Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Από που κατεβαζεται ταινιες παιδικες/παραμύθια στο internet!!


Recommended Posts

Καλημέρα και καλή χρονια

 

 

Μηπως μπορειται να με βοηθησετε από που να κατεβάζω ταινιες για τα μικρα μου τωρα που εκλεισε το gamato.info??

 

μια χαρα ειχαμε βολευτει αλλα τωρα δεν εχω ιδεα καθως ολιγων ασχετη\!!!

 

HELP.....

 

 

Φιλια

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 195
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Στη Γαλλια ψηφιστηκε νομος και κυνηγουν οσους κατεβαζουν απο το ιντερνετ. Τους βρισκουν απο το ip τους. Εδω δεν εχει ακουστει ακομη κατι τετοιο, αλλα ποτε δεν ξερεις!;)

 

 

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Έκλεισε και ο warezakias, γμτ!:evil:

 

Δεν το ηξερα αυτο. Γνωριζα gamato, sti zoula, mininova, rapidshare. Φαινεται πως τα γεγονοτα τρεχουν, και δεν εχει παρα μονο μια εβδομαδα περιπου που το ακουσα στις ειδησεις.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Η δικη μου απορια ειναι η εξης... Υπαρχει η διωξη ηλεκτρονικου εγκληματος, και υπηρχαν/υπαρχουν ολες αυτες οι ιστοσελιδες που μοναδικος τους σκοπος ειναι το κατεβασμα αρχειων. Γιατι δεν τις εκλειναν τοσο καιρο τωρα? Και γιατι μολις ακουστηκε τι εγινε στη Γαλλια, ξαφνικα αρχισαν να κλεινουν?:rolleyes:

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

παντως αν μπεις στο greek-movies.com και πατησεις το movies βαλεις την επιλογη animated θα σου βγαλει ολες τις παιδικες...μπορει να μη μπορεις να τις κατεβασεις τουλαχιστον τις βλεπεις απο εκει...εμεις απο εκει βλεπουμε.....και οχι μονο παιδικα.....ο αντρας μου την εχει καταβρει με κατιπαλιες βιντεοταινιες του 80 και εγω βλεπω επεισοδια απο σιριαλ.....πληρ.αλλες παιδικες τις εχει ολοκληρες και αλλες ανα δεκα λεπτα γιατι μορει να τις παιζει απο το you tube......:wink:

μαιμουδακι 08/05/07

αγριοκατσικο 01/12/09

Link to comment
Share on other sites

πληρ.αλλες παιδικες τις εχει ολοκληρες και αλλες ανα δεκα λεπτα γιατι μορει να τις παιζει απο το you tube......:wink:

 

Πω πω! Τι μου θυμισες τωρα! Ειχα βαλει στον γιο μου ενα παιδικο απο κει μια μερα, και μου΄χε τσακισει τα νευρα! Καθε 10 λεπτα, ετρεχα να βαλω τη συνεχεια!

 

 

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 5 εβδομάδες μετά...
δεν βρισκεις οτι το αλλαξαν πολυ κ το δυσκολεψαν?:mad: πρεπει να το ψαξω καλυτερα, :cry:

 

Η πρώτη εντύπωση που σου δίνει είναι αυτή....αλλά με λίγο σερφάρισμα ξεπερνιέται!

Είμαι πλέον μια πολύτεκνη μαμά!!!!

I have been blessed with five angels!

qwlrp3.png

Link to comment
Share on other sites

ρε κοριτσια ξερετε σε ποιο σαιτ εχει να κατεβασω τη μαγια μελισσα?

η αν την εχετε να μου τη στειλει καποια κοπελα?

 

Προσπερνάω το "ρε κορίτσια" :P

Η Μάγια η Μέλισσα υπάρχει στα Ελληνικά στο ellinadiko.com. Αν κολλήσεις κάπου πες μου να σου στείλω τα links.

tz4j7wbv0xnj1ski.png

 

q2ae9jipn6ctee3f.png

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...