Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ποτε πληρωνομαστε?? (Δ. Χριστουγεννων, Δ. Πασχα , Επιδομα Αδειας )


rani

Recommended Posts

θα ηθελα να ρωτησω αν δικαιουμαι δωρο Χριστουγεννων απο τη δουλεια μου.Το εξαμηνο τελειωνει 3/12 και μετα θα παρω την καλοκαιρινη καποιες μερες.Ο εργοδοτης θα μου δωσει δωρο?

Επισης ηθελα να ρωτησω αν δινει δωρο το ΙΚΑ...επειδη εχουμε παρει το 6 μηνο

Ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 126
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

ΚΑΛΗΜΕΡΑ....

ΒΡΙΣΚΟΜΑΙ ΣΕ ΑΝΑΡΡΩΤΙΚΗ ΑΔΕΙΑ ΕΠΑΠΕΙΛΟΥΜΕΝΗΣ ΚΥΗΣΗΣ ΑΠΟ ΤΟΝ ΑΥΓΟΥΣΤΟ ΤΟΥ 2008.ΓΝΩΡΙΖΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΜΕ ΤΟ ΔΩΡΟ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΩΝ? ΤΟΠΑΙΡΝΩ ΟΛΟΚΛΗΡΟ?ΚΑΙ ΑΠΟ ΠΟΥ?ΑΠΟ ΤΟΝ ΦΟΡΕΑ ΠΟΥ ΕΡΓΑΖΟΜΑΙ Η ΑΠΟ ΤΟ ΙΚΑ?

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Διαφημίσεις

Να ρωτήσω και γω κάτι σε μένα που έχω κάνει τα χαρτιά μου για την εξάμηνη απο 2/03 αλλά ακόμα δεν έχω πληρωθεί και μου είπαν να ξαναπαρω να ρωτήσω μέτα το Πάσχα ΟΤΑΝ με το καλο μου βάλουν χρήματα θα μου δώσουν και το δώρο Πασχα?

fqXEp3.png

 

Το δικό μας θαύμα...! Νεφέλη μου σε λατρεύω είσαι η ζωή μου!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Μηπως μπορειτε να μου πειτε τα ποσα γιατι εχουμε κοινο λογαριασμό με τον άντρα μου και εχουμε μπερδευτεί και με την δική του μισθοδοσία;

Μου έβαλαν 31/03

654,25 + 654,25 + 237,17 και αναρωτιεμαι γιατι δυο φορές το 654,25

Link to comment
Share on other sites

VASSO75 ΟΤΑΝ ΑΠΟΦΑΣΙΣΟΥΝ ΝΑ ΣΕ ΠΛΗΡΩΣΟΥΝ ΘΑ ΣΟΥ ΒΑΛΟΥΝ ΚΑΙ ΤΗΝ ΑΝΑΛΟΓΙΑ ΑΠΟ ΤΟ ΔΩΡΟ ΠΑΣΧΑ ΠΟΥ ΔΙΚΑΙΟΥΣΑΙ..ΑΠΛΑ ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΚΑΘΥΣΤΕΡΟΥΝ ..ΡΙΧΤΟΥΣ ΚΑΙ ΚΑΝΕΝΑ ΤΗΛΕΦΩΝΑΚΙ.ΥΠΟΜΟΝΗ!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

καλησπέρα,΄

τον Ιουνιο λήγει η εξάμηνη αδεια μητρότητας που εχω απο τον ΟΑΕΔ΄. Γνωρίζει καποιος να μου πει αν το επίδομα άδειας και το Δωρο Χριστουγέννων μπαίνουν κατευθείαν με την λήξη της άδειας ή αργότερα?ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

απο 1/5/2009 αλλάζει το ποσό και γίνεται 690

 

 

ααα είπα και εγώ! σε ευχαριστώ που μου απάντησες γρήγορα γιατί θα πάω αύριο για να πάρω την βεβαίωση και θα τους ρωτούσα για αυτό.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 εβδομάδες μετά...

καλησπερα θα ηθελα και εγω με την σειρα μου να ρωτησω αν ο οαεδ δινει και το επιδομα αδειας. 1 ιουνιου 2009 πηρα τα πρωτα 690.? θα παρω και λεφτα αδειας?

dimos0kliniki045.jpg

 

το λακτακι μου!

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...