Ελληνική Εταιρία Ενημέρωσης Γονέων Σύνδεσμοι Α-Ω | chat 0-2 | 3-5 | 6-12

forum υγεία & ασφάλεια διατροφή ψυχολογία δραστηριότητες ειδήσεις
-

Επιστροφή   Φόρουμ της ΕΕΕΓ (Ελληνική Εταιρεία Ενημέρωσης Γονέων) > Θέματα γενικού ενδιαφέροντος > Ιατρικά θέματα, Διάγνωση, Θεραπεία > Μαιευτήρες-Γυναικολόγοι

Notices

Απάντηση στο θέμα

Εργαλεία Θεμάτων
Παλιά 02-09-09, 17:27   #1
drop_00

Περιοχή: ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ
drop_00 χωρίς αξιολόγηση
Post Γυναικολογος στο Ελενα (Aλεξάτος)

καλησπερα σας!

καλως ηρθα στην παρεα σας μανουλες!
ειμαι στην 29η εβδομαδα και τελευταιες εβδομαδες αλλαξα γιατρο και νοσοκομειο.εχω επιλεξει να γεννησω στο Ελενα.ο γυναικολογος που εχω βρει εκει λεγεται Αλεξατος και θα ηθελα να μαθω πληροφοριες. τον ειχε καποια απο σας ή εχει ακουσει κατι???
Ο χρήστης drop_00 δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 19-01-10, 00:05   #2
teddy-tedi

teddy-tedi χωρίς αξιολόγηση
Προεπιλογή αλεξατος-ελενα

γεια σας κοριτσια μηπως ειχε η εχει καμοια σας τον αλεξατο???
σοσ!!!!!!!!!!!!!!
Ο χρήστης teddy-tedi δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 19-01-10, 15:09   #3
teddy-tedi

Προεπιλογή

κανεις??????φαινετε πολυ καλος αλλα θα ηθελα γνωμες!!
Παλιά 19-01-10, 15:15   #4
katerinak

katerinak ουδετερη μηδέν
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχικό μήνυμα απο teddy-tedi Εμφάνιση μηνυμάτων
κανεις??????φαινετε πολυ καλος αλλα θα ηθελα γνωμες!!
εχω την εντυπωση οτι τον ειχε η διπλανη μου στο μαιευτηριο. ειναι 40αρης συμπαθητικο ς χαμογελαστος;παντως μου εκανε πολυ καλη εντυπωση, αφου κ με μενα ασχοληθηκε ο ανθρωπος
Ο χρήστης katerinak δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 19-01-10, 15:51   #5
teddy-tedi

Προεπιλογή

ειναι πολυ συμπαθητικος αλλα μερικες φορες με κανει να νιωθω σαν χαζουλα!!ισως φταιει οτι ειμαι μικρη!παντως πηγα σε αυτον γιατι γεννησε η φιλη μου και επειδη εκανε το αγροτικο του στο χωριο μου!!!δεν τον ρωτησα αλλα πιθανοτατα ξερει και την μαμα μου!!ολοι μου λενε ποσο καλος ειναι τον εχω δει μονο 2 φορες και το εντελος κουφό την πρωτη φορα μου εβαλε ενα μιχανημα για να ακουσει την καρδια του μωρου και μου λεει ¨¨δυνατη καρδια,κοριτσι ειναι΄΄τρελαθηκα βρικε το φυλο του παιδιου μονο απο τον χτυπο της καρδιας του στο πρωτο ραντεβου χωρις υπεριχο!!!
τεσπα!!σε ευχαριστω παρα πολυ με ηρεμησες τωρα!!
Παλιά 20-01-10, 00:10   #6
kristi-stergios

