Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Recommended Posts

Εχετε παει?

ΕΙναι ενας τεραστιος παιδοτοπος οπου πραγματικα αξιζει να παει καποιος.Εχει ειδικο χωρο για τις πιο μικρες ηλικιες και παρολο που ειναι ανοιχτος αλλα σκεπασμενος με ειδικο σκεπαστρο, στον χωρο που καθονται οι γονεις(οπου εχει πλαστικο γκαζον)απαγορευεται το καπνισμα και αυτο ειναι κατι που μου εκανε πολυ καλη εντυπωση.

Link to comment
Share on other sites

  • 11 months later...

Διαφημίσεις


Πήγα μια φορά στον παιδότοπο με 2 φίλες μου και τα παιδιά τους, ο οποίος είναι τεράστιος και πανύψηλος (ίσα με 3 όροφη πολυκατοικία).

Όταν μπήκαμε μας είπανε ότι προσέχουν παιδιά ηλικίας άνω των 5 ετών (τα δικά μας ήταν από 2,5 μεχρι 4,5).

Έπεσε ΤΟ κυνήγι και ΤΟ ξεθέωμα. Είμασταν 3 γυναίκες και κυνηγάγαμε από πίσω 4 παιδιά ΣΥΝΕΧΩΣ. Άσε που σε ένα τεράστιο χώρο όπως είναι αυτός, έτσι και γυρίσεις μάτι, μετά ξαναψάχνεις από την αρχή.

Μπορεί να είναι ωραίος για τα παιδιά αλλά όποια /όποιος πάει να προετοιμαστεί για πολύ κυνήγι. Και οι κοπέλες που "προσέχανε" τα μεγάλα παιδιά, απλώς τα κοιτάγανε.

Ίσως στις πισίνες το καλοκαίρι να είναι καλύτερα.

Εγώ πάντως δεν ξαναπαταώ πόδι στον παιδότοπο, προτιμώ να λάνω μέρος σε Μαραθώνιο........

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...