Ελληνική Εταιρία Ενημέρωσης Γονέων Σύνδεσμοι Α-Ω | chat 0-2 | 3-5 | 6-12

forum υγεία & ασφάλεια διατροφή ψυχολογία δραστηριότητες ειδήσεις
-

Επιστροφή   Φόρουμ της ΕΕΕΓ (Ελληνική Εταιρεία Ενημέρωσης Γονέων) > Θέματα γενικού ενδιαφέροντος > Σπίτι μου Σπιτάκι μου!

Notices

Σπίτι μου Σπιτάκι μου! Πρακτικές ιδέες και χρήσιμες συμβουλές για το σπίτι, αρχειοθέτηση & οργάνωση σπιτιού, επισκευές, ηλεκτρικά, καθαριότητα σπιτιού κλπ.

Απάντηση στο θέμα

Εργαλεία Θεμάτων
Παλιά 19-02-10, 13:55   #1
BEAUTIFULL

Το avatar του χρήστη BEAUTIFULL

BEAUTIFULL ουδετερη μηδέν
Προεπιλογή Πινακες ζωγραφικης;

εκτος απο το αφισοραμα και biz art εχετε κανενα αλλο site να προτεινετε; ψαχνω να αγορασω πινακες για το σαλονι μου σε αφηρημενο υφος μοντερνο - ειχα παρει παλιοτερα απο το αφισοραμα σε καλες τιμες , και θελω να δω παλι κατι οικονομικο σε αλλη εταιρεια παρεμφερη με τις παραπανω ...
Ο χρήστης BEAUTIFULL δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 19-02-10, 18:23   #2
Pola

Το avatar του χρήστη Pola

Περιοχή: Κηφισιά
Pola ουδετερη μηδέν
Προεπιλογή

Kαλησπέρα!

Είχα πάρει 2 πίνακες από το www.artselect.gr
Nομίζω ότι έχουν και μαγαζί κάπου στον Ταύρο (εγώ τους πήρα από το internet)
Παλιά 21-02-10, 01:39   #3
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 13

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 13 ουδετερη μηδέν
Προεπιλογή

Θα βρεις πολύ όμορφους πίνακες στο στυλ που ζητάς στο Εντός και στο Vicko. Δεν ξέρω αν είναι αληθινοι αλλά είναι σε τελάρο κανονικό και οι μπογιές είναι αναγλυφες επάνω. Τιμές από 15 - 80 Ε.

Ο χρήστης ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 13 δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 28-02-10, 21:27   #4
irn

Περιοχή: Θεσσαλονίκη
irn χωρίς αξιολόγηση
Προεπιλογή

Κορίτσια από Θεσσαλονίκη έχω πάρει εγώ πίνακα σε πολύ καλή τιμή με φοβερή δουλειά από μία κυρία που είναι πάρα πολύ καλή, καλλιτέχνης στην ζωγραφική, η οποία κάνει ότι σχέδιο θέλετε, έχει και έτοιμους πίνακες που μπορείτε να τους δείτε και να αγοράσετε, για την κουζίνα σας, για το σαλόνι σας, για το παιδικό δωμάτιο των παιδιών σας!!Μπορείτε να βρείτε ότι σχέδιο σας αρέσει και να σας το ζωγραφίσει!!!Οποια θελήσει ας μου στείλει πμ να της δώσω το τηλέφωνο της!!
Ο χρήστης irn δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 01-03-10, 03:42   #5
elenik

Το avatar του χρήστη elenik

elenik ουδετερη μηδέν
Προεπιλογή

Εμενα μου αρεσουν το στυλ και οι τιμες του Praktiker

Επισης στα maxstores εχει πολυ ομορφους! Ειδα εναν εχθες εκει τελειο λεμε!! Οι σταγονες του νερου ηταν λες και πρεπει να εχω την σφουγγαριστρα διπλα

Σιγουρα ο γυαλος ειναι στραβος.. δεν εξηγειτε αλλοιως!!
Ο χρήστης elenik δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 08-03-10, 14:34   #6
interior designer maria
Μή ενεργός λογαριασμός

interior designer maria χωρίς αξιολόγηση
Question

koritsia mhpws kserete pws legete h texnikh pou epanw stous pinakes exei kolimena pragmatika antikeimena????????? a pou mporw na vrw???
Ο χρήστης interior designer maria δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 27-10-10, 22:51   #7
supermama