kristi-stergios χωρίς αξιολόγηση
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχικό μήνυμα απο teddy-tedi Εμφάνιση μηνυμάτων
ειναι πολυ συμπαθητικος αλλα μερικες φορες με κανει να νιωθω σαν χαζουλα!!ισως φταιει οτι ειμαι μικρη!παντως πηγα σε αυτον γιατι γεννησε η φιλη μου και επειδη εκανε το αγροτικο του στο χωριο μου!!!δεν τον ρωτησα αλλα πιθανοτατα ξερει και την μαμα μου!!ολοι μου λενε ποσο καλος ειναι τον εχω δει μονο 2 φορες και το εντελος κουφό την πρωτη φορα μου εβαλε ενα μιχανημα για να ακουσει την καρδια του μωρου και μου λεει ¨¨δυνατη καρδια,κοριτσι ειναι΄΄τρελαθηκα βρικε το φυλο του παιδιου μονο απο τον χτυπο της καρδιας του στο πρωτο ραντεβου χωρις υπεριχο!!!
τεσπα!!σε ευχαριστω παρα πολυ με ηρεμησες τωρα!!
μηπως θα μπορουσες να μου στειλεις τα στοιχεια του σε πμ?
Ο χρήστης kristi-stergios δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 21-01-10, 17:44   #7
angel25

Περιοχή: Αθήνα
angel25 ουδετερη μηδέν
Προεπιλογή

εγω γεννησα με τον αλεξατο γερασημο (μακη) πριν 8 μηνεσ
ειναι γυρω στα 60 πολυ καλος τελειος θα ελεγα , το μονο κακο ειναι οτι δεν δεινει κινητο ,,ραντευου κλεινεις στο τηλ που θα σου δωσει ,κ ειναι του σπιτιου του στο οποιο μπορεις να περνεις 3 φορες την εβδομαδα κ τις ωρεσ που θα σου πει... απο λεφτα ομως ειναι ο καλυτερος μπορω να πω,, θα σας πω οτι ο περισσοτερες που γεννησαμε στον αλεξατο δεν μασ πηρε λεφτα, του δωσαμε εμεις οτι θελαμε..
στην γεννα ειναι παρων μονο αυτος κ μια μαια, κ κατα της οδεινες ειναι παντα διπλα σου, μετα τον τοκετο ερχετε κ βλεπει καθημερινα εσενα κ το μωρο ,, ειναι παρα πολυ καλος !!! αξιζει να περιμενε στα ραντευου του !!

α ξεχασα να πω οτι δεν δινει εξετασεις αιματως κ τετοιες αναλογες εξετασεις που δεινουν οι αλλοι γυναικολογοι..
μονο τις βασικες κανει,, που γινοντε καθε 3μηνο

Ο χρήστης angel25 δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 18-08-10, 13:22   #8
ολι

ολι χωρίς αξιολόγηση
Question

Γεια σας κοριτσια! Μηπως μπορει να μου στειλει καποια απο σας το τηλ του Αλεξατου, και να μου πει ποιες μερες και ωρες πρεπει να τον παρω τηλ.?:?:
Παλιά 19-08-10, 21:19   #9
tracy

tracy χωρίς αξιολόγηση
Προεπιλογή

αν δεν τα εχεις βρει ακομα να μαθω εγω απο μια γνωστη μου που γεννησε μαζι του πριν 2 μηνες-εγω θα παω αττικο αλλα εαν δεν πηγαινα εκει σιγουρα μαζι του στο ελενα θα πηγαινα-τελικα προτιμησα αττικο...........
Ο χρήστης tracy δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 20-08-10, 17:03   #10
ολι

ολι χωρίς αξιολόγηση
Smile αλεξατος τηλ.?

tracy δεν έχω βρει ακόμα.Αν μπορείς να μάθεις στείλε σε παρακαλώ! Ευχαριστώ εκ των προτέρων!
Παλιά 23-08-10, 18:23   #11
kogiot

Περιοχή: αθήνα
kogiot χωρίς αξιολόγηση
Question

Παράθεση:
Αρχικό μήνυμα απο tracy Εμφάνιση μηνυμάτων
αν δεν τα εχεις βρει ακομα να μαθω εγω απο μια γνωστη μου που γεννησε μαζι του πριν 2 μηνες-εγω θα παω αττικο αλλα εαν δεν πηγαινα εκει σιγουρα μαζι του στο ελενα θα πηγαινα-τελικα προτιμησα αττικο...........

