Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

SOS! Ψάχνω καλό Νευροχειρούργο στη Θεσσαλονίκη!


mor@ki_K

Recommended Posts


Διαφημίσεις


καλησπερα

στεναχωρεθηκα πολυ με την αγγελια σου.

Να πας στον Πολυζωιδη που ειναι στο Παπανικολαου και εχει ιατρειο στην Τσιμισκη 60.

Το 97 με χειρουργησε και με εσωσε στην κυριολεξια.Πανω απο ολα ΑΝΘΡΩΠΟΣ και μετα επιστημονας.Απο εκεινη την ημερα εχει αλλαξει η ζωη μου και παντα ευχαριστω που βρεθηκα στα χερια του.Ο θεος να τον εχει καλα,και οσο αν λεμε αχρειαστοι να ειναι οι γιατροι..δυστυχως χρειαζονται.

Συγνωμη που ξεφυγα αλλα οι μνημες ζωντανεψαν..

Αν θες να σου στειλω το τηλ του.Ειναι και καθηγητης Ιατρικης στα Ιωαννινα

 

περαστικα μεσα απο την καρδια μου.

iQSqp3.png

qajOp2.png

MACEDONIA IS GREEK AND ONLY GREEK

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

Γεια σας και απο εμενα.Αντιμετωπιζω το ιδιο προβλημα,προεκυψε ξαφνικα στη συζυγο μου και χρειαζεται αμεση εγχειριση.Ψαχνω καποιο καλο γιατρο και θα ηθελα οποιος ξερει να μου πει.Ειναι ΕΠΕΙΓΟΝ!! mor@ki_K πηγες στο γιατρο που σου προτεινε ο panaxan?Ποιον διαλεξες τελικα? panaxan τον προτεινεις ανεπιφυλακτα τον κ.Πολυζωιδη?

Link to comment
Share on other sites

Κοντογιαννης και Ζουντσας ..ΑΠΛΑ ΤΕΛΕΙΟΙ..

Χειρουργηθηκα στον Αγ. Λουκα κηλη στον σπονδηλο και σπονγηλοδεσια

εχει ενα χρονο και ειμαι πολυ καλα...

Για περοσσοτερες πληροφορειες στειλε μου π.μ

ulzbp3.png?RHvFPiSs3fxAp3.png?nm7c3Vpz
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας και απο εμενα.Αντιμετωπιζω το ιδιο προβλημα,προεκυψε ξαφνικα στη συζυγο μου και χρειαζεται αμεση εγχειριση.Ψαχνω καποιο καλο γιατρο και θα ηθελα οποιος ξερει να μου πει.Ειναι ΕΠΕΙΓΟΝ!! mor@ki_K πηγες στο γιατρο που σου προτεινε ο panaxan?Ποιον διαλεξες τελικα? panaxan τον προτεινεις ανεπιφυλακτα τον κ.Πολυζωιδη?

 

Σας εστειλα πμ.

Περαστικα μεσα απο την καρδια μου

iQSqp3.png

qajOp2.png

MACEDONIA IS GREEK AND ONLY GREEK

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Γεια σας και απο εμενα.Αντιμετωπιζω το ιδιο προβλημα,προεκυψε ξαφνικα στη συζυγο μου και χρειαζεται αμεση εγχειριση.Ψαχνω καποιο καλο γιατρο και θα ηθελα οποιος ξερει να μου πει.Ειναι ΕΠΕΙΓΟΝ!! mor@ki_K πηγες στο γιατρο που σου προτεινε ο panaxan?Ποιον διαλεξες τελικα? panaxan τον προτεινεις ανεπιφυλακτα τον κ.Πολυζωιδη?

 

Εμενα ο Πολυζωιδης μου εσωσε τη ζωη και τον συστηνω ανεπιφυλακτα.μια επισκεψη ειναι απαραιτητη για να πειστεις.

Ευχομαι να ειναι περαστικα.

φιλικους χαιρετισμους

iQSqp3.png

qajOp2.png

MACEDONIA IS GREEK AND ONLY GREEK

Link to comment
Share on other sites

  • 1 χρόνο μετά...

Καλησπέρα σας,

η μητέρα μου πρόκειται να χειρουργηθεί..της βρήκανε μηνιγγίωμα..έχει κάποιος περάσει από ανάλογο χειρουργείο ή γνωρίζει κάτι;

Θα χειρουργηθεί στον Αγιο Λουκά Θεσ/νικης από τον Ζούντσα Β...τον ξέρει κάποιος;

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...