καλτσουλες και πληρωσα μονο 23 ευρω..... Να φανταστητε το μαγιο ειχε μονο 1,90 ευρω!!!!!

 

Ναι ακριβως διπλα στο Jumbo!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ναι ακριβως διπλα στο Jumbo![/QUO

 

Δεν ηξερα σοφια οτι ειναι στοκαδικο. Αν και εχω παει πολλες φορες οι τιμες του ειναι λιγο τσιμπημενες και τα παππουτσια του κανονικες τιμες εχει οχι πιο οικονομικες............

Link to comment
Share on other sites

mami, έφαγα τον τόπο να βρω την απόδειξη...πουθενά γαμώτι...πάντως είναι στην πειραιώς ένα στενό πριν τον σκλαβενίτη δεξιά...καποια κοπέλα μέσα στο φορουμ θα έχει πάει να μας πει τη διεύθυνση ακριβώς....

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...