Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΜΕΓΑΛΗ ΡΟΗ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΑΠΟΞΕΣΗ


roze

Recommended Posts

Γεια σας ,ειμαι νεα στο φορουμ!βλεπω εισαστε εξπερ στα θεματα εγκυμοσυνης και ηθελα την γνωμη σας.4 μηνες πριν ειχα μια παλλινδρομη και εκανα αποξεση,απο τοτε ο κυκλος μου ειναι σταθεροτατος 30 ημερες,αλλα αυτο που εχει αλλαξει ειναι η διαρκεια του.Δηλαδη ενω ειχε διαρκεια 4-5 μερες,τωρα πηγε 7-8!!!!!εχει συμβει κατι παρομοιο σε καμμια σας?Ανησυχω μηπως επηρρεασει την γονιμοτητα μου,μιας και ξεκιναω παλι προσπαθειες!!!χαιρομαι που θα ειμαι στην παρεα σας!!!!!:oops:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


σε ευχαριστω για την αμεση απαντηση σου.μετα απο ποσο καιρο επανηλθε στα φυσιολογικα?η δεν επανηλθε?μετα απο αυτο το γεγονος ξανα εμεινες εγκυος?

Link to comment
Share on other sites

Έκανα την θεραπευτική απόξεση τον Οκτώβριο (ήμουν 18 εβδομάδων). Από τότε παρατήρησα μια αύξηση στην ροή καθώς και στις μέρες που διαρκεί(την τελευταία φορά μου κράτησε 8 μέρες, από την 5 και μετά τα σπαστικά καφετιά) Τώρα είμαι σε προσπάθειες νέας εγκυμοσύνης.

Είμαι πλέον μια πολύτεκνη μαμά!!!!

I have been blessed with five angels!

qwlrp3.png

Link to comment
Share on other sites

Αχ στην ιδια φαση ειμαστε!!!!!!και εγω τον Οκτωβριο εκανα την αποξεση!!!με καθησυχασες σε ευχαριστω!ελπιζω αυτη η διαταραχη να μην εμποδισει τη συλληψη!!!με το καλο το 3 παιδακι σου!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Οντως συμβαινει αυτο και ειναι ετσι οπως το περιγραφετε!

Απο εκει που ο κυκλος κρατουσε 5 μερες μετα κραταει 7-8 και η ροη ειναι μεγαλη ειδικα τις πρωτες 2 μερες!

Οσο για την εγκυμοσυνη μετα απο την αποξεση, μην αγχωνεστε! Η κουμπαρα μου 4 μηνες μετα ξαναεμεινε εγκυος και ολα πηγαν μια χαρα!

Με το καλο σας ευχομαι και τερμα οι ταλαιπωριες!

Μετρα ποσα χερια ειναι εκει για να σκουπισουν το δακρυ σου και μετα κρινε το ποσο πλουσιος εισαι!

nDtZp2.png

Link to comment
Share on other sites

συμφωνώ και εγώ, μετά την πρώτη μου απόξεση και ενώ η περίοδός μου δεν ήταν ούτε μεγάλη σε διάρκεια ούτε μεγάλη σε ροή, λες και ξαναγύρισα 15 χρόνια πίσω. Τότε που ήμουν στο γυμνάσιο και η περίοδος ήταν βάσανο. Με τα χρόνια μειώθηκε και η ποσότητα και η διάρκεια. Μετά την 2η απόξεση που είχα, 3 μήνες μετά την 1η τα πράγματα ήταν ακόμα πιο έντονα, μπορεί να είχα περίοδο 1 εβδομάδα και μετά 1 εβδομάδα καφετιά. Το σπάσιμο! Τώρα είμαι πάλι έγκυος στον 4 μήνα και η εμπειρία μου λέει το εξής: μετά από κάθε απόξεση έμενα έγκυος με το χειροφίλημα που λένε. Πολύ εύκολα.Από την 1η πρώτη μου εγκυμοσύνη έχει περάσει ακριβώς ένας χρόνος.