γεια σου, tracy.. επειδη και γω σκεφτομαι το αττικο , μηπως θα μπορουσες να μου πεις για ποιον λογο το επελεξες ???
Ο χρήστης kogiot δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 24-08-10, 23:50   #12
tracy

tracy χωρίς αξιολόγηση
Προεπιλογή

ναι αμεσως κοριτσια~τα στοιχεια θα τα μαθω αμεσα για τον αλεξατο στο ελενα και θα στα δωσω ολι και κογιοτ το αττικο το διαλεξα για πολλους λογους!
-μενω κορινθο και μου ειναι κοντα
-ειναι απο τα δημοσια το πιο καινουργιο και το νοσοκομειο με τις καλυτερες κριτικες
-γεννησε η κουνιαδα μου και ειχα παει να το δω απο κοντα
-θα γλυτωσω λεφτα σε σχεση με ενα ιδιωτικο
-εχει καλη φημη στους γυναικολογους του
-και τελος οσους γιατρους ρωτησα ολοι μου ειπαν καλα λογια....
εχεις καποιον γυναικολογο??
Banner διαφημιζόμενων ή ιστοσελίδων που στηρίζει η ΕΕΕΓ Parents.gr
Παλιά 25-08-10, 15:27   #13
kogiot

kogiot χωρίς αξιολόγηση
Arrow

Παράθεση:

μια γνωστη μου γεννησε πριν λιγο καιρο στο αττικο (νομιζω Ασημακης Παππας λεγοταν) και εχω ακουσει καλα λογια για τον Γραψα. Απογευματινα ραντ. δεν κανουν στο Αττικο (το γυναικ. τμημα) & ετσι εκλεισα ραντ. για Τριτη (31 Αυγουστου) πρωι, για να δω απο κοντα τι γινετε-συμβουλευτικο ραντεβου. (εχω ακουσει οτι τις Τριτες ειναι εκει ο Γραψας). θα σας πω εντυπωσεις
Παλιά 26-08-10, 00:12   #14
zoubero

zoubero χωρίς αξιολόγηση
Προεπιλογή ΑΛΕΞΑΤΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!! ΓΕΝΗΣΣΑ ΠΡΗΝ 4ΜΗΝΕΣ ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΙΧΑ
ΓΙΑΤΡΟ ΤΟΝ ΑΛΕΞΑΤΟ..ΓΕΝΗΣΣΑ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΑ ΠΑΡΟΛΟ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΔΥΣΚΟΛΗ ΓΕΝΑ,,ΔΕΝ ΜΕ ΑΦΗΣΕ ΝΑ ΚΑΝΩ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ ΟΥΤΕ ΕΠΙΣΚΛΗΡΙΔΙΟ,,ΗΜΟΥΝ ΣΤΟ ΕΛΕΝΑ ΑΠΟ ΤΗΣ 8 ΤΟ ΠΡΩΙ ΚΑΙ ΓΕΝΝΗΣΑ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΜΕΡΑ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ 6 ΩΡΑ..ΔΕΝ ΜΕ ΑΦΗΣΕ ΚΑΘΟΛΟΥ ΜΟΝΗ ΜΟΥ ΕΚΑΝΕ ΟΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΜΠΟΡΟΥΣΕ ΤΟ ΜΟΝΟ ΚΑΚΟ ΔΕΝ ΔΙΝΕΙ ΤΟ ΚΙΝ ΤΟΥ..ΑΛΛΑ ΟΣΕΣ ΦΟΡΕΣ ΤΟΝ ΧΡΕΙΑΣΤΙΚΑ ΤΟΝ ΕΒΡΙΣΚΑΝ ΣΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ..ΤΟ ΤΗΛ ΤΟΥ ΕΙΝΑΙ 2102820518 ΔΕΥΤΕΡΑ-ΤΡΙΤΗ-ΠΕΜΠΤΗ 6-8μ.μ..
Ο χρήστης zoubero δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 26-08-10, 10:01   #15
tracy

tracy χωρίς αξιολόγηση
Προεπιλογή

κ εγω δεν βρηκα το κινητο του μονο το 2820518-εγω γενναω αττικο με σαλλουμ-κογιοτ οτι χρειαστεις πεσμου γιατι εχω μια μικρη εμπειρια για αττικο
Παλιά 26-08-10, 13:25   #16
RMARY

