Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΣΟΣ!!! ΩΤΙΤΙΔΑ


argen

Recommended Posts

ΑΣ ΒΟΗΘΗΣΕΙ ΟΠΟΙΑ ΕΙΝΑΙ ΕΔΩ ΤΕΤΟΙΑ ΩΡΑ ΚΑΙ ΜΠΟΡΕΙ ...

 

Έχω πολύ πόνο στο αυτί και πήγα σε ΩΡΛ το απόγευμα !

Έχω μέση ωτίτιδα και μου έγραψε φάρμακα!

Του είπα για το ενδεχόμενο να είμαι έγκυος και είπε απλά να προσέξω για την αντιβίωση , να μην την πάρω αν δε βεβαιωθώ πως δεν είμαι...!!

(αντιβίωση Zinadon)

 

Βοηθήστε με !

 

Έχει πάρει καμίά σας σταγόνες για το αυτί Garamat

ή εκνέφωμα μύτης Otrivin ενώ ήταν έγκυος ?

 

Για να καταλάβετε αν δεν έρθει περίοδος αύριο θα έχω ήδη μια μέρα καθυστέρηση. Και δεν νιώθω να μου έρχετε...

 

Βοήθεια κάποια!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


αφου εισαι κοντα να μαθεις τι αγχωνεσαι;;;;αυριο με το καλο ή ξεκινας αντιβιωση ή ξεκινας βιταμινες!!!!!!....κ φυσικα ειμαστε υπερ των βιταμινων!!!!!! :)

(για τα φαρμακα οπως καταλαβες δεν ξερω.... :) )

ΒΑΣΙΛΙΚΗ....ΛΑΤΡΕΙΑ ΜΟΥ!!!!!!29.11.03

ΛΙΟΝΤΑΡΑΚΙ ΜΟΥ...ΑΝΤΡΑΚΙ ΜΟΥ !!!!!!04.08.10

Link to comment
Share on other sites

Κάνε μια χοριακή τώρα το πρωί που θα δείξει σίγουρα κ τότε θα ξέρεις. όσο για τα φάρμακα, αν όντος είσαι έγκυος ρώτα το γυναικολόγο σου, θα ξέρει καλύτερα

tPp8p3.png

http://lb2f.lilypie.com/41map3.png?wzu3DM8P

 

 

Link to comment
Share on other sites

Αχ κορίτσια σώθηκα και μπόρεσα κοιμήθηκα...

Μου είπε η μανούλα μου και έφαγα σκέτο μαιντανο, 4 κουταλάκια περίπου, επειδή διάβασε ότι απαλύνει τον πόνο του αυτιού...

Και έλουζα και το εσωτερικό του αυτιού με χαμομηλάκι, χλιαρό βέβαια, και με ανακούφισε πάρα πολύ! Νιώθω σα να το καθάρισα με πολύ ευγενικό τρόπο...

Δεν νομίζω τα φάρμακα να με έκαναν να αισθανθώ το ίδιο :) επειδή έχω ξαναπάθει ωτίτιδες... Οπότε να ξέρετε αν τυχόν συμβεί και σε εσάς...:rolleyes:

 

Λοιπόν σήμερα η ακατανόμαστη δεν έκανε την εμφάνιση της αλλά θα περιμένω να περάσουν λίγες μέρες πριν κάνω τεστ, εκτός και αν χειροτερέψει το αυτί... :wink:

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...