Κορίτσια θέλει πίστη, χαλάρωση και επιμονή. Μην το βάζετε κάτω, παιδιά όλες θα κάνουμε είτε με τον εύκολο τρόπο είτε με τον δύσκολο. Καλή επιτυχία σε όλες

Link to comment
Share on other sites

συμφωνω οτι μετα απο αποξεση η περιοδος ειναι για 3-4 κυκλους (μπορει και περισσότερους) καπως διαφορετικη. περισσότερη ροη, διαρκεια, καφετια. εμενα μου αποκατασταθηκε η "ταξη" μετα 4 κυκλους. το ιδιο περιπου μου ειχε συμβει και μετα την εγκυμοσυνη και γεννα, οποτε δεν ανησυχω... (οπως λεει και ο γιατρος μου)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλησπερα κοριτσια ,εκανα αποξυση πριν 15 μερες ,ξερει καμια μετα απο ποσο καιρο μπορω να εχω επαφη ?ο γιατρος μου ειχε πει 10 μερεσ να προσεχω ,οχι επαφη,κλπ,ειχαμε κ αποχη 2 μηνες που προσεχαμε κ τον λυπηθηκα τον αντρουλη μου χθες,μετα την επαφη ειχα λιγο τσουξιμο κ λιγο ροζ σαν να με τραυματισε,σημερα ειμαι μια χαρα...ελπιζω να μην εκανα καμια βλακεια ,αυριο παω γιατρο,αλλα εχω αγωνια,,,,,

Link to comment
Share on other sites

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ ΕΜΕΝΑ Η ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΜΟΥ ΠΑΛΛΙΝΔΟΜΙΣΕ ΠΡΙΝ ΕΝΑ ΜΗΝΑ ΠΕΡΙΠΟΥ..,ΤΩΡΑ ΒΡΙΣΚΟΜΑΙ ΣΤΗ ΤΕΤΑΡΤΗ ΜΕΡΑ ΠΕΡΙΟΔΟΥ ΚΑΙ ΜΕΧΡΙ ΚΑΙ ΧΘΕΣ ΕΙΧΑ ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ ΜΕΓΑΛΗ ΠΟΣΟΤΗΤΑ ΑΙΜΑΤΟΣ (ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΣΥΝΕΒΑΙΝΕ ΠΑΛΙΑ)ΥΠΟ ΤΙΣ ΠΑΛΙΕΣ ΣΥΝΘΗΚΕΣ ΣΗΜΕΡΑ ΘΑ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΜΟΥ ΤΕΛΕΙΩΝΕΙ Η ΠΕΡΙΟΔΟΣ ΕΝΩ ΕΧΩ ΑΚΟΜΑ ΑΙΜΑ ΑΡΚΕΤΟ!EFFAKI ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΠΑΦΗ Ο ΠΡΩΗΝ ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΕΙΧΕ ΣΥΣΤΗΣΕΙ ΝΑ ΞΕΚΙΝΗΣΩ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΕΠΑΦΕΣ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 15 ΜΕΡΕΣ ΕΝΩ ΕΝΑΣ ΑΛΛΟΣ ΓΙΑΤΡΟΣ ΠΟΥ ΣΥΜΒΟΥΛΕΥΤΙΚΑ ΜΟΥ ΠΡΟΤΙΝΕ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ 1 ΜΗΝΑ.ΕΓΩ ΞΑΝΑΕΙΧΑ ΕΠΑΦΕΣ ΒΕΒΑΙΑ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 20 ΝΜΕΡΕΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΑΝΤΕΞΑ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΕΝΑ ΜΗΝΑ:P.ΠΑΝΤΩΣ ΑΠ'ΟΤΙ ΞΕΡΩ ΟΙ ΑΠΟΨΕΙΣ ΔΙΑΦΕΡΟΥΝ ΠΟΛΥ ΑΠΟ ΓΙΑΤΡΟ ΣΕ ΓΙΑΤΡΟ!ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕ ΤΟ ΞΑΝΑ ΟΤΑΝ ΘΑ ΝΙΩΘΕΙΣ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΟΧΙ ΤΡΑΥΜΑΤΙΣΜΕΝΗ.

