Ελληνική Εταιρία Ενημέρωσης Γονέων Σύνδεσμοι Α-Ω | chat 0-2 | 3-5 | 6-12

forum υγεία & ασφάλεια διατροφή ψυχολογία δραστηριότητες ειδήσεις
-

Επιστροφή   Φόρουμ της ΕΕΕΓ (Ελληνική Εταιρεία Ενημέρωσης Γονέων) > Θέματα γενικού ενδιαφέροντος > Ιατρικά θέματα, Διάγνωση, Θεραπεία

Notices

Ιατρικά θέματα, Διάγνωση, Θεραπεία Εδώ θα βρείτε πληροφορίες για θέματα όπως ο αυτισμός, ο παιδικός διαβήτης, εμβόλια και πολλά άλλα σημαντικά θέματα.

Απάντηση στο θέμα

Εργαλεία Θεμάτων
Παλιά 18-09-09, 23:55   #81
thessalonikia

Το avatar του χρήστη thessalonikia

thessalonikia ουδετερη μηδέν
Προεπιλογή

Πεγκουλινι ειχα καιρο να μπω και διαβασα το ποστ για τον Παναγιωτακη σου σου ευχομαι ολοψυχα να μην ειναι τιποτα απολυτως να περασει γρηγορα γρηγορα και ολα να πανε κατευχην μην το βαζεις κατω εχεις αποδειξη στο παρελθον ποσο δυνατη εισαι λιγα θα αντεχαν ολα οσα αντεξες με τοσο σθενος και γενναιοτητα

φιλακια στον Παναγιωτακη σου
Παλιά 19-09-09, 10:00   #82
aleca
Απενεργοποιημένος member request

aleca ουδετερη μηδέν
Προεπιλογή

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ο χρήστης aleca δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 19-09-09, 10:09   #83
elachl

Το avatar του χρήστη elachl

Περιοχή: ΜΥΤΙΛΗΝΗ
elachl ουδετερη μηδέν
Προεπιλογή

καλημερα!αχ πεγκυ μου ποσο χαιρομαι..ευχομαι και σε σενα και στην αννινα σε λιγες μερες να ειναι ολα οπως ητανε και καλυτερα...να περασουν ολα και να φυγουν μακρια σας!
Ο χρήστης elachl δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 19-09-09, 11:43   #84
manoulitsa

Περιοχή: βυρωνας
manoulitsa χωρίς αξιολόγηση
Προεπιλογή

καλημερα και πολλες πολλες πολλες ευχες για να γινει καλα ο μικρουλης σας!!!!
δωστε του πολλα φιλακια απο μας και να ξερετε οτι ειμαστε μαζι σας σε ο,τι κι αν χρειαστειτε!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
η Παναγιτσα να σας προσεχει!!!!!!!

Ο χρήστης manoulitsa δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Banner διαφημιζόμενων ή ιστοσελίδων που στηρίζει η ΕΕΕΓ Parents.gr
Παλιά 19-09-09, 13:41   #85
G.Geo

Περιοχή: Αθήνα
G.Geo ουδετερη μηδέν
Προεπιλογή

Σημερα μπηκα και ειδα την περιπετεια σου κοριτσάκι μου...Ειναι ομως υπεροχα τα νέα, ειδες που τελικά ολα πηγαίνουν καλυτερα??
Μακάρι η εξέταση να ειναι πεντακάθαρη και ολα αυτα σε λιγο καιρο να ειναι ενα κακο όνειρο, απο το οποίο θα βγεις δυνατοτερη!!!
Σου εύχομαι μεσα απο την ψυχή μου να ειναι ολα περαστικά και να έχεις δύναμη κοριστάκι!!!
Σε σκεφτόμαστε ολες και ξερεις οτι οταν το συμπαν συνομοτεί, τελικά τα καταφέρνει!!
Παλιά 19-09-09, 13:59   #86
Κοριτσομανα

Περιοχή: ΒΟΡΕΙΑ ΕΛΛΑΔΑ
Κοριτσομανα ουδετερη μηδέν
Προεπιλογή

Καθε βημα και χαμογελο, καθε θετικη αλλαγη και οι ηλιαχτιδες του ηλιου, φωτιζουν την καρδια μας! Χαιρομαστε πολυ!
Πριν παραιτηθείς, προσπάθησε!
Ο χρήστης Κοριτσομανα δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 28-09-09, 17:58   #87
pegi

