Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΙΟΣ ΜΑΙΕΥΤΗΡΙΟ ΜΗΤΕΡΑ


Recommended Posts

Καλημέρα σε όλες και όλους! Είμαι νέα εδώ.... Θα ήθελα να ρωτήσω αν κάποια κοπέλα από εδώ έχει γιατρό τον κύριο Μάριο Καλογερόπουλο. Προσπαθώ εδώ και μέρες να πάρω τηλέφωνο στο γραφείο του και δεν τα καταφέρνω. Έχω χρόνια να τον επισκευτώ και δεν ξέρω τι έχει γίνει..... Επίσης θα το εκτιμούσα πάαααρα πολύ αν μπορούσατε να μου συστήσετε κάποιον καλό γυναικολόγο κατά προτίμηση στο κέντρο για να μου είναι εύκολο να πάω.

Ευχαριστώ πολύ εκ των προταίρων!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 χρόνο μετά...

Διαφημίσεις


nina 74 σου συστήνω ανεπιφήλακτα Ζιώγα Βασίλειο έχει ιατρείο στην αρχή της Κηφισίας απέναντι περίπου από το PRESIDENT. Αν χτυπήσεις στο google το όνομά του θα βρεις τηλ. και πληροφορίες. Θα με θυμηθείς- Είναι πρώτο όνομα στο Ιασώ, να φανταστείς εκεί γενανε οι περισσότερες γυναίκες που δουλεύουν στο Ιασώ καθώς φημίζεται για τις ανωδυνες καισσαρικές. Μπορώ να στο διαβεβαιώσω κι εγώ η ιδια που γέννησα σε αυτόν καισσαρική( ήταν δικιά μου επιλογή) και δεν κατάλαβα τον παραμικρό πόνο. Εκτός από καλός επιστήμονας είναι καλός άνθρωπος και καθόλου ακριβός. Εγώ μετά απο αυτόν δεν εμπιστεύομαι κανέναν και ότι ειναι να σου πει θα σου το πει και θα είναι standard

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...