Ελληνική Εταιρία Ενημέρωσης Γονέων Σύνδεσμοι Α-Ω | chat 0-2 | 3-5 | 6-12

forum υγεία & ασφάλεια διατροφή ψυχολογία δραστηριότητες ειδήσεις
-

Επιστροφή   Φόρουμ της ΕΕΕΓ (Ελληνική Εταιρεία Ενημέρωσης Γονέων) > Καλώς ήρθατε !! > Ευχαριστίες, συγχαρητήρια & Παράπονα / Πώς κάνουμε μια καταγγελία > Ευχαριστίες και Συγχαρητήρια

Notices

Απάντηση στο θέμα

Εργαλεία Θεμάτων
Παλιά 20-07-09, 19:04   #1
μαμα τασου

μαμα τασου ουδετερη μηδέν
Exclamation Ευχαριστω πολυ το Ραδιοταξι Πειραιας

Θελω να αναφερθω και σε αυτο το κομματι,γιατι λιγο πολυ ολες μας εχει χρειαστει καποια στιγμη μερα η νυχτα να τρεξουμε τα παιδια μας σε καποιο νοσοκομειο και να καλεσουμε ραδιοταξι.Ευχαριστω απο τα βαθυ της καρδιας μου το Ραδιοταξι Πειραιας για την αμεση ανταποκριση του.Τους ευχαριστω παρα πολυ γιατι εαν ειχαν αργησει εστω και λιγο θα κυνδινευε η ζωη του παιδιου μου.Ο γιος μου ειχε βροχιολιτιδα και ημουν μονη στο σπιτι.Δεν εχω αυτοκινητο και οταν ειδα οτι δεν μπορουσε να αναπνευσει πηρα ταξι και το ετρεξα στην Ευρωκλινικη που κι εκει το φροντησαν με αγαπη.Μπραβο στους ανθρωπους οδηγους που οτι ωρα και να ειναι βαζουν πανω απ'ολα σε προτεραιοητα τα παιδια.Και θελω να παρακλεσω καποιους ανθρωπους που οταν καλουν ταξι και δεν βρισκουν,λενε στις κοπελες καποια δικαιολογια π.χ.οτι θελουν επειγον να πανε καποιο παιδακι στο νοσοκομειο και η καθε εταιρεια χωρις να ξερει το στελνει και ο οδηγος βλεπει οτι ειναι ψεμα,ας μη το κανουν γιατι ετσι χαντακονουν και τους γονεις που εχουν πραγματικα αναγκη.
Και παλι μπραβο τους.
Ο χρήστης μαμα τασου δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 20-07-09, 23:05   #2
alvadi

Το avatar του χρήστη alvadi

alvadi ουδετερη μηδέν
Προεπιλογή

Σιδερένιο το παιδάκι σου και περαστικά του!

Και γω χρησιμοποιώ το Π1 γιατί πάντα εξυπηρετούν (σπάνια δεν έχουν τη δυνατότητα) και είναι ευγενικοί.

Ο χρήστης alvadi δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 22-07-09, 00:22   #3
dora

Περιοχή: Περαμα
dora ουδετερη μηδέν
Προεπιλογή

Ρε κορες για πειτε το τηλεφωνο γιατι αυτο που εχω εγω οσες φορες το εχω παρει δεν ισχυει.. μαλλον λαθος το εχω γραμμενο. (λαθος μου το δινουν καθε φορα απο τις πληροφοριες)

Ο χρήστης dora δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 22-07-09, 11:21   #4
jena

jena ουδετερη μηδέν
Προεπιλογή

210 4182333, υπαρχει και ενα 5ψηφιο αλλα δεν το ξερω...
Κι εγω το Π1 χρησιμοποιω παντα...
Παλιά 22-07-09, 13:23   #5
μαμα τασου