Link to comment
Share on other sites

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ ΕΜΕΝΑ Η ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΜΟΥ ΠΑΛΛΙΝΔΟΜΙΣΕ ΠΡΙΝ ΕΝΑ ΜΗΝΑ ΠΕΡΙΠΟΥ..,ΤΩΡΑ ΒΡΙΣΚΟΜΑΙ ΣΤΗ ΤΕΤΑΡΤΗ ΜΕΡΑ ΠΕΡΙΟΔΟΥ ΚΑΙ ΜΕΧΡΙ ΚΑΙ ΧΘΕΣ ΕΙΧΑ ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ ΜΕΓΑΛΗ ΠΟΣΟΤΗΤΑ ΑΙΜΑΤΟΣ (ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΣΥΝΕΒΑΙΝΕ ΠΑΛΙΑ)ΥΠΟ ΤΙΣ ΠΑΛΙΕΣ ΣΥΝΘΗΚΕΣ ΣΗΜΕΡΑ ΘΑ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΜΟΥ ΤΕΛΕΙΩΝΕΙ Η ΠΕΡΙΟΔΟΣ ΕΝΩ ΕΧΩ ΑΚΟΜΑ ΑΙΜΑ ΑΡΚΕΤΟ!EFFAKI ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΠΑΦΗ Ο ΠΡΩΗΝ ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΕΙΧΕ ΣΥΣΤΗΣΕΙ ΝΑ ΞΕΚΙΝΗΣΩ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΕΠΑΦΕΣ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 15 ΜΕΡΕΣ ΕΝΩ ΕΝΑΣ ΑΛΛΟΣ ΓΙΑΤΡΟΣ ΠΟΥ ΣΥΜΒΟΥΛΕΥΤΙΚΑ ΜΟΥ ΠΡΟΤΙΝΕ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ 1 ΜΗΝΑ.ΕΓΩ ΞΑΝΑΕΙΧΑ ΕΠΑΦΕΣ ΒΕΒΑΙΑ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 20 ΝΜΕΡΕΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΑΝΤΕΞΑ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΕΝΑ ΜΗΝΑ:P.ΠΑΝΤΩΣ ΑΠ'ΟΤΙ ΞΕΡΩ ΟΙ ΑΠΟΨΕΙΣ ΔΙΑΦΕΡΟΥΝ ΠΟΛΥ ΑΠΟ ΓΙΑΤΡΟ ΣΕ ΓΙΑΤΡΟ!ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕ ΤΟ ΞΑΝΑ ΟΤΑΝ ΘΑ ΝΙΩΘΕΙΣ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΟΧΙ ΤΡΑΥΜΑΤΙΣΜΕΝΗ.

Σ ευχαριστω πολυ που μου απαντησες,:) τελικα ο γιατρος μου που πηγα την επομενη μου ειπε οτι δεν πειραζει να κανω οποτε θελω ,κ τελικα θα κανω αυτο που λες εσυ οταν νοιωσω καλυτερα....Εμαθες τον λογο που ειχες παλινδρομη,εκανες καμια εξεταση??

Link to comment
Share on other sites

ΟΧΙ ΕΦΑΚΙ...Η ΒΙΟΨΙΑ ΒΓΗΚΕ ΚΑΘΑΡΗ.Ο ΚΑΡΥΟΤΥΠΟΣ ΒΓΑΙΝΕΙ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΜΕΡΕΣ.Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΕΧΩ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΤΕΙ ΛΙΓΟ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΤΟ ΒΑΖΩ ΚΑΤΩ.ΤΗΝ ΤΡΙΤΗ ΕΧΩ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΣΤΟ ΑΤΤΙΚΟ ΜΕ ΕΝΑΝ ΛΕΚΤΟΡΑ ΠΟΥ ΛΕΝΕ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΡΙΣΤΟΣ ΣΤΟ ΕΙΔΟΣ ΤΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟΝ ΡΩΤΗΣΩ ΤΙ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΑΚΟΜΑ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΠΡΟΚΕΙΜΕΝΟΥ ΝΑ ΒΡΕΘΗ Η ΑΙΤΙΑ.ΘΑ ΣΟΥ ΞΑΝΑΣΤΕΙΛΩ ΜΟΛΙΣ ΠΑΩ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΤΙ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΜΟΥ ΕΔΩΣΕ!