Περιοχή: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
pegi ουδετερη μηδέν
Προεπιλογή Η απολυτη δυστυχια

Χαθηκα για λιγο αλλα επανηλθα δυστυχως οχι με τοσο ευχαρηστα νεα.
το εγκεφαλογραφημμα που καναμε την περασμενη δευτερα δεν ειναι καλο,ειναι το ιδιο με τις προηγουμενες φορες δηλαδη εχει αυξημενες παροξυντικες κινησεις των νευρων σε ολη τη διαρκεια της εξετασης.
Την ιδια μερα ο μικρος ανεβασε πυρετο λογω ιωσης που κολλησε απο μενα και πηγαμε στο αχεπα,οπου και νοσηλευτηκαμε για 3 μερες και περνει αντιβιωση,σταματησαμε και τις φυσικοθεραπειες λογω αυτου για 2 βδομαδες.Αυριο θα ξαναπαμε στο νοσοκομειο γιατι η καλλιεργεια ουρων δεν βγηκε καλη και πρεπει να την επαναλαβουμε...τι αλλο θα περασει αυτο το μωρο θεε μου;γιατι δεν κανεις κατι να νιωσουμε λιγο εστω καλα;γιατι με εγκαταλειπεις τεληκα;κανε κατι για αυτη την αθωα ψυχουλα,οχι για μενα,ασε με εμενα αλλα αυτο τι χρωσταει να μην μπορει να δει μια ασπρη μερα;
σορρυ αλλα δεν ειμαι καλα και δεν ξερω πλεον πως να χειρηστω αυτη την κατασταση.
ποση δυναμη να βρω;και απο που να κρατηθω;
αφου πουθενα δεν βλεπω φως,τιποτα ολα μαυρα...
Παλιά 28-09-09, 18:23   #88
aleca
Απενεργοποιημένος member request

aleca ουδετερη μηδέν
Προεπιλογή

αχ πέγκυ μου έχεις δίκιο αλλά προσπάθησε να σκεφτεις μόνο το καλό για το παιδάκι σου. κανένας δεν είπε ότι είναι κάτι εύκολο και φυσικό να έρχονται στιγμές που λυγίζεις, όμως σκέψου και όλη την πρόοδο που έχετε κάνει. Θα τα καταφέρετε στο τέλος αλλά πρέπει να εχεις πίστη και υπομονή.
Οι εξετάσεις που δεν βγήκαν καλές μπορεί να ήταν λόγωτης ιωσούλας, δεν είμαι και γιατρός, υποθέσεις κάνω. Τα αποτελέσματα στο εγκεφαλογράφημα από ό,τι καταλαβαίνω δεν δείχνουν άσχημα σημάδια απλά δεν υπάρχει καλυτέρευση αυτή την περίοδο, σωστά? Όπως και να έχει πάρε δύναμη και συνέχισε τον αγώνα σου. Μακάρι να μπορούσα να σε βοηθήσω αλλά δεν ξέρω πως.
Καλή συνέχεια καλή μου, περαστικά να είναι.
Ο χρήστης aleca δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 28-09-09, 18:31   #89
pegi

pegi ουδετερη μηδέν
Προεπιλογή

να σαι καλα Αλεκα μου.το αποτελεσμα του εγκεφαλογραφηματος σημαινει οτι η εγκεφαλιτιδα εκτος των κινητικων προβληματων που αφησε μπορει να αφησε και σημαδια επιληψιας για την μετεπειτα ζωη του μικρου,οπως και οτι μπορει ανα πασα στιγμη να μας κανει παλι επεισοδιο σπασμων μεχρι να σταματησουν οι κινησεις των νευρων.Αν σταματησουν ποτε δηλαδη.
δεν ξερω πια δεν μπορω να πιστεψω οτι πηγαμε διακοπες υγιεις και γυρησαμε με το μωρο να κινδυνευει να χασει την ζωη του.και το οτι ζει ειναι Θαυμα το ξερω αυτο αλλα γιατι να πρεπει να περναω τοσα πολλα στην ζωη μου για λιγες στιγμες ευτυχιας;δεν ειναι βαρυ για μενα το οτι γεννησα και εθαψα 2 μωρα;και τωρα που ειχα το ονειρο της ζωης μου μες τα χερια μου;γιατι; γιατι;τι κακο εχω κανει και το πληρωνω;
και παλι συγνωμη για το ξεσπασμα αλλα δεν αντεχω πια...
Παλιά 28-09-09, 19:10   #90
PatPan