Περιοχή: thessaloniki
supermama ουδετερη μηδέν
Προεπιλογή

και γω θα σου προτινα το vicko. αν και μπορεις να βρεις και σε αλλα μαγαζακια που εχουν διαφορα για το σπιτι. πχ ανδρεαδης homestores η και αλλα μη επωνυμα. χωρις να θελω να σου χαλασω το θεμα αλλα εχω και γω μια ερωτηση και μαλιστα κοιτουσα αν υπαρχει ηδη στο φορουμ και ετσι βρηκα το δικο σου θεμα. καιγω ψαχνομαι να αγορασω πινακες για το σαλονι. αυτο ακριβως που λες. και μου ειπε ο αντρας μου να τους κανω μονη μου αγοραζοντας χρωματα και καμβαδες. η αληθεια πιανει το χερι μου! ασε που μαλλον θα κλεψω καμια ιδεα απο κανεναν πινακα που θα δω και γω σε λιγο απο bizart. ( μη το πειτε πουθενα! ) λοιπον.... η ερωτηση μου ειναι ξερει καμια σας τι χρωματα να παρω και πως να τα ζητησω?
Ο χρήστης supermama δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 27-10-10, 23:38   #8
mgeorgan

Το avatar του χρήστη mgeorgan

mgeorgan χωρίς αξιολόγηση
Προεπιλογή

εχθες ανακάλυψα οτι και το amazon.co.uk στελνει πινακες σε εξευτελιστικές τιμες και καποιους μαλιστα τζάμπα ή με 4 ευρω μεταφορικά. Εχει και τριπτυχα! και απο τα αλλα με αντικειμενα!!! Ψαξτε το σαν canvas wall art ή metal wall art αντιστοιχα. Καλη αναζητηση
Ο χρήστης mgeorgan δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 28-10-10, 00:35   #9
IRINARI

Το avatar του χρήστη IRINARI

IRINARI ουδετερη μηδέν
Προεπιλογή

Μια συγγενής μου ζωγραφίζει πολύ όμορφους πίνακες ζωγραφικής,κυρίως τοπία και θαλασσογραφίες,με λάδι σε μουσαμά.
Έχει ζωγραφίσει εκατοντάδες πίνακες,αν ενδιαφέρεται κάποια κοπέλα μπορώ να βάλω κάποιες φωτογραφίες να δείτε.
Δεν το κάνει για να τους πουλήσει,απλά από χόμπυ,εγώ προσπαθώ να την ψήσω να τους πουλήσει!!
Ο χρήστης IRINARI δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 28-10-10, 01:05   #10
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 13

Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχικό μήνυμα απο supermama Εμφάνιση μηνυμάτων
και γω θα σου προτινα το vicko. αν και μπορεις να βρεις και σε αλλα μαγαζακια που εχουν διαφορα για το σπιτι. πχ ανδρεαδης homestores η και αλλα μη επωνυμα. χωρις να θελω να σου χαλασω το θεμα αλλα εχω και γω μια ερωτηση και μαλιστα κοιτουσα αν υπαρχει ηδη στο φορουμ και ετσι βρηκα το δικο σου θεμα. καιγω ψαχνομαι να αγορασω πινακες για το σαλονι. αυτο ακριβως που λες. και μου ειπε ο αντρας μου να τους κανω μονη μου αγοραζοντας χρωματα και καμβαδες. η αληθεια πιανει το χερι μου! ασε που μαλλον θα κλεψω καμια ιδεα απο κανεναν πινακα που θα δω και γω σε λιγο απο bizart. ( μη το πειτε πουθενα! ) λοιπον.... η ερωτηση μου ειναι ξερει καμια σας τι χρωματα να παρω και πως να τα ζητησω?
Aυτό έκανα και εγώ. Πήρα ακρυλικές μπογιές (το αποτέλεσμα είναι σαν ελαιογραφία αλλά είναι πιο ευκολες γιατί δουλευονται με νερό) και τελάρα από το Ηοbby, και έκανα δοκιμαστικά 2 πίνακες και μια προσωπογραφία της κόρης μου. Θα σου πω όμως κάτι, ο κάθε πίνακας αργεί να ολοκληρωθεί, πρέπει να έχεις όρεξη όταν τον κάνεις, έμπνευση, και πολύ χρόνο. Εντωμεταξύ θα σου στοιχίσει πιο πολύ από το Vicko. Όταν πας να ψωνίσεις θα καταλάβεις, εγώ απορώ τι κερδίζουν από τα Vicko, να σκεφτείς ότι ένας πίνακας εκεί στοιχίζει πιο λίγο και από ένα τελάρο. Εγώ τελικά έβαλα τους 2 δικούς μου πίνακες στο καθιστικό μαζί με 2 από Vicko και περισσότερο αληθινοί φαίνονται αυτοί παρά τα δικά μου αυθεντικά μοναδικά κομμάτια. Πήρα και ένα στην κρεββατοκάμαρα, άπαιχτος και αυτός.
Κάλή επιτυχία αν το κάνεις τελικά, να ξέρεις στο Hobby θα βρεις τα πάντα!

