Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Recommended Posts


Διαφημίσεις


oταν το κανεις πες!

τοχει ακούσει καμία; μου το σύστησε μια πλαστικός (Θεσ/νίκη είμαι) για τις ρυτίδες έκφρασης.Μου είπε ότι απλά θα είναι σα να έβαλα 4-5 κιλά στο πρόσωπο και αυτό ακριβώς θέλω...Λέω να πάω στην άδειά μου αλλά φοβάμαι κιόλας και εδώ στη θεσ/νίκη φοβάσαι και ακόμη περισσότερο...Κανένας καλός πλαστικός Θεσ/νίκη???Ο μόνος που βρήκα και ήξερα από την τηλεόραση είναι ο Μπουκουβάλας που έχει ιατρείο και στη Θεσ.νίκη αλλά δεν έχω βρει και τα καλύτερα μνμτα για αυτόν...Η κόρη μου θέλει αυξητική στήθους θα βρει κανέναν εδώ ή θα μας τρέχει στην Αθήνα?? Εγώ πάω σε μία Χόρτη αλλά δεν έχω κάνει τίποτα ακόμη για να ξέρω αν είναι καλή...

Link to comment
Share on other sites

Έχω κάνει γιατί είχα μια ρυτίδα ανάμεσα στα μάτια πολύ μεγάλη όταν σκεφτόμουν ή νευρίαζα και μου την έσπαγε τίποτα κακό δεν είναι κάντο. Στην εγκυμοσύνη δεν λέει όμως, ούτε στο θηλασμό, όταν τελιώσεις από αυτά κάντο εμένα ο πλαστικός μου επειδή μου χει κάνει στη μύτη πλαστική και πήγαινα να με δεί αρκετό καιρό μόνος του μου λέει μια μέρα κάνε και ένα μποτοξάκι δεν είναι κακό αυτό το χρησιμοποιούσαν για τους πονοκεφάλους παλιά το φάρμακο τεσπά και για να με πιάσει πελάτισσα μόνιμη όπως κάνουν όλοι αυτοί οι γιατροί λέει για σένα 60ευρώ κοστίζει 200ευρώ περίπου παντού. Δεν είναι τπτ για δυο λεπτά κρατάς παγάκια στο πρόσωπο με σακουλάκι και μετά με μια πολύ λεπτή βελόνα σου κάνει τσιμπιές όπου δει ρυτίδα μετά για ένα εξαμηνάκι τρέλα... τσίτα το προσωπάκι και δεν καταλαβαίνει κανείς τι έχεις κάνει. Μόλις περάσει το εξάμηνο ξαναεμφανίζεται το ρυτιδάκι όμως αλλά όχι με την ίδια ένταση και με το καιρό όσο κάθε εξάμηνο το κάνεις εξαφανίζεται τελίως... Εγώ θα ξανακάνω αλλά είμαι της άποψης ότι δε πρέπει συνέχεια χαλαρά με μέτρο γιατί μετά θα καταντήσουμε σαν αυτές που έχουνε φουσκωμένα χείλη και φουσκωμένα μάγουλα σα τραβέλια.... όλες οι επώνυμες αυτό το χουνε σαν καραμέλα το μπότοξ. Ελπίζω να βοήθησα πάντως και ο γιατρός μου, μου πε αρνητικά όσο το κάνεις με μέτρο δε θα χεις. Σκοπεύω να το κάνω άλλη μια φορά πάντως πιο μετά την εγκυμοσύνη ,και αν μου περισεύουν φυσικά... γλιτώνεις λεφτά από κρέμες αν το καλοσκεφτείς που και αυτές έχουν χημικά και δεν κάνουν και τίποτα ούτε γρήγορα αποτελέσματα ποτέ έχουν... Γυναικείες ανασφάλειες για βλακείες να χουμε να χαλαμε λεφτά ... τεσπά καμιά φορά όμως μας χρειάζεται νιώθουμε πιο ωραία !

age.png

CfYbp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

αν το δεις ιατρικα ονω δεν ειναι κακο ,το ανανε κ για μυικους σπασμους-τυκ παλια η για τον ιδρωτα.σε φοβισε οταν το εκανες;δεν θα ηθελα κατι τοσο ..παρεμβατικο αλλα σιγα σιγα προς τα κει παμε!οι κρεμες πιστευω οτι δεν κανουν τιποτα,απλα απο το να μην βαζες ας πουμε οτι καπως σε διατηρουν,δεν διορθωνουν.ειχες εκφρασης κ στα ματια;

Link to comment
Share on other sites

  • 10 months later...

θα ηθελα να ρωτησω αν γνωριζει κανεις την Γεωργια Χορτη πλαστικος χειρουργος στην Θεσσαλονικη. εχω κλεισει ραντεβου να κανω μποτοξ. ειναι καλη γνωριζετε? σας παρακαλω απαντηστε μου γιατι εχω αρχισει να τρεμω μην γινει καμια στραβη

Link to comment
Share on other sites

κανεις δεν τη γνωριζει να μου πει μια γνωμη?εχω κλεισει ραντεβου με την ιατρο για μια πρωτη γνωριμια και θα ηθελα την γνωμη σας αν γνωριζετε κατι.....

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...