μαμα τασου ουδετερη μηδέν
Προεπιλογή

Καλημερα κοριτσια,το νουμερο ειναι 18188.ευχαριστω για το μωρο μου να ειστε καλα παντα υγεια ευχομαι σε ολους μας και κυριως στι μικρα μας.
Ο χρήστης μαμα τασου δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 22-07-09, 13:28   #6
jena

jena ουδετερη μηδέν
Προεπιλογή

Μαμα Τασου, καθως εγραφα ξεχασα να ευχηθω περαστικα στο μικρο σου...
Σιδερενιος!
Παλιά 23-07-09, 14:53   #7
vickypap

Το avatar του χρήστη vickypap

Περιοχή: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
vickypap ουδετερη μηδέν
Προεπιλογή

μπραβο τους!!!εδω παντως προσπαθουσα να βρω ταξι πανω απο μια ωρα να με παρει με την μικρη απο το νοσοκομειο και αφου καμια εταιρεια δεν το σηκωνε,εστειλα μην (νεα μοδα αυτη)και ποτε δεν πηρα απαντηση.οταν ειχα στειλει μην και τους εγραψα τζαμπο πυλαιας το ξεραν και μου απαντησαν και ηρθε κιολας ταξι.το νοσοκομειο γεωργιος γεννηματας δεν ηξεραν που ειναι?
δεν μου λετε?αυτο το π1 που λετε δεν μπορει να κανει και ενα π2 εδω να εχουμε και εμεις ταξι να μας εξυπηρετει?
α, και τωρα που το συζηταμε....χθες περιμενα στην πιατσα ερχεται ενας με ενα ατομο μπροστα και 2 μεγαλους πισω και ενα μωρο και σταματησε να με ρωτησει που παω!!!!φυσικα τον ρωτησα αν εχει χωρο να με βαλει στο πορτ μπαγαζ πισω.δεν ειμαστε καλα.που να κατσω?
μπραβο και παλι στην εταιρεια αυτη
και περιστικα στο παιδακι σου.
Παλι την ιστορια της ζωης μου ειπα

Ο χρήστης vickypap δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 23-07-09, 15:14   #8
Mickey

Περιοχή: Πειραιάς
Mickey χωρίς αξιολόγηση
Προεπιλογή

Μπράβο μαμά του Τάσου , αξίζει να λέμε και τα θετικά για αυτούς τους ανθρώπους. Γιατί μπορει να είμαι καμμένη από τους οδηγούς ταξί, (κορίτσια δεν φανταζεστε το τί μου έχει συμβεί), παρ΄ όλα αυτά υπάρχουν και άνθρωποι και το σωστό πάντα πρέπει να λέγεται.
Περαστικά στο μικρούλι σου!
Παλιά 20-09-09, 22:33   #9
ΡΑΔΙΟΤΑΞΙ ΠΕΙΡΑΙΑΣ

ΡΑΔΙΟΤΑΞΙ ΠΕΙΡΑΙΑΣ χωρίς αξιολόγηση
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχικό μήνυμα απο μαμα τασου Εμφάνιση μηνυμάτων
Θελω να αναφερθω και σε αυτο το κομματι,γιατι λιγο πολυ ολες μας εχει χρειαστει καποια στιγμη μερα η νυχτα να τρεξουμε τα παιδια μας σε καποιο νοσοκομειο και να καλεσουμε ραδιοταξι.Ευχαριστω απο τα βαθυ της καρδιας μου το Ραδιοταξι Πειραιας για την αμεση ανταποκριση του.Τους ευχαριστω παρα πολυ γιατι εαν ειχαν αργησει εστω και λιγο θα κυνδινευε η ζωη του παιδιου μου.Ο γιος μου ειχε βροχιολιτιδα και ημουν μονη στο σπιτι.Δεν εχω αυτοκινητο και οταν ειδα οτι δεν μπορουσε να αναπνευσει πηρα ταξι και το ετρεξα στην Ευρωκλινικη που κι εκει το φροντησαν με αγαπη.Μπραβο στους ανθρωπους οδηγους που οτι ωρα και να ειναι βαζουν πανω απ'ολα σε προτεραιοητα τα παιδια.Και θελω να παρακλεσω καποιους ανθρωπους που οταν καλουν ταξι και δεν βρισκουν,λενε στις κοπελες καποια δικαιολογια π.χ.οτι θελουν επειγον να πανε καποιο παιδακι στο νοσοκομειο και η καθε εταιρεια χωρις να ξερει το στελνει και ο οδηγος βλεπει οτι ειναι ψεμα,ας μη το κανουν γιατι ετσι χαντακονουν και τους γονεις που εχουν πραγματικα αναγκη.
Και παλι μπραβο τους.
ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ΓΙΑ ΤΑ ΚΑΛΑ ΣΑΣ ΛΟΓΙΑ ΓΙΑ ΤΟ ΡΑΔΙΟΤΑΞΙ Π1.
Ο χρήστης ΡΑΔΙΟΤΑΞΙ ΠΕΙΡΑΙΑΣ δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 20-09-09, 23:10   #10
vickytsoch