Παλιά 28-10-10, 20:32   #11
supermama

supermama ουδετερη μηδέν
Προεπιλογή

ο αντρας μου σημερα μου ειπε πως ολα αυτα που θα χρειαστω, χρωματα κ.λ. θα κοστισουν βαρια ενα 30 ευρω. οσο για τελαρο το κανουμε και μονοι μας.. ξερωγω... ειδα κατι σχεδια που μαρεσαν. θακανω μια προσπαθεια και βλεπουμε.
Παλιά 29-10-10, 09:39   #12
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 13

Προεπιλογή

Παράθεση:
ο αντρας μου σημερα μου ειπε πως ολα αυτα που θα χρειαστω, χρωματα κ.λ. θα κοστισουν βαρια ενα 30 ευρω. οσο για τελαρο το κανουμε και μονοι μας.. ξερωγω... ειδα κατι σχεδια που μαρεσαν. θακανω μια προσπαθεια και βλεπουμε.
Καλή επιτυχία, περιμένω εντυπώσεις και φωτογραφίες!

Banner διαφημιζόμενων ή ιστοσελίδων που στηρίζει η ΕΕΕΓ Parents.gr
Παλιά 29-10-10, 20:31   #13
supermama

supermama ουδετερη μηδέν
Προεπιλογή

ναι ναι εννοητε! θα σας τα δειξω οταν με το καλο ειναι ετοιμα! και αν βγουν καλα με βλεπω να κολαω κιολας. με ξερω. θα κανω παγκο στην αριστοτελους!χαχαχαχα
Παλιά 14-11-10, 11:50   #14
supermama

supermama ουδετερη μηδέν
Προεπιλογή

ναμαι παλι. πηρα προχθες υλικα. αλλα πηρα και για αρχη ενα μπλοκ με φυλλα καμβα. δεν ηξερα οτι υπηρχε τετοιο μπλοκ! πηρα και τεμπερες να βγαλω μια το σχεδιο στα προχειρα μη χαλαω τα καλα χρωματα (να ζωγραφισουν και τα μικρα μαζι μου διπλα για ναμαι ησυχη)καιμετα το κανω πιο επισημα. μολις τελιωσω το προχειρο ομως θα σας το δειξω μαζι με τα αυθεντικα που διαλεξα να μου πειτε.
οσο για τα υλικα δεν το ψαξα και πολυ τωρα απο μαλλιαρη τα πηρα. οταν παρωτα καλα θα το ψαξω πιο πολυ
Παλιά 14-11-10, 17:22   #15
fairy's mom