Το avatar του χρήστη PatPan

PatPan χωρίς αξιολόγηση
Προεπιλογή

Pegi μου, ξέσπασε, άνοιξε την καρδιά σου σε μας αλλά μην λυγίζεις. Η ζωή μπορεί να σου έχει φερθεί σκληρά μέχρι στιγμής αλλά πάρε δύναμη να συνεχίζεις για το όμορφο μικρό σου. Μαζί θα το παλέψετε και εμείς θα είμαστε πάντα δίπλα σου να σε στηρίζουμε όταν δεν θα έχεις δύναμη να σηκωθείς. Χαμογέλα λοιπόν και το κεφάλι ψηλά. Η σκέψη μας είναι κάθε στιγμή μαζί σας.
Παλιά 28-09-09, 20:41   #91
Κοριτσομανα

Περιοχή: ΒΟΡΕΙΑ ΕΛΛΑΔΑ
Κοριτσομανα ουδετερη μηδέν
Προεπιλογή

Πεγκυ, σου εστειλα πμ.
Πριν παραιτηθείς, προσπάθησε!
Ο χρήστης Κοριτσομανα δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 28-09-09, 22:29   #92
Γλύκα

Περιοχή: ΘΕΣΣΑΛΙΑ
Γλύκα ουδετερη μηδέν
Προεπιλογή

αχ κοπέλα μου δεν έχω λόγια...ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ, ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ!!
όλη η θετική μας ενέργειά κοντά σας!!!
Παλιά 28-09-09, 22:49   #93
Olivi@

Το avatar του χρήστη Olivi@

Olivi@ χωρίς αξιολόγηση
Προεπιλογή

Pegy κουραγιο!Θελω να σου πω να μη χανεις το κουραγιο σου.Ειχα παθει και εγω εγκεφαλιτιδα οταν ημουν 1 χρονων.Περασα 2-3 επεισοδια με σπασμους μετα απο ψηλο πυρεττο.καθε χρονο εκανα εγκεφαλογραφημα (η μητερα μου για να με παει να τοκανω, μου ελεγε οτι θα παμε κομμωτηριο να μου κατσαρωσουν τα μαλλια, λογω των καλωδιων στο κεφαλι, και εγω την επομενη μερα καμαρωνα για τα σγουρα μου μαλλια, που βεβαιως μονο σγουρα δεν ηταν)και επαιρνα φαρμακευτικη αγωγη μεχρι τα 7 μου εαν δεν κανω λαθος.Καθε φορα που αναβαζω πυρετο ακομα και μεχρι σημερα η μητερα μου τρεμει, της εχει μεινει το αγχος.Και τοτε ηταν αλλα χρονια!σημερα ειμαι 34 και μια χαρα.Δεν μου δημιουργησε κανενα προβλημα αν και ολοι πιστευαν το αντιθετο.Ελπιζω να ειναι απλα ενας Γολγοθας που θα περασει για τον μικρο σου και για εσενα.
Ο χρήστης Olivi@ δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 28-09-09, 23:12   #94
theolvas

Περιοχή: νεος κοσμος
theolvas ουδετερη μηδέν
Προεπιλογή

...μπορα ειναι,θα περασει......κουραγιο,μανουλα...να κοιτας το παιδακι σου στα ματια,κι ολα καλα θα πανε....++++++++++++++++++++ κ απο εμας...
Παλιά 28-09-09, 23:13   #95
mamy-g

mamy-g ουδετερη μηδέν
Προεπιλογή

pegy έχεις δίκιο όπως και να αντιδράς, προσπάθησε όμως να σκεφτείς θετικά, ρόδα είναι η ζωή και γυρίζει, που θα πάει από εδώ και πέρα όλα θα πάνε καλά...να ελπίζεις η Παναγία θα βοηθήσει
η cats ίσως να σου έστειλε το πιο ελπιδοφόρο μήνυμα..........
Παλιά 28-09-09, 23:19   #96
pegi