Link to comment
Share on other sites

ο.κ σ ευχαριστω πολυ...,:) κ εμενα καθαρη βγηκε η ιστολογικη μου κ ο γιατρος μου ειπε να κανω ελεγχο θρομβοφιλιας οπου εκανα κ τελικα εχω,κ ελεγχο για αντιπατρικα ....:confused: Περιοδος ακομη δεν μου ηρθε ισως ειναι νωρις??ειμαι 22 μερες μετα την αποξυση αυτα............φιλια.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

γεια σας!ειμαι κ εγω καινουρια εδω κ ψαχνω μερικες απαντησεις αν μπορειτε να με βοηθησετε...εκανα αποξεση απο παλινδρομη πριν 10 μερες κ οταν πηγα σε καινουριο γιατρο μου ειπε οτι ο προηγουμενος δεν με ειχε καθαρισει καλα κ για το λογο αυτο θα εχω παραπανω μερες αιμα.αυτα μου τα ειπε στις 5 μερες απο την αποξεση.εδω κ 4 μερες εχω ακομη αιμα αλλα σκουρο κ λιγοτερο.εχει συμβει σε καμια κατι παρομοιο?εχω αγχωθει λιγο κ απορω ποτε θα τελειωσει...χαιρομαι πολυ που σας βρηκα :) περιμενω με αγωνια απαντηση φιλια!!!

Link to comment
Share on other sites

τι να πω ρε κοριτσακι ,εχω τυφλη εμπιστοσυνη στον γιατρο μου κ πιστευω οτι με καθαρισε καλα φανταζομαι μετα απο καποιο καιρο θα κανω κ υπερηχο να δουμε ,μετα την αποξυση ειχα για 3 μερες πολυ λιγο αιμα κ μετα τιποτα,πως εβγαλε συμπερασμα οτι δεν σε καθαρισε καλα ο αλλος γιατρος με υπερηχο η απο το αιμα που εχεις ακομη? α,κ εμενα σκουρο ηταν το αιμα παντως,........

Link to comment
Share on other sites

EFFAKI ΜΗΠΩΣ ΣΟΥ ΣΟΥ ΕΞΗΓΗΣΕ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΣΟΥ ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΑΝΤΙΠΑΤΡΙΚΑ?ΤΗΝ ΕΞΕΤΑΣΗ ΓΙΑ ΘΡΟΜΒΟΦΙΛΙΑ ΠΟΥ ΤΗΝ ΕΚΑΝΕΣ ΔΗΜΟΣΙΑ Η' ΙΔΙΩΤΙΚΑ?ΕΧΕΙΣ ΚΑΝΕΙ ΕΞΕΤΑΣΗ ΓΙΑ ΚΑΡΥΟΤΥΠΟ?ΑΝ ΝΑΙ ΕΔΩΣΕ ΑΙΜΑ ΚΑΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΣΟΥ Η ΜΟΝΟ ΕΣΥ?ΣΟΡΡΥ ΓΙΑ ΤΙΣ ΠΟΛΛΕΣ ΜΟΥ ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

