Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Σκούρο όσχεο


Recommended Posts

Παιδιά καλησπέρα. Ο γιος μου είναι 3 μηνών και από την ώρα που γεννήθηκε το όσχεό του είναι αρκετά πιο σκούρο από το υπόλοιπο σώμα του. Έχετε μήπως παρόμοια εμπειρία με τα δικά σας αγόρια? Πιστεύετε ότι είναι κάτι ανησυχητικό?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


ki εμας το ιδιο!τωρα που ειναι 2,5 χρονών του έφυγε τελειως!κι εμας ο γιατρος ειχε πει οτι δειχνει οτι θα γινει πολυ μελαχρινος και οντως οσο παει και σκουραίνει!

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπέρα. Ο γιος μου είναι 3 μηνών και από την ώρα που γεννήθηκε το όσχεό του είναι αρκετά πιο σκούρο από το υπόλοιπο σώμα του. Έχετε μήπως παρόμοια εμπειρία με τα δικά σας αγόρια? Πιστεύετε ότι είναι κάτι ανησυχητικό?

 

καλημερα! να σου ζησει ο μπεμπουλης! και του δικου μου ετσι ειναι! η παιδιατρος μας εβαλε και τον καναμε εξετασεις αιματος (αν θες σου στελνω αυριο ποιες ακριβως) και ευτυχως ολα καλα. εμας δεν ειναι μελαχροινος αλλα καστανοξανος! σε καταλαβαινω και εγω ειχα αγχωθει!

eNortjK1UjK1NDM1VrIGXDAS3QKo03.png

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλημερα! να σου ζησει ο μπεμπουλης! και του δικου μου ετσι ειναι! η παιδιατρος μας εβαλε και τον καναμε εξετασεις αιματος (αν θες σου στελνω αυριο ποιες ακριβως) και ευτυχως ολα καλα. εμας δεν ειναι μελαχροινος αλλα καστανοξανος! σε καταλαβαινω και εγω ειχα αγχωθει!

 

Καλημέρα! Ναι μωρέ, αν δε σου κάνει κόπο στείλε μου τις εξετάσεις όποτε μπορέσεις. Ευχαριστώ!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα. Ναι μωρέ, αν δε σου κάνει κόπο στείλε μου τις εξετάσεις όποτε μπορέσεις. Ευχαριστώ!

 

καλησπερα! οι εξετασεις που καναμε ηταν οι εξης:

D4, DHRAS, ΤΕΣΤΟΣΤΕΡΟΝΗ, ΚΟΡΤΙΖΟΛΗ, 17OHPRG, DCTM, K, Na, Cl, ινσουλινη, γλυκοζη.

μπορει να εχω κανει και κανενα λαθος γιατι δεν εβγαζα τα γραμματα της γιατρου καλα απο το βιβλιαριο.

ο/η γιατρος σου θα καταλαβει!

ελπιζω να μην ειναι κατι ανησυχητικο!

καλο βραδυ!

eNortjK1UjK1NDM1VrIGXDAS3QKo03.png

 

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα! οι εξετασεις που καναμε ηταν οι εξης:

D4, DHRAS, ΤΕΣΤΟΣΤΕΡΟΝΗ, ΚΟΡΤΙΖΟΛΗ, 17OHPRG, DCTM, K, Na, Cl, ινσουλινη, γλυκοζη.

μπορει να εχω κανει και κανενα λαθος γιατι δεν εβγαζα τα γραμματα της γιατρου καλα απο το βιβλιαριο.

ο/η γιατρος σου θα καταλαβει!

ελπιζω να μην ειναι κατι ανησυχητικο!

καλο βραδυ!

 

Σ'ευχαριστώ πολύ, καλό βράδυ!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...