pegi ουδετερη μηδέν
Προεπιλογή

αχ,δεν μπορω να κρατησω τα δακρυα μου,ειστε ολες τοσο καλες και θα θελα τοσο να σας κανω μια αγκαλια για να μου δωσετε την δυναμη που δεν εχω να συνεχησω.μακαρη να γινει κατι να γυρησουν ολα απο την αρχη,να ξαναζησω μονο 1 μερα με το παιδακι μου οπως ηταν ,ποση δυναμη θα μου δινε μονο 1 μερα θεε μου,εχω ξεχασει τι εκανε πριν τι ελεγε,δεν θυμαμαι τιποτα,νιωθω πως απ τη μερα που γεννηθηκε δεν περασε ουτε μια μερα.
χιλια συγνωμη βρε κοριτσακια αλλα δεν Αντεχω,οι δυναμεις μου τελειωνουν και ειδικα οι ψυχικη δυναμη που χα με εγκαταλειπει..
Παλιά 28-09-09, 23:23   #97
pegi

pegi ουδετερη μηδέν
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχικό μήνυμα απο cats Εμφάνιση μηνυμάτων
Pegy κουραγιο!Θελω να σου πω να μη χανεις το κουραγιο σου.Ειχα παθει και εγω εγκεφαλιτιδα οταν ημουν 1 χρονων.Περασα 2-3 επεισοδια με σπασμους μετα απο ψηλο πυρεττο.καθε χρονο εκανα εγκεφαλογραφημα (η μητερα μου για να με παει να τοκανω, μου ελεγε οτι θα παμε κομμωτηριο να μου κατσαρωσουν τα μαλλια, λογω των καλωδιων στο κεφαλι, και εγω την επομενη μερα καμαρωνα για τα σγουρα μου μαλλια, που βεβαιως μονο σγουρα δεν ηταν)και επαιρνα φαρμακευτικη αγωγη μεχρι τα 7 μου εαν δεν κανω λαθος.Καθε φορα που αναβαζω πυρετο ακομα και μεχρι σημερα η μητερα μου τρεμει, της εχει μεινει το αγχος.Και τοτε ηταν αλλα χρονια!σημερα ειμαι 34 και μια χαρα.Δεν μου δημιουργησε κανενα προβλημα αν και ολοι πιστευαν το αντιθετο.Ελπιζω να ειναι απλα ενας Γολγοθας που θα περασει για τον μικρο σου και για εσενα.
καλη μου κοπελα,πολυ ανθρωπινο και ελπιδοφορο το μηνυμα σου.χαιρομαι που εισαι καλα μετα απο αυτη την περιπετεια που περασες κι εσυ σε τοσο μικρη ηλικια.μακαρη ετσι ανωδυνα να περασει και του Παναγιωτακη μου...
να προσεχεις παντα τον εαυτο σου....ποσο καταλαβαινω τη μανουλα σου που ακομα αγωνια για σενα εστω και για ενα χαμηλο πυρετο...
Παλιά 28-09-09, 23:40   #98
Olivi@

Το avatar του χρήστη Olivi@

Olivi@ χωρίς αξιολόγηση
Προεπιλογή

Nα εισαι αισιοδοξη!Η επιστημη και η φαρμακολογια εχουν προχωρησει πολυ σε σχεση με τοτε!Προσπαθησε να εισαι εσυ καλα εσυ καταρχην γιατι αυτο που νιωθεις το αντιλαμβανεται και ο μικρος σου.ευχομαι ολα να σας πανε καλα!
Ο χρήστης Olivi@ δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 28-09-09, 23:42   #99
Λαμπρινή

Περιοχή: Γερμανία
Λαμπρινή ουδετερη μηδέν
Προεπιλογή

Αχ pegi .... μες την καρδιά μου χτυπάν τα λόγια σου και τα ματια μου βρύσες και στάζουν !

Μην χανεις το κουράγιο σου κοριτσάκι μου , παρε μια ανάσα και σηκωσε ψηλά το κεφάλι ! Εισαι ο πιο δυνατος ανθρωπος που εχω γνωρισει και ας μην σε ξέρω απο κοντα !!!