EFFAKI ΜΗΠΩΣ ΣΟΥ ΣΟΥ ΕΞΗΓΗΣΕ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΣΟΥ ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΑΝΤΙΠΑΤΡΙΚΑ?ΤΗΝ ΕΞΕΤΑΣΗ ΓΙΑ ΘΡΟΜΒΟΦΙΛΙΑ ΠΟΥ ΤΗΝ ΕΚΑΝΕΣ ΔΗΜΟΣΙΑ Η' ΙΔΙΩΤΙΚΑ?ΕΧΕΙΣ ΚΑΝΕΙ ΕΞΕΤΑΣΗ ΓΙΑ ΚΑΡΥΟΤΥΠΟ?ΑΝ ΝΑΙ ΕΔΩΣΕ ΑΙΜΑ ΚΑΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΣΟΥ Η ΜΟΝΟ ΕΣΥ?ΣΟΡΡΥ ΓΙΑ ΤΙΣ ΠΟΛΛΕΣ ΜΟΥ ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ :rolleyes:
λοιπον για τα αντιπατρικα δεν μου εξηγησε ψαχνομαι ,για καρυοτυπο δεν μου ειπε ακομη,την εξεταση για θρομβοφιλια την εκανα ιδιωτικα γιατι δεν εχω ασφαλεια στο μαρουσι κ πληρωσα310 ευρω συγκεκριμενα εκανα θρομβοελαστογραμμα,κ μου ειπε να παιρνω salospir καθε βραδυ κ μου εγραψε ενεσεις υπαρινης ,οι οποιες απο οτι διαβασα σωζουν,ομως χθες ολο το βραδυ το εβγαλα μεσα εδω κ εμαθα τα παντα θα σου πω που,....στην αρχικη σελιδα του forum-θελω να μεινω εγκυος -θελω να γινω μαμα μπαμπας Υπομνημα θρομβοφιλια μπες κ διαβασε κ για αντιπατρικα παλι στο ιδιο θελω να μεινω εγκυος κλπ αλλα οχι υπομνημα αλλα στην σελιδα 32...ελπιζω να σε βοηθησα ,περιμενω εντυπωσεις,φιλια....κ την επομενη δευτερα που θα κανω αντιπατρικα θα σου πω ακριβως τι εκανα...
Link to comment
Share on other sites

το ειδε στον υπερηχο κ ειδε επισης οτι το ενδομητριο ειναι παχυ κ απο αυτο το καταλαβε, κανονικα πρεπει να ειναι 4-5 εκατ. ενω το δικο μου ηταν 11. γι'αυτο μου ειπε οτι θα εχω παραπανω μερες αιμα. ειναι 12η μερα κ εχω ακομη καφε αρκετα στην αρχη ειχα κοκκινο για 1 εβδομαδα.μου ειπε να μην ανησυχω αλλα εγω θα παω να δω κ εναν ακομη γιατρο..εχω χασει την εμπιστοσυνη μου σ'αυτους νομιζω...ευχαριστω efakki για την απαντηση....

Link to comment
Share on other sites

ΟΚ EFFAKI.ΕΓΩ ΣΗΜΕΡΑ ΕΧΩ ΝΑ ΠΑΩ ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ.ΕΧΩ ΓΡΑΨΕΙ ΕΝΑ ΚΑΤΑΛΟΓΟ ΜΕ ΤΙΣ ΑΠΟΡΙΕΣ ΜΟΥ ΤΕΡΑΣΤΙΟ!!!ΗΔΗ ΤΟΝ ΛΥΠΑΜΕ ΤΟΝ ΚΑΗΜΕΝΟ ΤΟ ΓΙΑΤΡΟΥΛΗ ΜΕ ΤΟΣΑ ΠΟΥ ΕΧΩ ΝΑ ΤΟΝ ΑΡΩΤΗΣΩ:lol:ΕΙΜΑΙ ΦΟΥΛ ΑΓΧΩΜΕΝΗ ΓΙΑ ΤΟ ΤΙ ΘΑ ΜΟΥ ΠΕΙ:confused::shock::oops: !!!!!

