Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

μονεμβασιτης ιασω


Recommended Posts

  • 3 εβδομάδες μετά...

Διαφημίσεις


ναι, γέννησα μαζί του στο Λητώ.

δεν θα μπορούσα να πω κάτι αρνητικό, εφόσον όλα πήγαν καλά και έφερε στον κόσμο τον γιό μου! ελπίζω να λέμε τον ίδιο... εσύ πως και δεν έχεις καμία πληροφόρηση?

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα, και εγω με αυτον γεννησα αλλα κατα τυχη.δεν ηταν ο γιατρος μου, ηταν αντικαταστατης ο μονεμβασιτης. δεν μπορω να πω αν ηταν καλος ή οχι γιατι γεννησα με καισαρικη ΄χωρις καμια συζητηση΄αφου υπηρχε προβλημα. απλα ηθελα να δω την γνωμη καποιας αλλης γυναικας. πιστευω να μιλαμε για τον ιδιο.- μονεμβασιτη γιωργο- που εχει το ιατρειο του!

αν εχεις καμια περαιτερω πληροφορια πες μου.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 χρόνια μετά...

Αν και 3 χρόνια μετά το αρχικό ποστ, θέλω απλά να πω ότι είναι ο γιατρός μας, του οφείλουμε ένα μεγάλο ευχαριστώ που όχι μόνο είχα μία φανταστική εγκυμοσύνη με την αμέριστη προσοχή & φροντίδα του αλλά και γιατί χωρίς αυτόν πιθανότατα να μην είχα καν μείνει έγκυος ;)

 

Είναι ο γυναικολόγος που ΔΕ θα κάνει καισαρική αν μπορεί να την αποφύγει και που θα είναι πλάι σου σε κάθε στιγμή πριν και μετά τον τοκετό (και πάντα με το κινητό ανοιχτό).

 

Τώρα θα πάμε για το επόμενο και ανυπομονώ!

Εγώ γένησσα στο ΡΕΑ αλλά ξέρω ότι αναλαμβάνει γέννες και στα 4 μεγάλα μαιευτήρια.

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...