Μια μεγάλη αγκαλιά για σενα και ενα φιλάκι για τον Παναγιωτάκη !!!
Παλιά 28-09-09, 23:52   #100
gavramid

Το avatar του χρήστη gavramid

Περιοχή: ΝΙΚΑΙΑ
gavramid χωρίς αξιολόγηση
Προεπιλογή

Κοριτσι μου τωρα διαβασα την ιστορια σου...δεν εχω λογια ..δεν εχω τιποτα να πω..Θα προσευχομαι συνεχεια και κανε κουραγιο...Ολα θα περασουν...!

Ο χρήστης gavramid δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 29-09-09, 00:10   #101
fotinipap

Το avatar του χρήστη fotinipap

fotinipap ουδετερη μηδέν
Προεπιλογή

Pegi διάβασα για τη περιπέτεια που περνάει ο Παναγιωτάκης σου, εύχομαι τα καλυτέρα για τον λεβέντη σου, δεν πρέπει κούκλα μου να το βάλεις κάτω, διάβασες και εσύ από ότι έχουν γράψει τα κορίτσια ότι υπάρχει ελπίδα και μην χάσεις την πίστη σου, μέσα από τα ματάκια του Παναγιωτάκη θα παίρνεις την δύναμη
Παλιά 29-09-09, 14:53   #102
Elli

Το avatar του χρήστη Elli

Περιοχή: Βολος
Elli ουδετερη μηδέν
Προεπιλογή

Pegi μου σε παρακαλώ κάνε κουράγιο...
Θυμάσαι πόσες φορές η μικρή μου εκεί που πήγαινε καλά υποτροπίαζε;Κι όμως ήρθε η μέρα που όλα πέρασαν...
Και για μένα και για τόσα παιδάκια εδώ μέσα...
Θα έρθει η μέρα που θα λάμψει ο ήλιος για τον μικρό σου κι εσένα,πραγματικά το αξίζετε και θα τα καταφέρετε!
Μη χάνεις τη δύναμή σου,πάλεψε!

Μια αγκαλιά κι από μένα.

Ο χρήστης Elli δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 29-09-09, 15:10   #103
katesps

Περιοχή: ΑΘΗΝΑ
katesps ουδετερη μηδέν
Προεπιλογή

Pegi, παρακολουθώ την εξέλιξη του μικρούλη σου από την αρχή. Βρε κορίτσι, μην απελπίζεσαι και κάνε κουράγιο κι υπομονή. Σε παρακαλούμε όλες εμείς εδώ, πρέπει να αντέξεις για το αγοράκι σου. Κι εάν κάποια στιγμή χάνεις το κουράγιο σου, να μας το λες για να το χάνουμε εμείς κι όχι εσύ.
Η Παναγία, είμαι σίγουρη, θα προστατέψει το μικρό Παναγιωτάκη.
Έλα, κοριτσάκι, χαμογέλασε λίγο, να σε δει κι ο μικρούλης σου και θα δεις που όλα θα περάσουν. Ένα κακό όνειρο, τίποτα άλλο.
Για ό,τι χρειάζεσαι είμαστε εδώ.
Ο χρήστης katesps δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 29-09-09, 15:25   #104
small bart

Περιοχή: ΑΘΗΝΑ
small bart χωρίς αξιολόγηση
Προεπιλογή

ΚΑΝΕ ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΚΟΡΙΤΣΑΡΑ ΜΟΥ.ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΔΥΣΚΟΛΟ ΚΑΙ ΑΔΙΚΟ ΟΛΟ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΠΕΡΝΑΤΕ.ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΑΝΤΕΞΕΙΣ ΟΜΩΣ ΓΙΑ ΤΟΝ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΗ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΙΣ ΧΑΡΟΥΜΕΝΕΣ ΜΕΡΕΣ ΠΟΥ ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ ΟΤΙ ΘΑ ΕΡΘΟΥΝ.ΣΕ ΦΙΛΩ ΚΑΙ ΝΑ ΔΩΣΕΙΣ ΜΙΑ ΑΓΚΑΛΙΤΣΑ ΚΑΙ ΕΝΑ ΓΛΥΚΟ ΦΙΛΙ ΣΤΟΝ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΗ ΑΠΟ ΜΕΝΑ.
Ο χρήστης small bart δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 29-09-09, 16:17   #105
sofakiTHESS

sofakiTHESS ουδετερη μηδέν
Προεπιλογή

pegi μου, μακάρι να μπορούσα να σηκώσω λίγο από το φορτίο σου... θέλω πολύ να σε βοηθήσω αλλά δεν ξέρω πώς... κράτα γερά.... είσαι πολύ δυνάτη... μην το βάλεις κάτω..... θα προσεύχομαι για σένα και τον Παναγιωτάκη σου....
Ο χρήστης sofakiTHESS δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 01-10-09, 21:23   #106
Γκρετα

