Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Γυναικολόγος που να μην συνεργάζεται με Ιασώ


Recommended Posts

Κορίτσια, βοήθεια! Ψάχνω για ένα καλό γυναικολόγο (άντρα ή γυναίκα) που να μην συνεργαζεται με το Ιασώ. (Έχω κακή εμπειρία και από τον προηγούμενο γιατρό μου και από το ίδιο το νοσοκομείο). Μένω στον Άγιο Δημήτριο (Μπραχάμι), οπότε αν έχετε να μου προτείνετε κάποιον, περιμένω!!!:|:?:?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλησπερα.ο δικός μου γιατρός ειναι στο Μητέρα.Αν θελεις το τηλ του στειλε πμ.απλα έχει Ιατρείο στην Πατησίων.με το καλό το μωράκι σου

iQSqp3.png

qajOp2.png

MACEDONIA IS GREEK AND ONLY GREEK

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια, βοήθεια! Ψάχνω για ένα καλό γυναικολόγο (άντρα ή γυναίκα) που να μην συνεργαζεται με το Ιασώ. (Έχω κακή εμπειρία και από τον προηγούμενο γιατρό μου και από το ίδιο το νοσοκομείο). Μένω στον Άγιο Δημήτριο (Μπραχάμι), οπότε αν έχετε να μου προτείνετε κάποιον, περιμένω!!!:|:?:?

maroulizou, ο δικός μου συνεργάζεται με το ΛΗΤΩ. Είναι ο Παναγιώτης Χριστόπουλος. Είναι διδάκτορας του Πανεπιστημίου Αθηνών και δείχνει πολύ updated και πλήρης επιστημονικά, αν και είναι νέος. Ενδιαφέρεται κι αφιερώνει χρόνο. Αν θες, πες μου να σου στείλω μνμ με τα στοιχεία του.

Αυτός έφερε στον κόσμο τον κούκλο μας και αν και ήταν το πρώτο μου παιδί με έκανε, όλους αυτούς τους μήνες, αλλά και στον τοκετό, να μην έχω άγχος, γιατί μου τα εξηγούσε όλα από πριν και με προετοίμαζε κατάλληλα και ψυχολογικά και με εξετάσεις. Και όλα πήγαν έτσι όπως μου τα έλεγε.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημερα maroulizou ο γιατρος μου λεγεται Ιωαννης Βαμβακαρης συνεργαζεται με το ΜΗΤΕΡΑ & η διευθυνση του ειναι Αγιου Αλεξανδρου και Ιριδος 1 στο Π.Φαληρο.Εχει πολυ καλες και συνεργασιμες μαιες.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα, εμενα ο γυναικολόγος μου συνεργάζεται με το ΛΗΤΩ, κ. ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ειναι πάνω από όλα άνθρωπος και μετά γιατρός, σου εξηγεί τα πάντα με λεπτομέρειες και ψυχολογική υπόστηριξη μεχρι να γεννήσεις, γεννησα με καισαρική γιατι το μωρό δεν κατέβαινε φυσιολογικά, ήταν μπλεγμένο με τον ωμφάλιο λώρο, ηταν διπλα μου κάθε στιγμή και στο χειρουργείο μου μίλαγε για να μην φοβάμαι, κάθε μέρα στο λητώ μετά την γέννα ερχόνταν να με εξετάσει. Μου πήρε για την γέννα 1800 ?, ασχέτος καισαρικής ή φυσιολογικού τοκετού, με όλες τις επισκέψεις κάθε μήνα.

Link to comment
Share on other sites

θες γιατρο που ξεγενναει σε ιδιωτικο ή ενδιαφερεσαι και για δημοσιο???αν ναι στειλε να σου πω για τον δικο μου επικουρο καθηγητη στο αρεταιειο.....

μαιμουδακι 08/05/07

αγριοκατσικο 01/12/09

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Διαφημίσεις

Maroulizou ειμαστε γειτονισσες απο ο,τι βλεπω! Ο δικος μου γιατρος λεγεται Τρουβας Δημητριος και συνεργαζεται με το Μητερα. Δεν εχω λογια γι' αυτον τον ανθρωπο! Δεν λεω παραπανω ομως για να μην θεωρηθει πως κανω διαφημιση! ;) Το ονομα του το ανεφερα γιατι και στην ενοτητα "κοριτσια ποιον γιατρο εχετε", φαινεται πως εχω τον συγκεκριμενο! Το ιατρειο του ειναι στην πλατεια Μαβιλη στην οδο Σουτσου!

Αν παλι ενδιαφερεσαι και για δημοσιο νοσοκομειο, εχω ακουσει πολυ καλα λογια για τον Κο Χασιακο στο Αρεταιειο. Τα κοριτσια μαλιστα του εχουν ανοιξει και fan club εδω, στο φορουμ!