RMARY ουδετερη μηδέν
Προεπιλογή

Παράθεση:
ναι αμεσως κοριτσια~τα στοιχεια θα τα μαθω αμεσα για τον αλεξατο στο ελενα και θα στα δωσω ολι και κογιοτ το αττικο το διαλεξα για πολλους λογους!
-μενω κορινθο και μου ειναι κοντα
-ειναι απο τα δημοσια το πιο καινουργιο και το νοσοκομειο με τις καλυτερες κριτικες
-γεννησε η κουνιαδα μου και ειχα παει να το δω απο κοντα
-θα γλυτωσω λεφτα σε σχεση με ενα ιδιωτικο
-εχει καλη φημη στους γυναικολογους του
-και τελος οσους γιατρους ρωτησα ολοι μου ειπαν καλα λογια....
gia mena leei xaxaxaa
oti thelete apo attiko rotiste tora pou gyrizei!!!!!
Παλιά 26-08-10, 19:58   #17
ολι

ολι χωρίς αξιολόγηση
Smile

zoubero και tracy σας ευχαριστω πολυ για τις πληροφοριες για τον Αλεξατο. Δε μπορουσα να τον βρω με τιποτα.. ειναι και σε αδεια τωρα...!
Ευχαριστω και παλι!
Παλιά 08-09-10, 16:20   #18
tutaj

tutaj χωρίς αξιολόγηση
Προεπιλογή Ασημακης Παππας - iatreio

Παράθεση:
Αρχικό μήνυμα απο kogiot Εμφάνιση μηνυμάτων
μια γνωστη μου γεννησε πριν λιγο καιρο στο αττικο (νομιζω Ασημακης Παππας λεγοταν) και εχω ακουσει καλα λογια για τον Γραψα. Απογευματινα ραντ. δεν κανουν στο Αττικο (το γυναικ. τμημα) & ετσι εκλεισα ραντ. για Τριτη (31 Αυγουστου) πρωι, για να δω απο κοντα τι γινετε-συμβουλευτικο ραντεβου. (εχω ακουσει οτι τις Τριτες ειναι εκει ο Γραψας). θα σας πω εντυπωσεις
geia sou kogiot

psaxnw to tilefono tou Pappa, dld sto iatreio tou. Pira to Attiko alla then to gnorizoun, epsaksa sto internet alla then to vrika, mipos esy mporeis na mou to steileis?

Euxaristw!
Ο χρήστης tutaj δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 09-09-10, 12:27   #19
labrinia

labrinia χωρίς αξιολόγηση
Προεπιλογή ασημακης παππας

θα ηθελα κ εγω τα στοιχεια για το ιατρειο του ασημακη παππα

σας ευχαριστω πολυ
Ο χρήστης labrinia δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 13-09-10, 16:22   #20
kogiot

kogiot χωρίς αξιολόγηση
Arrow

Παράθεση:
Αρχικό μήνυμα απο labrinia Εμφάνιση μηνυμάτων
θα ηθελα κ εγω τα στοιχεια για το ιατρειο του ασημακη παππα

σας ευχαριστω πολυ
Παράθεση:
Αρχικό μήνυμα απο tutaj Εμφάνιση μηνυμάτων
geia sou kogiot

psaxnw to tilefono tou Pappa, dld sto iatreio tou. Pira to Attiko alla then to gnorizoun, epsaksa sto internet alla then to vrika, mipos esy mporeis na mou to steileis?

Euxaristw!
γεια σας labrinia και tutaj

το τηλ. του παππα δεν το ξερω και απ'όσο γνωριζω η γνωστη μου που γεννησε με αυτον τον επισκεπτοταν στο νοσοκομειο.
ελπιζω καποια αλλη κοπελα να μπορει να σας βοηθησει περισσοτερο...sorry
Παλιά 01-12-11, 19:06   #21
iouliatz

iouliatz ουδετερη μηδέν
Προεπιλογή

Κοριτσια καλησπερα. Σχετικα με τον Αλεξακο. Ξερετε αν εχει δικο του ιατρειο και παιρνει χρηματα; η εχει ιατρειο στο Ελενα μεσα και δεν παιρνει χρηματα για την επισκεψη; αναζητω γυναικολογο για την κουμπαρα μου για το δευτερο της μωρο. Η πρωτη γεννα ειχε γινει στο Μητερα και με ιδιωτικο γιατρο και οπως καταλαβαίνετε δυσκολα τα πραγματα για δευτερα γεννα στο Μητερα. Κανοντας αναζητηση για γυναικολογο με εντυπωσιασαν τα σχολια για τον Αλεξακο. Εχω βρει τηλεφωνα κτλ αλλα θελω και αλλες πληροφοριες. Μπορειτε να με βοηθησετε; Η αν εχετε καποιο καλο γιατρο στο Ελενα να μου προτεινετε.
Ο χρήστης iouliatz δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 05-12-11, 13:49   #22
maria tok

