Ελληνική Εταιρία Ενημέρωσης Γονέων Σύνδεσμοι Α-Ω | chat 0-2 | 3-5 | 6-12

forum υγεία & ασφάλεια διατροφή ψυχολογία δραστηριότητες ειδήσεις
-

Επιστροφή   Φόρουμ της ΕΕΕΓ (Ελληνική Εταιρεία Ενημέρωσης Γονέων) > Από την Εγκυμοσύνη ως την Εφηβεία! > Θέλω να γίνω μαμά/μπαμπάς

Notices

Απάντηση στο θέμα

Εργαλεία Θεμάτων
Παλιά 21-02-10, 12:34   #1
chrischris

chrischris χωρίς αξιολόγηση
Προεπιλογή ΣΟΣ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ

KOΡΙΤΣΙΑ ΣΟΣ,
ΑΥΤΗ ΤΗ ΦΟΡΑ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΑ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΨΥΧΡΑΙΜΗ ΑΛΛΑ ΑΡΧΙΖΩ ΝΑ ΦΡΙΚΑΡΩ!!!! ΤΗΝ ΤΕΤΑΡΤΗ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΟ ΤΕΣΤ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΝΕΝΑ ΣΥΜΠΤΩΜΑ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ....ΤΗΝ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΗ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΗΜΟΥΝ ΕΓΚΥΟΣ ΕΊΧΑ ΠΟΝΑΚΙΑ, ΔΕΚΑΤΑ ΚΑΙ ΚΑΦΕ ΕΚΚΡΙΣΕΙΣ 2 ΗΜΕΡΕΣ ΠΡΙΝ ΤΟ ΤΕΣΤ. ΤΩΡΑ ΕΧΩ ΜΟΝΟ ΔΕΚΑΤΑ ΚΑΙ ΠΡΗΣΜΕΝΟ ΣΤΗΘΟΣ. ΓΙΑ ΟΣΕΣ ΔΕΝ ΓΝΩΡΙΖΟΥΝ ΕΚΑΝΑ ΕΜΒΡΥΟΜΕΤΑΦΟΡΑ 2 ΚΑΤΕΨΥΓΜΕΝΩΝ ΒΛΑΣΤΟΚΥΣΤΩΝ 5 ΗΜΕΡΕΣ ΠΡΙΝ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΟ ΤΕΣΤ ΣΤΙΣ 24/2!!!!!
Ο χρήστης chrischris δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 21-02-10, 19:48   #2
michel

Το avatar του χρήστη michel

michel ουδετερη μηδέν
Προεπιλογή

ειναι αρκετα αυτα τα 2 συμπτωματα που εχεις,ηδη,για να μπορεις να ελπιζεις σε ενα ΘΕΤΙΚΟ αποτελεσμα.
ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ,ΜΕ ΜΙΑ ΤΕΡΑΣΤΙΑ ΧΟΡΙΑΚΗ.!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ο χρήστης michel δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 21-02-10, 19:58   #3
Olympia99

Περιοχή: Germany
Olympia99 χωρίς αξιολόγηση
Προεπιλογή

Μην αγχώνεσαι, και εγώ δεν είχα κανένα σύμπτωμα στην αρχή.
Άμα δεν είχα καθυστέρηση (5 ημέρες, είχα μπερδευτεί λίγο) και δεν έκανα το τεστ, δεν θα καταλάβαινα ότι είμαι έγκυος.
Καλή επιτυχία και πολλά +++++
Παλιά 22-02-10, 12:53   #4
chrischris

chrischris χωρίς αξιολόγηση
Προεπιλογή

ευχαριστώ κορίτσια για τα λόγια σας...εσείς μείνατε έγκυες από κατεψυγμένα???
Απλά έχω κάνει 3 προσπάθειες στο παρελθόν με κατεψυγμένα και αποτέλεσμα 0. Μετά έκανα 2 με φρέσκα και έμεινα και τις 2 φορές έγκυος (βιοχημικές εγκυμοσύνες, εξωμήτρια και παλλίνδρομη). Νομίζω ότι το ενδομητριό μου λειτουργεί καλύτερα όταν διεγείρονται και οι ωοθήκες...
Ο χρήστης chrischris δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 06-03-10, 15:55   #5
ολγακι28