Καλη επιτυχια σου ευχομαι!

Μετρα ποσα χερια ειναι εκει για να σκουπισουν το δακρυ σου και μετα κρινε το ποσο πλουσιος εισαι!

nDtZp2.png

Link to comment
Share on other sites

Εαν δεν βρηκες ακομη γυναικολογο εχω καποιον πολυ εμπειρο και πολυ χαλαρωτικο ο οποιος συνεργαζεται με το λητω-που γενικα ειναι πολυ λογικο στις χρεωσεις του- και ο οποιος γιατρος χρεωνει νορμαλ εως οικονομικα για την εποχη μας. Το ιατρειο του βρισκεται στο μετρο μεγαρο μουσικης. αν θες στειλε πμ

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...
Maroulizou ειμαστε γειτονισσες απο ο,τι βλεπω! Ο δικος μου γιατρος λεγεται Τρουβας Δημητριος και συνεργαζεται με το Μητερα. Δεν εχω λογια γι' αυτον τον ανθρωπο! Δεν λεω παραπανω ομως για να μην θεωρηθει πως κανω διαφημιση! ;) Το ονομα του το ανεφερα γιατι και στην ενοτητα "κοριτσια ποιον γιατρο εχετε", φαινεται πως εχω τον συγκεκριμενο! Το ιατρειο του ειναι στην πλατεια Μαβιλη στην οδο Σουτσου!

Αν παλι ενδιαφερεσαι και για δημοσιο νοσοκομειο, εχω ακουσει πολυ καλα λογια για τον Κο Χασιακο στο Αρεταιειο. Τα κοριτσια μαλιστα του εχουν ανοιξει και fan club εδω, στο φορουμ!

Καλη επιτυχια σου ευχομαι!

 

κ γω τον τρουβα εχω κ μπορω να πω απλα,,,τον λατρευωωωωωωωωωωωωωω

line_line_b_beg_17_time_1159329600_text_cf20e3e9fcf220eceff520e5dfede1e9.gif

line_feet_beg_39_time_1281412800_text_c720eafcf1e720eceff520e5dfede1e9.gif

Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...
  • 5 months later...

Xrissa καλημέρα,

Τελικα επισκεύτηκες τον κύριο Βαμβακάρη? Πως σου φάνηκε? Θέλω και εγω να τον δοκιμάσω μιας και βρίσκεται πολύ κοντα στο σπίτι μου, αλλα δεν βρήκα κανένα άλλο σχόλιο...:roll:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα,

ναι τον επισκεύτηκα και μόνο καλά έχω να πω. Είχα ραντεβού σχετικά αργα, με πήραν τηλέφωνο σχεδόν 2 ώρες πιο νωρίς να μου πουν ότι θα καθυστερήσει και να πάω πιο μετά για να μην περιμένω. Με εξέτασε 1μιση ώρα και φύγαμε σχεδόν 12 από το ιατρείο του..Τσέκαρε τα πάντα, εξήγησε τα πάντα..Πάρα πολύ καλός..Δυστυχώς είχα μια ατυχία στο ενδιάμεσο και αντέδρασε ελαφρώς αργά, οι μαίες μάλλον δεν ενημέρωσαν άμεσα γιατί με αυτές μίλησα, και έτσι με ανέλαβε άλλος γιατρός. Αν εξαιρέσεις αυτό το γεγονός που μπορεί να θεωρηθεί και τυχαίο, αλλά εγώ εκείνη την ώρα καιγόμουν, θα τον πρότεινα....

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα,

ναι τον επισκεύτηκα και μόνο καλά έχω να πω. Είχα ραντεβού σχετικά αργα, με πήραν τηλέφωνο σχεδόν 2 ώρες πιο νωρίς να μου πουν ότι θα καθυστερήσει και να πάω πιο μετά για να μην περιμένω. Με εξέτασε 1μιση ώρα και φύγαμε σχεδόν 12 από το ιατρείο του..Τσέκαρε τα πάντα, εξήγησε τα πάντα..Πάρα πολύ καλός..Δυστυχώς είχα μια ατυχία στο ενδιάμεσο και αντέδρασε ελαφρώς αργά, οι μαίες μάλλον δεν ενημέρωσαν άμεσα γιατί με αυτές μίλησα, και έτσι με ανέλαβε άλλος γιατρός. Αν εξαιρέσεις αυτό το γεγονός που μπορεί να θεωρηθεί και τυχαίο, αλλά εγώ εκείνη την ώρα καιγόμουν, θα τον πρότεινα....

ευχαριστώ πολυ για την απάντηση! θα κλεισω ενα ραντεβου για να τον δω και εγω.

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...