Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΨΗΦΙΑΚΟ ΤΕΣΤ CLEAR BLUE


Recommended Posts


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 78
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

koritsia voitheia!!!ekana to test 3meres prin thn erxomenh periodo kai mou evgale egkyos 2-3 evdomades!!!na xarw??????????????????????:P:pyparxei periptwsh lathous????????ax den mporw....

Να χαρείς Κατερίνα μου!Και εγώ έκανα το ίδιο την Παρασκυή και έδειξε 3+ και ήταν ολόσοστο!!!!!!!!!!!Συγχαρητήρια!!!!!!!:D:D:D

G2Mbp3.png

--------------------------------------------------

Μy boy is 5 years old-my girl is 3 years old!

Link to comment
Share on other sites

Eri μου γλυκιά τι ακούω; Είσαι έγκυος; Αχ, δεν μπορείς ν φανταστείς πως χάρηκα! Υποθέτω ότι ήταν φυσιολογική η σύλληψη. Αν δεν κάνω λάθος είχες μια προσπάθεια εξωσωματικής πριν κανά μήνα περίπου.

Συγχαρητήρια και σε σένα Κατερίνα! Να έχετε και τα δύο κοριτσάκια τέλειες εγκυμοσύνες! Άρα είναι αξιόπιστα τα νέα τεστάκια!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

asxeto exw kati dekata 3meres!einai apo thn egkymosynh??

Ναι, ναι από την εγκυμοσύνη είναι. Κάνε μια β-χοριακή και μετά με το αποτέλεσμα της πάρε τηλ. τον γιατρό σου να του πεις την τιμή και να σου κανονίσει ραντεβού για τον πρώτο υπέρηχο!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

koritsia voitheia!!!ekana to test 3meres prin thn erxomenh periodo kai mou evgale egkyos 2-3 evdomades!!!na xarw??????????????????????:P:pyparxei periptwsh lathous????????ax den mporw....

 

Και βέβαια να χαρείς!!!!!!!!!!!Συγχαρητήρια!!!!!!!!!!!!!!Με το καλό το μωράκι σου!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Να χαρείς Κατερίνα μου!Και εγώ έκανα το ίδιο την Παρασκυή και έδειξε 3+ και ήταν ολόσοστο!!!!!!!!!!!Συγχαρητήρια!!!!!!!:D:D:D

 

eri μου συγχαρητήρια!!!!!!!!!!!!Με το καλό!!!!!!!!!!!Να έχεις μια ήρεμη τελειόμηνη εγκυμοσύνη

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Να χαρείς Κατερίνα μου!Και εγώ έκανα το ίδιο την Παρασκυή και έδειξε 3+ και ήταν ολόσοστο!!!!!!!!!!!Συγχαρητήρια!!!!!!!:D:D:D

 

 

Ερι μου είσαι έγκυος???Είδες τελικά που δεν ήταν περίοδο!!!Για πες μας λεπτομέρειες...........

Link to comment
Share on other sites

Isidora, Elisavet kai Μάγκι Σ.σας ευχαριστώ πολύ για τις ευχές σας.Ναι, έμεινα έγκυος στον αμέσως επόμενο κύκλο μετά την εξωσωματική.Δεν ξέρω πώς έγινε αλλά είμαι πολύ χαρούμενη.Είμαι περίπου 5 εβδομάδων!!!!

G2Mbp3.png

--------------------------------------------------

Μy boy is 5 years old-my girl is 3 years old!

Link to comment
Share on other sites

Isidora, Elisavet kai Μάγκι Σ.σας ευχαριστώ πολύ για τις ευχές σας.Ναι, έμεινα έγκυος στον αμέσως επόμενο κύκλο μετά την εξωσωματική.Δεν ξέρω πώς έγινε αλλά είμαι πολύ χαρούμενη.Είμαι περίπου 5 εβδομάδων!!!!

Με το καλο να ερθει το μωρακι σου, να χεις μια καλη εγκυμοσυνη!

Link to comment
Share on other sites

Σας ευχαριστώ όλες κορίτσια!Ελπίζω να πάει καλά αυτή τη φορά!

Κατερίνα αύριο περιμένουμε νέα σου!

G2Mbp3.png

--------------------------------------------------

Μy boy is 5 years old-my girl is 3 years old!

Link to comment
Share on other sites

Σας ευχαριστώ όλες κορίτσια!Ελπίζω να πάει καλά αυτή τη φορά!

Κατερίνα αύριο περιμένουμε νέα σου!

 

 

ΤΕΛΕΙΑ!!!!Θετική σκέψη και αισιοδοξία και όλα θα πάνε καλά!!!!!!

Ειλικρινά πάρα πολύ χάρηκα!!!.....Θα σε μαλώσω που δεν μας το είπες και το ''ανακαλύψαμε'' τυχαία από άλλο φόρουμ!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Isidora, Elisavet kai Μάγκι Σ.σας ευχαριστώ πολύ για τις ευχές σας.Ναι, έμεινα έγκυος στον αμέσως επόμενο κύκλο μετά την εξωσωματική.Δεν ξέρω πώς έγινε αλλά είμαι πολύ χαρούμενη.Είμαι περίπου 5 εβδομάδων!!!!

 

Είδες που ο Θεούλης ξέρει πότε θα κάνει το θαύμα του;;;;;;;;;Χαίρομαι πάρα πολύ για σένα.

Όλα θα πάνε καλά, μην ανησυχείς, έχε πίστη και όλα θα πάνε καλά...............

Link to comment
Share on other sites

Σας ευχαριστώ όλες κορίτσια!Ελπίζω να πάει καλά αυτή τη φορά!

Κατερίνα αύριο περιμένουμε νέα σου!

Ola kala na sou pane euxomai eri!!!nai aurio tah anakoinwsw ton arithmo!!parepiptontws eimai asexth opote tha xreiastw kai th voitheia sas!!

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...