Περιοχή: πειραιασ
ολγακι28 χωρίς αξιολόγηση
Προεπιλογή ax tha mas faei h agwnia

geia sas koritsia eimai kainourgia,thelw na me vohthete kai mena ea mporeite...pliiiiiiiiz
thelw na sas pw oti exw kapoia sumptwmata kai na mou peite ean uparxei endexomeno egkumosunhs!ponaw xamila oxi sunexeia omws
exw zalades area kai pou to sththos mou omws katholou priximo,kai parathrhsa pio suxna na phgainw toualeta extes eixa 36,9 psilodekata!kai perimenw na adiathetisw 13-15 tou mhna!mipws einai nwris gia sumptwmata!
Ο χρήστης ολγακι28 δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 06-03-10, 18:17   #6
ΚΡΗΤΗ

ΚΡΗΤΗ χωρίς αξιολόγηση
Προεπιλογή

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΘΕΛΩ ΤΗ ΒΟΗΘΕΙΑ ΣΑΣ!!!!
ΕΚΑΝΑ ΔΕΥΤΕΡΗ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΜΕ ΚΑΤΕΨΥΓΜΕΝΑ ΑΥΤΗ ΤΗ ΦΟΡΑ ΚΑΙ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΧΟΡΙΑΚΗ ΣΤΙΣ 11 3 .
ΑΥΤΗ ΤΗ ΦΟΡΑ ΟΜΩΣ ΠΟΝΑΩ ΧΑΜΗΛΑ ΣΑΝ ΚΑΤΙ ΝΑ ΜΕ ΤΡΑΒΑΕΙ ΠΟΤΕ ΔΕΞΙΑ ΠΟΤΕ ΑΡΙΣΤΕΡΑ ΠΟΤΕ ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ,ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΑ ΑΔΙΑΘΕΤΗΣΩ ΣΤΙΣ 9/3 ΚΑΙ ΣΥΝΗΘΩΣ ΠΟΝΟΥΣ ΕΧΩ ΛΙΓΟ ΠΡΙΝ ΚΑΤΕΒΟΥΝ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΜΙΑ ΜΟΝΟ ΜΕΡΑ. ΛΕΤΕ ΝΑ ΣΥΜΑΙΝΕΙ ΚΑΤΙ???????????????????????????????????????????????????????????????
Ο χρήστης ΚΡΗΤΗ δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 08-05-14, 18:23   #7
xhejni

xhejni χωρίς αξιολόγηση
Προεπιλογή

γεια σας κοριτσια ειμαι καινουρια εδω και εχω αγχωθει τοσο πολυπου θελω να μιλησω με καποια να ηρεμησω. εδω και εναν χρονο οι προσπαθειες ειναι συνεχομενες χωρις αποτελεσμα βεβαια. Τον Δεκεμβρη ειχα δεκα μερες καθυστεριση με ολα τα συμπτοματα και χωριακι 1 ελεος δηλ. ημουν τοσο σιγουρη που δεν πηγαινε αλλο. να μην τα πολυλογω μετα απο αυτο σταθερος κυκλος τωρα παλι περιμενα στις 5/5 αλλα τιποτα . Οχι βεβαια οτι θελω να ερθει αλλα διαβαζοντας εδω δεν εχω και πολλα συμπτωματα. π.χ πρησμενο στηθος τουμπανο κανενας πονος στο ασχετο μες την υημερα χαμηλα και μετα φευγει. μετα απο επαφη ειχα εντονο πονο χαμηλα και ειπα τωρα αδιαθετησα αλλα ουτε να σηκοθω δεν μπορουσα απλα ξαπλαωσα μπρουμυτα κ με πηρε ο υπνος. ξυπνησα το πρωι αλλα τιποτα . προχθες μια μικρη ταση ειχα πηγα τουαλετα αλλα δεν εκανα εμετο και αυτο ηταν ολο. μια πολυ μικρη ζαλαδα σημερα το πρωι αλλα λεω μπορει να ηταν απο το τσιγαρο. αχ τι αλλα? ουφ α! ναι θερμοκρασια φυσιολογικη. τι να πιστεψω τωρα? το ειπα στον αντρα μου αλλα με τοσες απογοητευσεις μου λεει μην το σκεφτεσαι θα αδιαθετησεις. γινετε να μην το σκεφτομαι με 2 μερες καθυστερισης? απλα ελπιζω πως ηρθε η ωρα μου
Ο χρήστης xhejni δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Bookmarks

Εργαλεία Θεμάτων

Δικαιώματα - Επιλογές