maria tok ουδετερη μηδέν
Προεπιλογή Αλεξάτος

Γειά σας μανούλες!!!!!!
Λοιπόν πρίν λίγες μέρες γέννησα στο Ελενα ενα υπέροχο αγοράκι....γιατρός μου ο Αλεξάτος....
Απ οσο ξέρω δεν εχει γραφείο εξω....και στο ελενα δεχεται με ραντεβου...και το μονο που πληρώνεις είναι τα 5euro που κοβεις μπροστα στα ταμεια......
τι άλλο να σου πω....ειναι πολυ κουλ αν και 60αρης......δεν με αγχωσε καθολου με "μη" και "δεν".....δεν με τρελλανε στις εξετασεις...(σημαντικο)παρα μονο καθε τριμηνο τους υπερηχους.....και μια εξεταση αιματος καπου στον 8.....
και οταν εφτασε η ωρα......
σε μιση ωρα ηταν στο μαιευτηριο.....
μου ειπε 12:45 γεννας......κοιταξα το τεραστιο ρολοι πανω απο την πορτα αριστερα και φωναξα ΨΕΜΜΑΤΑ μου ειπες....ε τελικα αυτα τα 5 λεπτα ηταν τα πιο δυσκολα αλλα και τα πιο ομορφα στη ζωη μου....12:50 γεννησα....!!!!!!!!!σε λιγοτερο απο 2 ωρες κρατουσαμε το αντρακι μας....ταχυδακτυλουργος ο Αλεξατος.......δεν κανει επισκληριδιο(ετσι γραφεται?)!!!!!!!!
Αν και εβρισα απιστευτα εκεινο το βραδυ.....και φώναξα..... πολυ......τωρα δεν θυμαμαι τον πονο......!!!!
οτι αλλο θες ρωτα με.....!!!!!!!!
Ο χρήστης maria tok δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 17-01-12, 23:32   #23
νανα 2

νανα 2 ουδετερη μηδέν
Προεπιλογή

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΙ ΕΓΩ ΤΟΝ ΑΛΕΞΑΤΟ ΕΧΩ ΑΛΛΑ ΘΕΛΩ ΝΑ ΣΕ ΡΩΤΗΣΩ ΑΝ ΕΙΧΕς ΚΑΝΕΙ ΚΑΜΠΥΛΗ ΖΑΚΧΑΡΟΥ?ΓΙΑΤΙ ΕΜΕΝΑ ΕΠΙΜΕΝΕΙ ΝΑ ΜΗΝ ΤΗΝ ΚΑΝΩ.ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΗ?
Ο χρήστης νανα 2 δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 17-01-12, 23:40   #24
νανα 2

νανα 2 ουδετερη μηδέν
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχικό μήνυμα απο drop_00 Εμφάνιση μηνυμάτων
καλησπερα σας!

καλως ηρθα στην παρεα σας μανουλες!
ειμαι στην 29η εβδομαδα και τελευταιες εβδομαδες αλλαξα γιατρο και νοσοκομειο.εχω επιλεξει να γεννησω στο Ελενα.ο γυναικολογος που εχω βρει εκει λεγεται Αλεξατος και θα ηθελα να μαθω πληροφοριες. τον ειχε καποια απο σας ή εχει ακουσει κατι???
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ .ΗΜΑΣΤΕ ΑΚΡΙΒΩΣ ΙΔΙΑ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ.ΕΙΜΑΙ ΚΙ ΕΓΩ 29 ΕΒΔΟΜΑΔΩΝ ΕΧΩ ΤΟΝ ΑΛΕΞΑΤΟ ΚΑΙ ΑΛΛΑΞΑ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ.ΦΑΙΝΕΤΕ ΚΑΛΟς ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΜΕ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΙΖΕΙ ΕΙΝΑΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙ ΤΗΝ ΚΑΜΠΥΛΑ ΖΑΚΧΑΡΟΥ ΔΕΝ ΤΗΝ ΘΕΩΡΕΙ ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΗ
Ο χρήστης νανα 2 δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Banner διαφημιζόμενων ή ιστοσελίδων που στηρίζει η ΕΕΕΓ Parents.gr
Παλιά 30-01-12, 01:58   #25
maria tok

maria tok ουδετερη μηδέν
Προεπιλογή alexatos

koritsia 3 exetaseis dinei o alexatos....auxeniki...b epipedoy k dobler...oute ego ekana kampili zaxarou....!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ο χρήστης maria tok δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 08-03-12, 13:28   #26
iwanna.m

iwanna.m ουδετερη μηδέν
Προεπιλογή Aleksatos....

