Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΑΝΑΖΗΤΗΣΗ ΠΑΙΔΟΚΑΡΔΙΟΛΟΓΟΥ ΑΘΗΝΑ


stelaki

Recommended Posts

ΑΝΑΖΗΤΩ ΠΑΙΔΟΚΑΡΔΙΟΛΟΓΟ ΚΑΛΟ ΓΙΑΤΡΟ ΚΑΙ ΑΝΘΡΩΠΟ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΕΙ ΠΑΙΔΑΚΙ 1 ΕΤΟΥΣ ΜΕ ΣΥΣΤΟΛ. ΦΥΣΗΜΑ. ΠΟΙΟΝ ΕΧΕΤΕ ΝΑ ΜΟΥ ΠΡΟΤΕΙΝΕΤΕ?

Τα σημαντικότερα πλάσματα για μας χρειάζονται το πιο πολυπόθητο αγαθό της ζωής μας.Το χρόνο μας.

http://www.facebook.com/home.php?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Τράπαλη Χριστίνα στο Αγλαία Κυριακού, κάνει και απογευματινά ιατρεία, παρακολουθεί το γιό μου από 3 μηνών μέχρι σήμερα που είναι 5,5 και έχω μείνει ευχαριστημένη, απογευματινά στο 1535 και το τηλέφωνο του νοσοκομείου είναι 2107726374, σε περίπτωση που θές να επικοινωνήσεις άμεσα μαζί της στείλε μου μήνυμα να σου δώσω και το κινητό της.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ευχαριστω για την βοηθεια σας

Τα σημαντικότερα πλάσματα για μας χρειάζονται το πιο πολυπόθητο αγαθό της ζωής μας.Το χρόνο μας.

http://www.facebook.com/home.php?

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 1 month later...

Λίγο καθυστερημενα αλλά τελευταία δικτυώθηκα...!

Πηγα τον γιο μου (14 μηνών) στον κ. Χαραλαμπόπουλο γιατί έχει ένα φύσημα στην καρδούλα του...

Ο γιατρός είναι φοβερός άνθρωπος και φοβερός επιστήμονας - είναι Καθηγητής!! Πρόσεξε πολύ τον μικρό μου (ο οποίος δεν έκλαψε καθόλου! :-) )και μας εξηγουσε τα πάντα!

Κανει επιτόπου τις εξετάσεις που χρειάζονται δηλ υπερηχο και καρδιογράφημα! με βόλεψε και σε αυτό για να μην τρέχω τον μικρό μου..

Είναι στην Βασ. Σοφίας, στο ύψος της Αμερ. Πρεσβείας με τηλ. 210 7779380

Επεξεργάστηκαν by Alexandra_
λαθος
Link to comment
Share on other sites

  • 9 months later...

Μηπως θα μπορούσε κάποια να μου συστησει καποιον παιδοκαρδιολογό στην Αθήνα. Ευχαριστώ εκ των προτέρων

Η μικρή μου καραμέλα μεγαλώνει κάθε μέρα!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Πίστεψε το έχω ψάξει όσο δεν πάει...

Ο καλύτερος παιδοκαρδιολόγος αυτή τη στιγμή στην χώρα λέγεται Παπαγιάννης και είναι Διευθυντής στην Παιδοκαρδιολογική του "Μητέρα". Αυτός βρήκε το πρόβλημα της κόρης μου όταν γεννήθηκε. Είναι κορυφή.

Ήταν πολλά χρόνια στο Ωνάσειο και τώρα είναι στο "Μητέρα" για παιδάκια και στο "Υγεία" για ενήλικες.

 

Τον εμπιστεύομαι με κλειστά μάτια, γιατί εκτός όλων των άλλων, το παιδί μου έχει κάνει και έναν καθετηριασμό με τον εν λόγω γιατρό (mini επέμβαση πριν από σοβαρά χειρουργεία) και όταν συνήλθε από την νάρκωση δεν πονούσε καθόλου.

I LOVE LOVE LOVE MY LOVEs!!!

kk3v338aind9kxn9.png

 

kk3v94dfbst5o12x.png

Link to comment
Share on other sites

  • 1 χρόνο μετά...

Διαφημίσεις

Και εμείς στον Χαραλαμπόπουλο πήγαμε για προληπτικούς λόγους. Έκανε στο γιό μου πολύ αναλυτική εξέταση, με καρδιογράφημα και υπέρηχο. Φιλικός με τα παιδιά, άμεσος, ευγενικός. Και οικονομικός, 80Ε με απόδειξη.

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...