Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

TI ΣΠΥΡΑΚΙΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΑ ΞΑΦΝΙΚΑ? (διασκορπα σε ολο το σωμα)


Recommended Posts

Γεια σας κορίτσια... ο μικρός μου εδώ και 3μέρες πέταξε κάτι σπυράκια διάσπαρτα στο σώμα του. Στην αρχή λέγαμε μήπως είναι κανένα κουνουπι αλλα εμένα δεν μου φαινόταν στίμπημα απο κουνούπι . Σας τα σπυράκια που έβγαζε νεογνό . σαν ακμή πως να σας το περιγράψω. Εχει ενα στο κάθε χέρι, ενα στο κάθε πόδι, διάσπαρτο κάποιο ανάμεσα στα μπουτάκια του.......... τι να είναι αυτό???

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


ειχε βγαλει και εμενα πριν καναδυο εβδομαδες,ηταν σα να ειχες παρει ενα στυλο και ειχες κανει κοκκινη κουκιδα πανω του.ειχε συνολο 7 -8 σε ολο του το σωμα-διασπαρτα.ο παιδιατρος μου ειπε να βαλω atarax (διαγνωση τηλεφωνικη):evil:.εφοσον δε τον ενοχλουσαν το αφησα και του περασαν σε 7-8 μερες περιπου.και εγω πιστευω οτι κατι περασε ο δικος μου.και ας λεει ο παιδιατρος οτι οι παιδικες ασθενειες εχουν εξαλειφθει...

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κορίτσια... ο μικρός μου εδώ και 3μέρες πέταξε κάτι σπυράκια διάσπαρτα στο σώμα του. Στην αρχή λέγαμε μήπως είναι κανένα κουνουπι αλλα εμένα δεν μου φαινόταν στίμπημα απο κουνούπι . Σας τα σπυράκια που έβγαζε νεογνό . σαν ακμή πως να σας το περιγράψω. Εχει ενα στο κάθε χέρι, ενα στο κάθε πόδι, διάσπαρτο κάποιο ανάμεσα στα μπουτάκια του.......... τι να είναι αυτό???

 

 

 

swthria kalhspera kai apo mena.tha sou pw ena kolpo poy mou eixe pei o paidiatros tou giou mou kai to kanw mexri kai shmera.me tous dyo antixhres sou akoumpa ena spiraki kai trava elafros to dermataki tou paidiou pros ta eksw. an to spiraki ekafanistei tote den einai na anhsyxeis.kanto ntousakia me apalo afroloutro.aaaa na sou pw oti den tha prepei na exeis alaksei teleytea to afroloutro h to sapouni pou pleneis ta rouxa toy giati an nai tote einai apo ayto.

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κορίτσια... ο μικρός μου εδώ και 3μέρες πέταξε κάτι σπυράκια διάσπαρτα στο σώμα του. Στην αρχή λέγαμε μήπως είναι κανένα κουνουπι αλλα εμένα δεν μου φαινόταν στίμπημα απο κουνούπι . Σας τα σπυράκια που έβγαζε νεογνό . σαν ακμή πως να σας το περιγράψω. Εχει ενα στο κάθε χέρι, ενα στο κάθε πόδι, διάσπαρτο κάποιο ανάμεσα στα μπουτάκια του.......... τι να είναι αυτό???

 

 

ωπα καιεμενα το ιδιο και ελεγα κουνουπια...θα κανω αυριο το κολπο που λεει η φιλη μας.....εβαλες κατι στη διατριφη του ή αλλκαξες κατι????

μαιμουδακι 08/05/07

αγριοκατσικο 01/12/09

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ειχε βγαλει και εμενα πριν καναδυο εβδομαδες,ηταν σα να ειχες παρει ενα στυλο και ειχες κανει κοκκινη κουκιδα πανω του.ειχε συνολο 7 -8 σε ολο του το σωμα-διασπαρτα.ο παιδιατρος μου ειπε να βαλω atarax (διαγνωση τηλεφωνικη):evil:.εφοσον δε τον ενοχλουσαν το αφησα και του περασαν σε 7-8 μερες περιπου.και εγω πιστευω οτι κατι περασε ο δικος μου.και ας λεει ο παιδιατρος οτι οι παιδικες ασθενειες εχουν εξαλειφθει...

 

 

πες του τυπου οτι γνωστη μας ειχε και τα δυο παιδια της με οστρακια....οποτε σιγουρα δεν εχουν εξαληφθει....:roll::roll::roll:

μαιμουδακι 08/05/07

αγριοκατσικο 01/12/09

Link to comment
Share on other sites

Σας ευχαριστώ παρα πολύ . Χθες είδα οτι κάποια πχ στα χέρια του ΄΄ξεράθηκαν΄΄ και μίκρυναν . Θα δούμε τώρα........ σας ευχαριστώ και πάλι. Οσον αφορά την διατροφή του δεν του έδωσα τίποτα.

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...