Το avatar του χρήστη Γκρετα

Περιοχή: Χώρα των θαυμάτων
Γκρετα χωρίς αξιολόγηση
Προεπιλογή

pegουλινι στενοχωρεθηκα που διαβασα το μηνυμα σου και θελω να σου πω κατι που με βοηθησε πολυ το τελευταιο διαστημα.Ακομα και στις πιο δυσκολες στιγμες,εκει που καποιος νομιζει οτι δεν υπαρχει ελπιδα,οτι ολα εχουν χαθει κι οτι δεν θ αλλαξει κατι προς το καλυτερο,αν η μανα κοιταζει το παιδι της κι εχει την πιστη,την πεποιθηση και την αισιοδοξια οτι το δικο της παιδι θα γινει καλα, κατι μαγικο γινεται και μια γλυκα διαχεει την καρδια και τις αισθησεις!Δε σου λεω οτι θα γινει καποιο θαυμα αλλα μια μανα που ελπιζει μεταδιδει την αισιοδοξια της στο μωρο της.Το αγγιγμα της, η αγκαλια της,το φιλι της αποκτουν αλλη υποσταση και τα ατιμουλικα μωρακια το διαισθανονται και ειτε σκανε ενα χαμογελο ετσι ξαφνικα ειτε επιδεικνυουν απιστευτη δυναμη,θεριευουν και βγαινουν νικητες!Ειδικα σε περιπτωσεις οπου μονο ο χρονος μπορει να φανερωσει την εξελιξη εμεις πρεπει να ειμαστε οι πρωτοι που θα πιστευουμε οτι ολα θα πανε καλα!Ξερω τα λεω εγω που απο σκαμπανεβασματα αλλο τιποτα αλλα δεν πρεπει να ξεχναμε οτι καθε ατομο αντιδρα διαφορετικα στην ιδια παθηση.Αισιοδοξια λοιπον καλη μου και θα περιμενουμε ολες εδω με αγωνια ενα ευχαριστο νεο.Φιλια πολλα στον Παναγιωτακη σου!
Ο χρήστης Γκρετα δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 02-10-09, 00:35   #107
GiovannaXA

Το avatar του χρήστη GiovannaXA

Περιοχή: CORFU
GiovannaXA χωρίς αξιολόγηση
Προεπιλογή

Αν βρε Πέγκυ μου τώρα διάβασα τα νέα σας και στεναχωρήθηκα. Κάνε κουράγιο κορίτσι μου. Συνεχίζεις να έχεις το όνειρο της ζωής σου στα χέρια σου. Πρέπει όμως να φανείς δυνατή για να μπορέσει και ο Παναγιωτάκης σου να ανακάμψει και να γίνει το μωράκι που ήξερες. Την ξεπέρασε την ίωση; Εμείς είμαστε εδώ και μπορείς να ξεσπάς και να λες ότι θες. Δεν θα σε παρεξηγήσει κανείς.
Παλιά 02-10-09, 12:33   #108
TZOYTZA

Το avatar του χρήστη TZOYTZA

Περιοχή: ΗΡΑΚΛΕΙΟ
TZOYTZA ουδετερη μηδέν
Προεπιλογή

Ειχα να μπω στο φορουμ πολους μηνες και δυστηχως τωρα που βρηκα λιγο χρονο ειδα ασχημα νεα
βρε Πεγκη μου τη σας βρηκε ,δεν εχω λογια..... εγινα χαλια ψυχολογικα λυπαμαι για αυτα που περναει ο μικρος Παναγιωτακης, μα πως ετσι ξαφνικα?
ευχομαι μεσα απο την καρδια μου να πανε ολα καλα για τον γιο σου και εσυ να μην στεναχωριεσαι γιατι το παιδακι θελει την μαμα του χαμογελαστη και δυνατη θα δεις που η Παναγια θα σας βοηθησει ειμαι σιγουρη.
να του δωσεις πολλα φιλια και μια ζεστη αγκαλια απο τον δικο μου Παναγιωτη και περιμενουμε ευχαριστα νεα.
Παλιά 16-10-09, 01:35   #109
elachl

