Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

παιδο-ωτορινολαρυγγολόγο


Recommended Posts

Παρακαλώ πειτε μου εναν καλό παιδο-ωτορινολαρυγγολόγο για την φιλη μας elena απο την Αρτα που εχει προβλημα με το Μελινάκι της...

 

Τι ωραιο να εισαι μανουλα!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εχώ έναν πολύ καλό που πηγαίνω τον δικό μου γιο. Δεν είναι παιδο -ωτ. αλλά βλέπει πολλά παιδάκια καθημερινά. Είναι εξαιρετικός. Ο γιος μου ως μωρό είχε μια εβδομάδα 40 πυρετό και έκλαιγε πρωί βράδυ με λυγμούς. Τον πήγα μέχρι και στο νοσοκομείο. Ήταν ο μόνος που είδε ότι είχε εσωτερική ωτίτιδα. Μου έδωσε μια αντιβίωση και σε 2 μέρες το μωρό ήταν πάλι χαρούμενο.

Αν θες να σου στείλω πμ.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 3 εβδομάδες μετά...

Εμεις εχουμε "οικογενειακο γιατρο" εναν ΩΡΛ διοτι απο παντα βασανιζομασταν σαν παιδια με ωτιτιδες, αμυγδαλιτιδες και ολα τα -ιτιδες! Ειναι πολυ καλος επιστημονας -οχι πολυ μεγαλος σε ηλικια- και ανθρωπος. Συγγνωμη αν θα πλατιασω αλλα θελω να αναφερθω...

Ο αδερφος μου επρεπε επειγοντως να χειρουργηθει για κρεατακια. Τον συγκεκριμενο γιατρο δεν τον ηξεραν απο πριν οι γονεις μου.Οταν λοιπον, ανακοινωσε επειγον χειρουργειο, ο πατερας -επειδη δεν ειχε χρηματα εκεινη την περιοδο- του ειπε "Γιατρε, ποσο επειγον ειναι γιατι δεν εχω χρηματα..Ασε να παω στο χωριο σε 2 μηνες να μαζεψω ελιες κ να χειρουργηθει το παιδι.." Ο γιατρος επεμενε για το χειρουργειο & το εκανε στον αδερφο μου ΤΣΑΜΠΑ λεγοντας στον πατερα μου "Ασε να κανω καλα το παιδι & οοοταν μαζεψεις τις ελιες, με πληρωνεις"

Ακομα συγκινουμαι με αυτον τον γιατρο ο οποιος ποτε δεν δεχτηκε να τα παρει.... Ακομα κ τωρα που γαιδουρεψα τον κυνηγαω να τον πληρωσω επισκεψη κ μια μερα μου θυμησε αυτη την ιστορια με τον πατερα μου. "εγω δεν περιμενα απο εναν ανθρωπο μεροκαματιαρη (ταριφας ο μπαμπας) να μου φερει τα λεφτα! Το εκανα για το παιδι..Ομως χωρις να το περιμενω, ο πατερας σου μου εκανε την καλυτερη διαφημιση με τους πελατες στο ταξι του" ετσι μου ειπε....

Απο τοτε οσες φιλες μου εχω στειλει με τα πιτσιρικακια τους καμια δεν μου εκανε το παραμικρο παραπονο!!

Συγγνωμη που πλατιασα με προσωπικη εμπειρια αλλα ειναι ΕΠΙΣΤΗΜΟΝΑΣ & ΑΝΘΡΩΠΟΣ απο τους λιγους.....

Για πληροφοριες οποιος θελει,πμ. Εχει ιατρειο κ ειναι και σε νοσοκομειο.

4usdp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...