Το avatar του χρήστη fairy's mom

Περιοχή: Αθηνα
fairy's mom χωρίς αξιολόγηση
Προεπιλογή

Παράθεση:
ναμαι παλι. πηρα προχθες υλικα. αλλα πηρα και για αρχη ενα μπλοκ με φυλλα καμβα. δεν ηξερα οτι υπηρχε τετοιο μπλοκ! πηρα και τεμπερες να βγαλω μια το σχεδιο στα προχειρα μη χαλαω τα καλα χρωματα (να ζωγραφισουν και τα μικρα μαζι μου διπλα για ναμαι ησυχη)καιμετα το κανω πιο επισημα. μολις τελιωσω το προχειρο ομως θα σας το δειξω μαζι με τα αυθεντικα που διαλεξα να μου πειτε.
οσο για τα υλικα δεν το ψαξα και πολυ τωρα απο μαλλιαρη τα πηρα. οταν παρωτα καλα θα το ψαξω πιο πολυ
Αν χρησιμοποιήσεις ακρυλικά χρώματα, καλό είναι να μην τα αραιώνεις πάρα πολύ με νερό, γιατί μετά μπορεί να σου κάνει ραγίσματα το χρώμα. Υπάρχουν κάποια medium που έχουν ματ ή γυαλιστερό αποτέλεσμα και κάνουν την δουλειά του νερού χωρίς όμως το ελάττωμά του.
Επίσης όταν ζωγραφίζεις να έχεις δίπλα σου ένα σπρέυ με νερό, και να ψεκάζεις τα πινέλα σου και να τα σκουπίζεις σε βργμένο πανί, γιατί τα ακρυλικά στεγνώνουν πάρα πολύ γρήγορα. Τέλος ένα πολύτιμο για μένα κόλπο. Επειδή σπάνια τελειώνεις έναν πίνακα σε μία μέρα πάρε χαρτί κουζίνας, ψέκασε το καλά να γίνει υγρό, βάλτο πάνω από την αυγοθήκη με τα χρώματα σου και κλείστο με ένα polybag. Η υγρασία θα σου διατηρήσει τα χρώματα και την επόμενη μέρα. Απλά αν ψεκάσεις πολύ νερό κάποια χρώμτα θα αλλάξουν έναν τόνο απόχρωση.
Καλή επιτυχία και περιμένουμε να δούμε δουλειά σου!

λιστα ομοιοπαθητικών φαρμάκων έκτακτης ανάγκης
Ο χρήστης fairy's mom δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 16-11-10, 23:40   #16
supermama

supermama ουδετερη μηδέν
Προεπιλογή

πρωτη δοκιμη!!!
Παλιά 17-11-10, 09:56   #17
ballou

ballou χωρίς αξιολόγηση
Προεπιλογή

Πολύ καλό το αποτέλεσμα! Μπράβο σου. Είσαι σίγουρη πως είναι πρώτη δοκιμή; Τι να πω ... είσαι χρυσοχέρα.
Παλιά 17-11-10, 10:10   #18
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 13

Προεπιλογή

Και μένα μ΄αρέσει πολύ! Συνέχισε! Μπράβο σου!

Παλιά 17-11-10, 10:35   #19
elenaκι

elenaκι ουδετερη μηδέν
Προεπιλογή

Πολύ καλο!
Για όσες ενδιαφέρονται να αγοράσουν δείτε στο www.allposters.com
Οι αφίσες είναι πολύ καλής ποιότητας και μετά μπορείτε να τις δώσετε να τις περάσουν σε καμβά και γίνονται τέλεια καδρα και έχει πολλή μεγάλη ποικιλία.
Ο χρήστης elenaκι δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 17-11-10, 11:29   #20
ballou

ballou χωρίς αξιολόγηση
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχικό μήνυμα απο elenaκι Εμφάνιση μηνυμάτων
Πολύ καλο!
Για όσες ενδιαφέρονται να αγοράσουν δείτε στο www.allposters.com
Οι αφίσες είναι πολύ καλής ποιότητας και μετά μπορείτε να τις δώσετε να τις περάσουν σε καμβά και γίνονται τέλεια καδρα και έχει πολλή μεγάλη ποικιλία.
Όντως έχει τέλεια σχέδια. Αλλά τι εννοείς να τις περάσουν σε καμβά; Τις τύπωνουν πάνω σε καμβά ή κάτι άλλο;
Παλιά 17-11-10, 22:15   #21
supermama

supermama ουδετερη μηδέν
Προεπιλογή

το 2ο δημιουργημα μου! το κανα βλεποντας κισμετ σημερα!χαχαχα

http://i1222.photobucket.com/albums/...7112010068.jpg

και για να καταλαβετε αυτο ειναι το original.. απλα το κοκκινο μου το τελειωσαν τα μικρα και ετσι αλλαξα ολο το θεμα και το στυλ.