elachl ουδετερη μηδέν
Προεπιλογή

πεγκι γιατι χαθηκες?ο παναγιωτης σου τι κανει?
Παλιά 18-10-09, 21:25   #110
pegi

pegi ουδετερη μηδέν
Προεπιλογή

τα νεα μας ειναι οτι ξεκιναμε και λογοθεραπεια και εργοθεραπεια απο αυριο.ειναι καλυτερη η κατασταση του αλλα αργα και σταθερα.ευχωμαι το εγκεφαλογραφημα του νοεμβριου να βγει καπως καλυτερο απο το προηγουμενο.δεν εχω κατι αλλο να πω.δυναμη,πιστη και υπομονη αυτα κανουμε πλεον εγω κι ο αντρας μου για να αντεχουμε οτιδηποτε μας στεναχωρει..
ευχωμαι να γινονται καλα ολα τα αρρωστα παιδακια και να ναι δυνατοι οι γονεις για να αντεχουν και να δινουν δυναμη και στα παιδακια τους..
Παλιά 20-10-09, 01:19   #111
citron

citron ουδετερη μηδέν
Προεπιλογή

Κρατα θετικη την σκεψη σου μανουλα γλυκια, μεινε με την ψυχη σου δυνατη διπλα στον Παναγιωτη σου γιατι αυτο ειναι που του δινει την δυναμη. Το ξερω ποσο δυσκολο ειναι. Φανταζομαι πως μπορει να αισθανεσαι. Δεν ξερω τι να πω. Μονο οτι ειμαστε ολοι εδω κοντα σου, στις σκεψεις σου, μαζι σου, οτι χρειαστεις.
Θα σας εχω στις προσευχες μου και ελπιζω τον Νοεμβριο να παρετε επιτελους την χαρα και τα καλα σας νεα.
Παλιά 21-10-09, 10:44   #112
sardelaki

Το avatar του χρήστη sardelaki

Περιοχή: Θεσσαλονίκη
sardelaki ουδετερη μηδέν
Προεπιλογή

μανούλα γλυκιά και γλυκιά μου φιλενάδα πέγκυ...περιμένω να ακούσω θετικά νεούλια...σας δίνω όλη την δύναμη της ψυχής μου και της πίστης μου...η παναγιά μαζί σας. Ο Παναγιωτάκης θα γίνει καλά..είμαι σίγουρη γιαυτό...να μου τον φιλήσεις...σου έστειλα και πμ αλλά μάλλον δεν βρίσκεις πολύ χρόνο με την όλη κατάσταση. Υπομονή ματάκια μου...όλα θα πάνε καλά!

«Να αμφιβάλεις, αν τ' άστρα είναι φωτεινά. Να αμφιβάλεις, αν ο ήλιος κινείται. Να αμφιβάλεις, αν η αλήθεια είναι αλήθεια ή ψέμα. Μα ποτέ μην αμφιβάλεις για την αγάπη μου.»
Ο χρήστης sardelaki δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 21-10-09, 11:23   #113
tao

