Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΔΙΑΚΟΠΕΣ ΣΤΗΝ ΛΗΜΝΟ ΜΕ ΠΑΙΔΙΑ?


EUDOXIA

Recommended Posts

ΕΙΜΑΙ ΜΗΤΕΡΑ ΔΥΟ ΑΓΟΡΙΩΝ ΗΛΙΚΙΑΣ 3,5 ΚΑΙ 2 ΧΡΟΝΩΝ.ΓΙΑ ΦΕΤΟΣ ΣΚΕΦΤΟΜΑΣΤΕ ΜΑ ΕΠΙΣΚΕΦΤΟΥΜΕ ΤΗΝ ΛΗΜΝΟ.ΜΕΝΟΥΜΕ ΣΤΟ ΒΟΛΟ ΚΑΙ ΜΑΘΑΜΕ ΟΤΙ ΑΠΟ ΚΑΒΑΛΑ ΕΙΝΑΙ 4,5 ΩΡΕΣ ΜΕ ΤΟ ΠΛΟΙΟ.ΕΧΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΚΑΜΙΑ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΑ ΓΙΑ ΤΟ ΝΗΣΙ ΚΑΙ ΓΙΑ ΔΙΑΜΟΝΗ ΚΟΝΤΑ ΣΕ ΠΑΡΑΛΙΑ?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


στην Λημνο πήγα πριν 2 χρόνια. Τέλειες παραλίες και πολυ οικονομικό νησί γενικά και στο φαγητό και στη διασκέδαση. Νομίζω ειναι ιδανικό για οικογενειακές και χαλαρές διακοπες. Σχεδόν όλες οι παραλίες ειναι οργανωμένες( με ξαπλώστρες τις οποίες δεν χρεώνεσαι ), οι θάλασσες ειναι ρηχές κια πεντακάθαρες, ειναι πολυ μεγαλες σε έκταση και έτσι όσο κόσμο και να εχει εισαι πολύ άνετα. Τώρα απο διαμονή δεν γνωρίζω να σου πω γιατί μας φιλοξενούσαν αλλα μεσα στο νησι, στην χώρα ειχε πολλά ενοικιαζόμενα. Καλές διακοπές !!

Link to comment
Share on other sites

το τσεκαρισα αυτο με ταδρομολογια.ειναι 2 και ειναι οντως 4,5 ωρες.απο βολο καβαλα ομως δεν ειναι κουραστικο?το τσεκαρισα και απο πειραια.ειναι πολλες ωρες.για το νησι δεν ξερω να σου πω αν και ειναι η μαμα μου απο εκει.γιατι δεν παιρνεις τηλ στον εοτ η στην ενωση ξενοδοχων λημνου?ισως σε διαφωτισουν

Link to comment
Share on other sites

αν αποφασισεις να πας, δες το λινκ..

αν το σιγουρεψεις κιολας, στειλε μου πμ να σου πω τι θα τους πεις για καλυτερη τιμη

 

http://www.petrinagr.gr

 

ααα, θα παμε κι εμεις αρχες Αυγουστου, οικογενειακως...θα ειμαστε εκει...λες να γνωριστουμε κιολας?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

Διαφημίσεις

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...