http://i1222.photobucket.com/albums/...b41be419a4.jpg

(σορρυ κοριτσια που σας βαζω σε κοπο να μπειτε να το δειτε αλλα φοβαμαι μη θεωρηθει ακαταλληλη η εικονα-οχι οτι εχει κατι ιδιαιτερο αλλα..)
Παλιά 18-11-10, 00:03   #22
mgeorgan

Το avatar του χρήστη mgeorgan

mgeorgan χωρίς αξιολόγηση
Προεπιλογή

πλακα κανεις?
Το τελειωσες σε τοση λιγη ώρα και εισαι και ερασιτεχνης? Τι δουλεια κανεις? Μήπως να αλλάξεις δουλεια και να γίνεις διασημη?
Ο χρήστης mgeorgan δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 18-11-10, 10:34   #23
elenaκι

elenaκι ουδετερη μηδέν
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχικό μήνυμα απο ballou Εμφάνιση μηνυμάτων
Όντως έχει τέλεια σχέδια. Αλλά τι εννοείς να τις περάσουν σε καμβά; Τις τύπωνουν πάνω σε καμβά ή κάτι άλλο;
΄
Από το σάιτ σου στέλνουν την αφίσα και μετά το πας σε κορνιζά και το φτιάχνει εκείνος .
Ο χρήστης elenaκι δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 18-11-10, 10:49   #24
supermama

supermama ουδετερη μηδέν
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχικό μήνυμα απο mgeorgan Εμφάνιση μηνυμάτων
πλακα κανεις?
Το τελειωσες σε τοση λιγη ώρα και εισαι και ερασιτεχνης? Τι δουλεια κανεις? Μήπως να αλλάξεις δουλεια και να γίνεις διασημη?
Καλημερααααα!!! ναι mgeorman και ο αλλος τοσο με πηρε. ισως επειδη το κανω ετσι για την πλακα και δε ξερω, το κανω πιο γρηγορα προσεχοντας οχι πολλα και στην ουσια βγαινει μονος του. Οσο για τη δουλεια εχω μαθει κατι λιγα περι διακοσμηης οποτε εκανα σχεδιο και λιγο ελευθερο. θα κανω να σας δειξω στο περιπου τι διαλεξα για το σαλονι μου. τερμα τα ασχετα πειραματα. θατα βαλω μολις ταχω ετοιμα. Μεσολαβει και το Σαββατοκυριακο γαμ*** και δεν εχει κισμετ! χαχαχαχα
Banner διαφημιζόμενων ή ιστοσελίδων που στηρίζει η ΕΕΕΓ Parents.gr
Παλιά 18-11-10, 11:56   #25
ballou

ballou χωρίς αξιολόγηση
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχικό μήνυμα απο elenaκι Εμφάνιση μηνυμάτων
΄
Από το σάιτ σου στέλνουν την αφίσα και μετά το πας σε κορνιζά και το φτιάχνει εκείνος .
Σε ευχαριστώ πολύ για την απάντηση. Να σε ρωτήσω εσύ έχεις αγοράσει από αυτο το σαιτ. Και κάτι άλλο οι αφίσες τους ειναι ματ ή γυαλιστερές στην όψη τους.;
Παλιά 08-12-10, 20:24   #26
supermama

supermama ουδετερη μηδέν
Προεπιλογή

καλησπεραααα!!! λοιποοοοννν! σημερα αγορασα χρωματα ακρυλικα. εχω τρελλη αγωνια για το πως θα βγουν. πηρα και καμβαδες ετοιμους στο τελαρο. μπορει καμια να μου πει καποιο κολπο η γενικα την τεχνικη για πιο ευκολο δουλεμα για το ακρυλικο???
Παλιά 15-12-10, 17:20   #27
supermama

supermama ουδετερη μηδέν
Προεπιλογή

ειπα να τα βαλω στον τοιχο και να σας τα δειξω αλλα δεν αντεξα. Λοιπον????