Το avatar του χρήστη tao

Περιοχή: pantu;;;;;
tao ουδετερη μηδέν
Προεπιλογή

Τώρα διάβασα και γω αυτή την απίστευτη ιστορία, νιώθω πόσο λίγα είναι τα λόγια...
θέλω να σου πω υπομονή, μα πάνω απ' όλα θα ταν ευχής έργο να μπορούσαμε όλοι με κάποιο τρόπο να σε ανακουφίσουμε κάπως...
Δυστυχώς πώς να βοηθήσει ο οποιοσδήποτέ; Ξέρε πως έχεις την αγκαλιά μας και τις προσευχές μας!
...όμως επειδή διάβασα όλες τις σελίδες, αν ίσως έχεις το κουράγιο να το κάνεις και συ θα διαπιστώσεις ότι φως και ελπίδα αρχίζει να φαίνεται - είναι σημαντικό πως ενώ πριν ένα μήνα ήσουν απελπισμένη λόγω και της ίωσης και του εγκεφαλογραφήματος, τώρα είσαι λίγο καλύτερα. ''Προχωράτε'' λοιπόν με ΕΛΠΙΔΑ και ΚΟΥΡΑΓΙΟ. Είναι τόσο σημαντικό να μη χάσεις την ελπίδα και την πίστη σου, εσύ δίνεις δυναμη και στο μωράκι σου, ΟΚ; Από αυτό να παίρνεις δύναμη, και όσο ίσως και να σας ταλαιπωρήσει να προσεύχεσαι για την ουσία, δηλαδή να ναι περαστικό.
Εύχομαι μέσα απ' την ψυχή μου να ναι περαστικά όλα και σύντομη η πορεία για την πλήρη ανάρρωση. Θα περάσει, ΤΟ ΠΙΣΤΕΥΩ.
Παλιά 30-10-09, 00:09   #114
elachl

elachl ουδετερη μηδέν
Προεπιλογή

πεγκι μην χανεσε!τι κανει ο παναγιωτης?
Παλιά 30-10-09, 00:21   #115
elachl

elachl ουδετερη μηδέν
Προεπιλογή

η παναγια μαζι σας....................!
Παλιά 30-10-09, 00:29   #116
eva9531

Περιοχή: π.φαληρο
eva9531 χωρίς αξιολόγηση
Προεπιλογή

περαστικα.ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ!!!!!!
Ο χρήστης eva9531 δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 05-11-09, 15:19   #117
pegi

pegi ουδετερη μηδέν
Προεπιλογή επιτελους θετικα νεα

καλημερα κοριτσακια μου,σορυ που εξαφανιστηκα και στην παρουσα φαση εχω ευχαρηστα νεα να σας πω.
Λοιπον ειμαστε καλυτερα στα νευρολογικα μας και εχουμε σταματησει πια τα φαρμακα.
εχει βελτιωθει η ομιλια μας,λεμε παππου,μπαμπα συχνα αλλα λιγο σπαστα οχι μονοκοματα αλλα δεν μας χαλαει καθολου..στα κινητικα εχει βελτιωθει η αφη στο ενα μας χερακι αρκετα και το αλλο οχι ακομα.συνεχιζουμε τις φυσιοθεραπειες και κανουμε και εργοθεραπεια και σε λιγες μερες ξεκιναμε την λογοθεραπεια.ολα αυτα και αλλα πολλα κανουμε για να βοηθησουμε τον Παναγιωτακη μας να γινει οπως πριν.πρεπει να σας αφησω τωρα αλλα θα επανελθω και με αλλες λεπτομερειες...ευχαρηστω ολους και ολες που νοιαζεστε και προσευχεστε για τον Παναγιωτακη μου και για ολα τα αρρωστα παιδακια μας ευχωμαι ολα να περνανε αυτο εχει μονο σημασια τεληκα,να ναι περαστηκα γιατι δυστυχως δεν ειναι τιποτα σιγουρο και μονιμο στην ζωη ειδικα η ΥΓΕΙΑ.
Παλιά 05-11-09, 15:52   #118
fistikaki

fistikaki ουδετερη μηδέν
Προεπιλογή

μπραβο, δοξα το θεο!!!

μια χαρα θα ειναι το αντρακι σας, σε λιγο ουτε που θα το πιστευετε οτι περασατε τετοια λαχταρα!!!

μπραβο!!!!
Ο χρήστης fistikaki δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 05-11-09, 16:06   #119
elachl

elachl ουδετερη μηδέν
Προεπιλογή

δοξα το θεο!το πιο ευχαριστο νεο για σημερα!κοριτσια αν δειτε τον παναγιωτη φωτογραφια ειναι ενας κουκλος!πεγκι πολυ χαρηκα!
Παλιά 05-11-09, 21:33   #120
theolvas

Περιοχή: νεος κοσμος
theolvas ουδετερη μηδέν
Προεπιλογή

μπραβο...χαρηκαμε κι εμεις πολυ...παντα τετοια...
Banner διαφημιζόμενων ή ιστοσελίδων που στηρίζει η ΕΕΕΓ Parents.gr
Απάντηση στο θέμα

Bookmarks

Εργαλεία Θεμάτων

Δικαιώματα - Επιλογές