Link to comment
Share on other sites

ΟΚ EFFAKI.ΕΓΩ ΣΗΜΕΡΑ ΕΧΩ ΝΑ ΠΑΩ ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ.ΕΧΩ ΓΡΑΨΕΙ ΕΝΑ ΚΑΤΑΛΟΓΟ ΜΕ ΤΙΣ ΑΠΟΡΙΕΣ ΜΟΥ ΤΕΡΑΣΤΙΟ!!!ΗΔΗ ΤΟΝ ΛΥΠΑΜΕ ΤΟΝ ΚΑΗΜΕΝΟ ΤΟ ΓΙΑΤΡΟΥΛΗ ΜΕ ΤΟΣΑ ΠΟΥ ΕΧΩ ΝΑ ΤΟΝ ΑΡΩΤΗΣΩ:lol:ΕΙΜΑΙ ΦΟΥΛ ΑΓΧΩΜΕΝΗ ΓΙΑ ΤΟ ΤΙ ΘΑ ΜΟΥ ΠΕΙ:confused::shock::oops: !!!!!

καλησπεραα τι εγινε πηγες?ολα καλα?

Link to comment
Share on other sites

ΚΙ ΕΓΩ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΕΙΜΑΙ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΣΑΣ ΑΛΛΑ ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΠΑΩ ΓΙΑ ΤΟ ΤΡΙΤΟ ΓΑΛΟΝΙΙ ΣΤΗΝ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ ΚΙ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΑΡΚΕΤΕΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ

ΛΟΙΠΟΝ ΤΗ ΘΡΟΜΒΟΦΙΛΙΑ ΤΗΝ ΕΚΑΝΑ ΙΔΙΩΤΙΚΑ ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΤΟΥ ΚΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ Ο ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΟΣ ΜΟΥ (180€)

ΤΟ ΓΡΑΦΩ ΓΙΑ ΤΙ ΦΙΛΕΣ ΜΟΥ ΕΔΩΣΑΝ ΠΑΝΩ ΑΠΟ 300€

ΤΟΝ ΚΑΡΥΟΤΥΠΟ ΤΟΝ ΕΚΑΝΑ ΕΠΙΣΗΣ ΙΔΙΩΤΙΚΑ ΕΓΩ ΚΑΙ Ο ΣΥΖΥΓΟΣ ΜΟΥ ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΜΕΡΑ

ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΑ ΑΝΤΙΠΑΤΡΙΚΑ Ο ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟΣ ΜΟΥ ΤΑ ΘΕΩΡΕΙ ΜΟΔΑ

ΚΑΛΟ ΚΟΥΡΑΓΙΟ & ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ

Link to comment
Share on other sites

γεια σας κοριτσια,ελπιζω να ειστε ολες καλα....εκτος απο τη αυξηση της διαρκειας της περιοδου,εχω και πονακια (σαν αυτα της περιοδου)μετα το μεσο του κυκλου!το παραξενο ομως ειναι οτι δεν τα ειχα στις 3 πρωτες περιοδους μετα την αποξεση,αλλα τις 2 τελευταιες ,στις ποιες ξεκινησα τις προσπαθειες για νεα εγκυμοσυνη!!!!!Σας εχει τυχει κατι παρομοιο?ΠΟλλα φιλια!

Link to comment
Share on other sites

γεια σας κοριτσια,ελπιζω να ειστε ολες καλα....εκτος απο τη αυξηση της διαρκειας της περιοδου,εχω και πονακια (σαν αυτα της περιοδου)μετα το μεσο του κυκλου!το παραξενο ομως ειναι οτι δεν τα ειχα στις 3 πρωτες περιοδους μετα την αποξεση,αλλα τις 2 τελευταιες ,στις ποιες ξεκινησα τις προσπαθειες για νεα εγκυμοσυνη!!!!!Σας εχει τυχει κατι παρομοιο?ΠΟλλα φιλια!

 

Ναι, σε μένα! και ανακουφίζομαι πολύ που το ακούω ότι συμβαίνει και σε σένα...και μερικές φορές έχω και κάτι έντονες σουβλιές...στιγμιαίες. Και προχθές που μάλλον είχα ωορρηξία είδα κάτι ροζ στο χαρτί μετά την τουαλέτα(κράτησε μια μέρα και μετά σταμάτησε).

Είμαι πλέον μια πολύτεκνη μαμά!!!!

I have been blessed with five angels!

qwlrp3.png

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...