Παλιά 15-12-10, 23:48   #28
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 13

Προεπιλογή

supermama είσαι πράγματι super. Όχι μόνο τα κάνεις υπέροχα αλλά τα κάνεις και γρήγορα. Συνέχισε! πραγματικά μπράβο!

Παλιά 16-12-10, 13:36   #29
supermama

supermama ουδετερη μηδέν
Προεπιλογή

δεν ειμαι σιγουρη ομως... μου αρεσαν πολυ απλα υπαρχει ενα κενο ακομα στο μυαλο μου που δεν τοχω.. λεω το δεντρο να το κανω δωρο στηνκουμπαρα μου. καινα κανω ενα παρομοιο για μενα απλα στο δευτερο πινακα ναναι καποια κλαδια απτο δεντρο και οχι το μισο.. στο αλλο κατι θελω να κανω στο φοντο. κατι δε μου κολαει. αντι για τις γραμμες τις ασημι. καμια ιδεα?
Παλιά 16-12-10, 14:17   #30
Nantia

Το avatar του χρήστη Nantia

Περιοχή: Θεσσαλονίκη
Nantia ουδετερη μηδέν
Προεπιλογή

Παράθεση:
καλησπεραααα!!! λοιποοοοννν! σημερα αγορασα χρωματα ακρυλικα. εχω τρελλη αγωνια για το πως θα βγουν. πηρα και καμβαδες ετοιμους στο τελαρο. μπορει καμια να μου πει καποιο κολπο η γενικα την τεχνικη για πιο ευκολο δουλεμα για το ακρυλικο???
σουπερ μαμα εχεις ταλεντο!!!!
Λοιπον θα σου πω λιγα πραγματα για την ζωγραφικη που τωρα παιρνω μαθηματα.
Καλυτερα να μην ζωγραφιζεις με ακρυλικα χρωματα αυτα ειναι μονο για τους εμπειρους ζωγραφους να παιρνεις χρωματα με λαδι. Στρωνουν πιο ευκολα αλλα χρειαζεται να περιμενεις να στεγνωσουν λιγο.
Τα χρωματα που θα παιρνεις θα τα ανεμιγνυεις και με το ασπρο για να βλεπεις τις αποχρωσεις του χρωματος (αν θελεις πιο ανοιχτες ή πιο σκουρες) και θα εχεις διπλα σου και λαδακι ειδικο για ζωγραφικη και καπου καπου θα βουτας το πινελο σου μεσα και μετα στο χρωμα για να γλυστραει καλυτερα. Καθε φορα που αλλαζουμε χρωμα το πινελο πρεπει να το ξεπλενουμε με νεφτι και μετα να το σκουπιζουμε με χαρτι...

πραγματικα πολυ καλη προσπαθεια εκανες με του πινακες!! Μπραβοοοοοοο
Ο χρήστης Nantia δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 20-12-10, 14:50   #31
supermama

supermama ουδετερη μηδέν
Προεπιλογή

ενας περιπου ιδιος μονο που ειναι σε χοντρο πλαισιο με λιγο διαφορετικα χρωματα

Παλιά 20-12-10, 15:15   #32
Ειρήνη

Περιοχή: Νίκαια
Ειρήνη ουδετερη μηδέν
Προεπιλογή

A... εσύ πουλάκι μου ζωγραφίζεις! Μονο που το κάνεις στην κυριολεξία!!!

ΜΠΡΑΒΟ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΜΠΡΑΒΟ!

Υ.Γ. Θέλω και γω πίνακες..... Οικονομικούς όμως!
Παλιά 20-12-10, 19:24   #33
supermama

supermama ουδετερη μηδέν
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχικό μήνυμα απο Ειρήνη Εμφάνιση μηνυμάτων

Υ.Γ. Θέλω και γω πίνακες..... Οικονομικούς όμως!
σε ευχαριστω παρα πολυ! μου αρεσει πολυ και μαρεσει που ταβαζω εδω καιτα βλεπετε.μου αρεσει που τα μοιραζομαι. Τι πινακες θελεις? και τι εννοεις οικονομικους?
Απάντηση στο θέμα

Bookmarks

Εργαλεία Θεμάτων

Δικαιώματα - Επιλογές