kalhspera sas.... epsaxna sto internet gia to sugkekrimeno iatro kathos mou ton susthsan kai apo oti diavasa edw einai polu kalos mallon. eimai melousa mama kai exw anxwthei polu. o dikos mou iatros mou zhthse tris xiliades euro gia thn genna sun eksetaseis para polles sun ths episkepseis sto iatreio, kai tetoies epoxes den periseuoun. hthela na rwthsw dexete episkepseis xwris rantevou sto elenas? na paw na suzhthsoume kai apo konta... einai mono prwi sto nosokomeio? pernw thl sto nosokomeio alla mono vouizei... an paw tha me dexthei?
Ο χρήστης iwanna.m δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 04-10-12, 00:31   #27
tsarli86

tsarli86 ουδετερη μηδέν
Προεπιλογή εαν δν εχς δικο μου γιατρο τι?

καλησπερα σε ολες!!!!ειμαι στην 27η εβδιομαδα της εγκυμοσυνης και εχω την εξης απορια..δν εχω δικο μου γιατρο στο ελενα με παρακολουθουν στα εξωτερικα.εαν εμενα με πισουν οι πονοι και το ελενα δεν εφημρερευει θα με στειλουν αλλου??μηπως ειναι απαραιτητο να συνεννοηθω με καποιον γιατρο εκ των προτερων?σας παακαλω οποια γνωριζει να με βοηθησει.
Ο χρήστης tsarli86 δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 25-12-12, 01:57   #28
welcome

welcome ουδετερη μηδέν
Προεπιλογή Ενδιαφέρον για Αλεξάτο

Παρακαλώ ας επικοινωνήσει μαζί μου όποια κοπέλα έχει το συγκεκριμένο γιατρό,διότι βρίσκομαι προς αναζήτηση γυναικολόγου στο έλενα και είμαι μεταξύ αυτού και του Φαρμακίδη,μιας και συγκεντρώνουν θετικά σχόλια και το κυριότερο αν κατάλαβα καλά δεν ζητάνε χρήματα.Ευχαριστώ!
Ο χρήστης welcome δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 26-03-14, 00:32   #29
Thumber

Thumber ουδετερη μηδέν
Προεπιλογή

Καποια προσφατη εμπειρια μανουλες? Ευχαριστω!
Ο χρήστης Thumber δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 18-04-14, 10:00   #30
Thumber

Thumber ουδετερη μηδέν
Προεπιλογή

Κοριτσακια πηγα κ τν ειδα κ θα με παρακολουθει ο Αλεξατος. Δεν συζητησαμε για λεφτα ομως σκεφτομαι να τον ρωτησω. Πως ειναι δυνατον να ερθει οταν γενναω κ να μη παρει μια ο ανθρωπος? ? Οσες τον ειχατε τον ρωτησατε για αμοιβη?
Ο χρήστης Thumber δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 07-05-14, 20:38   #31
Tina_28

Tina_28 ουδετερη μηδέν
Προεπιλογή

Koritsia ime kenouria edo... Thelo mia sinvouli. Ime egios 20 evdomades kai den exo giatro se dimosio tomea kai thelo enan mporite na m protinete kati
Ο χρήστης Tina_28 δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 16-09-14, 06:54   #32
tzenh roush

tzenh roush ουδετερη μηδέν
Προεπιλογή

Κορίτσια Καλησπέρα κ από μένα είμαι 8 εβδομάδων έγκυος κ θα ήθελα οποία μπορεί να μου στείλει τηλέφωνο κ πληροφορίες για τον αλεξατο .σας ευχαριστώ
Ο χρήστης tzenh roush δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Bookmarks

Εργαλεία Θεμάτων

Δικαιώματα - Επιλογές