Ελληνική Εταιρία Ενημέρωσης Γονέων Σύνδεσμοι Α-Ω | chat 0-2 | 3-5 | 6-12

forum υγεία & ασφάλεια διατροφή ψυχολογία δραστηριότητες ειδήσεις
-

Επιστροφή   Φόρουμ της ΕΕΕΓ (Ελληνική Εταιρεία Ενημέρωσης Γονέων) > Από την Εγκυμοσύνη ως την Εφηβεία! > Θέλω να γίνω μαμά/μπαμπάς

Notices

Απάντηση στο θέμα

Εργαλεία Θεμάτων
Παλιά 02-08-09, 13:20   #1
Nikolaki

Nikolaki χωρίς αξιολόγηση
Προεπιλογή ΟΛΙΓΟΣΠΕΡΜΙΑ ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΜΕ ΑΥΤΟ?

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑ Κ ΚΑΛΟ ΜΗΝΑ!ΟΠΩΣ ΕΙΔΑΤΕ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ Κ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ ΠΟΥ ΕΧΩ ΚΑΠΟΙΟΝ ΝΑ ΜΟΙΡΑΣΤΩ ΤΙΣ ΑΝΥΣΥΧΙΕΣ ΜΟΥ!ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΜΗΝΑΣ ΠΟΥ ΜΑΘΑΜΕ ΜΕ ΤΟ ΑΝΤΡΑΚΙ ΜΟΥ ΓΙΑΤΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΕΣ 1 ΧΡΟΝΟΥ ΔΕΝ ΗΡΘΕ ΕΝΑ ΜΠΕΜΠΑΚΙ ΣΤΗ ΖΩΗ ΜΑΣ!Η ΔΙΑΓΝΩΣΗ:ΟΛΙΓΟΣΠΕΡΜΙΑ!Η ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΑΣ ΜΑΣ ΣΥΣΤΗΣΕ ΤΟΝ κ.ΜΑΝΤΟΥΔΗ (ΓΕΝΝΗΜΑ)ΚΑΘΩΣ Κ ΤΟΝ κ.ΠΙΣΤΟΦΙΔΗ(ΑΚΕΣΩ)!ΣΕ ΛΙΓΕΣ ΜΕΡΕΣ ΜΠΑΙΝΟΥΜΕ ΓΙΑ ΧΕΙΡΟΥΡΓΕΙΟ ΚΗΡΣΟΚΟΙΛΗΣ Κ ΑΡΧΙΖΟΥΜΕ ΠΡΩΤΑ Ο ΘΕΟΣ ΑΠΟ ΟΚΤΩΒΡΙΟ ΤΙΣ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΕΣ.ΘΕΛΟΥΜΕ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ ΕΝΑ ΜΩΡΟ ΠΟΥ ΠΙΣΤΕΥΩ ΘΑ ΕΡΘΕΙ!ΧΑΣΑΜΕ ΤΗ ΓΗ ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΤΑ ΠΟΔΙΑ ΜΑΣ,ΚΛΑΨΑΜΕ,ΠΟΝΕΣΑΜΕ ΑΛΛΑ ΤΩΡΑ ΤΟ ΑΠΟΔΕΧΤΗΚΑΜΕ Κ ΠΡΟΧΩΡΑΜΕ ΜΠΡΟΣΤΑ!ΚΑΙ ΣΑΝ ΝΑ ΜΗΝ ΕΦΤΑΝΑΝ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΕΧΟΥΜΕ Κ ΟΙ ΔΥΟ ΣΤΙΓΜΑ ΜΕΣΟΓΕΙΑΚΗΣ ΑΝΑΙΜΙΑΣ!ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΔΙΚΕΣ ΣΑΣ ΕΜΠΕΙΡΙΕΣ ΑΝ ΕΧΕΤΕ ΝΑ ΠΑΡΟΥΜΕ ΛΙΓΟ ΘΑΡΡΟΣ!ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΕΚ ΤΩΝ ΠΡΟΤΕΡΩΝ!ΦΙΛΙΑ
Ο χρήστης Nikolaki δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 17-12-09, 20:42   #2
xristinoula

xristinoula χωρίς αξιολόγηση
Προεπιλογή

ΧΑΙΡΕΤΩ! ΣΗΜΕΡΑ ΕΓΩ ΚΑΙ Ο ΣΥΖΗΓΟΣ ΜΟΥ ΠΗΓΑΜΕ ΓΙΑ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΔΙΟΤΙ ΑΝ ΚΑΙ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΟΙ 4 ΜΗΝΩΝ ΗΧΑΜΕ ΑΝΥΣΗΧΙΕΣ ΓΙΑ ΤΟ ΟΤΙ ΔΕΝ ΜΕΝΩ ΕΓΚΥΟΣ! ΛΟΙΠΟΝ ΠΟΥ ΛΕΤΕ,ΑΠΟΔΕΙΧΤΗΚΕ ΤΟ ΟΤΙ ΠΑΣΧΕΙ ΑΠΟ ΟΛΙΓΟΣΠΕΡΜΙΑ! ΓΙΑ ΝΑ ΠΩ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΝΙΩΣΕ ΠΟΛΥ ΑΣΧΗΜΑ Ο ΙΔΙΟΣ...ΑΛΛΑ ΕΓΩ ΔΕΝ ΛΥΓΗΣΑ ΟΥΤΕ ΓΙΑ ΕΝΑ ΛΕΠΤΟ! Η ΙΑΤΡΙΚΗ ΕΧΕΙ ΠΡΟΧΩΡΗΣΕΙ ΠΟΛΥ ΜΠΡΟΣΤΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΦΟΒΑΜΑΙ ΓΙΑ ΤΙΠΟΤΑ! ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΟΤΙ ΟΣΟΙ ΕΧΕΤΕ ΤΟ ΙΔΙΟ ΠΡΟΒΛΗΜΜΑ ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ!!! ΑΡΚΗ ΝΑ ΤΟΥ ΣΤΑΘΗΤΕ ΣΤΟ ΠΛΕΥΡΟ!!!
Ο χρήστης xristinoula δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 17-12-09, 21:19   #3
ANIRETAK

ANIRETAK ουδετερη μηδέν
Προεπιλογή

καλησπερα και από μένα!Εμείς εδώ και ένα χρόνο μάθαμε ότι ο αντρούλης μου πάσχει από ολιγοασθενοσπερμία.Ο γιατρός διέγνωσε κηρσοκοίλη αλλά χειρουργείο δεν κάναμε!Βασικά μετά και από εξετασεις που έκανα και εγώ, οι σάλπιγγες μου δεν λειτουργούν.(πιο συγκεκριμένα η δεξιά είναι κλειστή και από την αριστερή πέρασε με δυσκολία το σκιαγραφικό).Οπότε καταλαβαίνετε ότι έχουμε μπει σε άλλες διαδικασίες(εξωσωματική).Το Σεπτέβριο έκανα την πρώτη προσπάθεια αλλά δεν είχαμε καλά αποτελέσματα!Εύχομαι να ξεπεραστούν γρήγορα τα προβλήματα σας και σύντομα να μάθετε τα ευχάριστα!!!!!Και προπαντός ποτέ μη χάνετε τις ελπίδες σας!!!!!!!!!Α και κάτι ακόμη εννοείτε ότι πρέπει να τους δίνουμε θάρρος γιατί πέφτουν πολύ ψυχολογικά!!!!!!
Ο χρήστης ANIRETAK δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Bookmarks

Εργαλεία Θεμάτων

Δικαιώματα - Επιλογές