Το avatar του χρήστη vickytsoch

Περιοχή: Μελισσια Αττικής
vickytsoch ουδετερη μηδέν
Αποστολή μηνύματος μέσω MSN στον/στην vickytsoch
Προεπιλογή

και μιας και μπηκε το ραδιοταξι ας τους ζητησω κι εγω να φτιαξουν ραδιοταξι με παιδικα καθισματακια.....
Παλιά 20-09-09, 23:22   #11
Λαμπρινή

Περιοχή: Γερμανία
Λαμπρινή ουδετερη μηδέν
Προεπιλογή

Εγω κυκλοφορουσα στην Αθηνα με ταξί και με το καθισματάκι μας μαζί !
Αυτο που μου εκανε εντυπωση , κακη εννοειτε , ήταν πως οι περισσότεροι μου ανοιγαν το πορτπαγκαζ οταν με εβλεπαν με το μωρο και το καθισματακι . Ενταξη φαινεται αστειο στην αρχη αλλα οι περισσοτεροι ήταν γονεις .... Δεν ειχαν ξαναδει καθισμα αυτοκινήτου ....
Δεν μπορω να πω ομως (και οι οδηγοι του Π1 ) ήταν ολοι ευγενικοι και τρομερα εξυπηρετικοι , να με βοηθήσουν να το δεσω κλπ .
Παλιά 20-09-09, 23:27   #12
gavramid

Το avatar του χρήστη gavramid

Περιοχή: ΝΙΚΑΙΑ
gavramid χωρίς αξιολόγηση
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχικό μήνυμα απο vickytsoch Εμφάνιση μηνυμάτων
και μιας και μπηκε το ραδιοταξι ας τους ζητησω κι εγω να φτιαξουν ραδιοταξι με παιδικα καθισματακια.....
Aυτο θα ηταν τελειο με τα καθισματακια..Χρησιμοποιω και εγω το Π1 και τοτε που ηταν αρωστος ο μπαμπας μου για τα νοσοκομεια και τους γιατρους-απιστευτη υπομονη ολοι τους με εναν ανθρωπο κινητικα σχεδον αναπηρο και το χρησιμοποιο γενικα με το μωρακι μο και χωρις αυτο..δεν εχω σκεφτει να παρω αλλο γιατι ειμαι ευχαριστημενη πολυ..Αν βαλετε και καθισματακια παιδικα θα ειναι τελειο.Φανταζομαι οτι δεν γινεται ενα ταξι να εχει μονιμα ενα καθισματακι πισω αλλα θα μπορουσαν να υπαρχουν εκτως ταξι και οταν λεμε οι μαμαδες οτι εχουμεμωρο να τοποθετειται

Ο χρήστης gavramid δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Banner διαφημιζόμενων ή ιστοσελίδων που στηρίζει η ΕΕΕΓ Parents.gr
Απάντηση στο θέμα

Bookmarks

Εργαλεία Θεμάτων

Δικαιώματα - Επιλογές